Fotogaléria + diskusia k vodnému chladeniu

Všetko o vodnom chladení a riešenie problémov ...
Používateľov profilový obrázok
l0k2
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1230
Dátum registrácie: Ne 30. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Fotogaléria + diskusia k vodnému chladeniu

Príspevok od používateľa l0k2 »

V tomto threade môžete pridávať fotky a zároveň navzájom diskutovať, s cieľom pomôcť menej skúseným s návrhom ich vlastného vodného chladenia.

- Posielajte fotky iba dokončeného chladenia, žiadny "worklogs".
- Povolená veľkosť (max 640x480), v dobrej kvalite, nie žiadne pokusne z mobilu.
- Maximálny počet priamo vložených fotiek je 5, ostatné iba v náhľad. zobrazení.
- Pri fotkách uveďte vašu zostavu. (podpis sa nepočíta!)
- Je zakázané citovať obrázky.

Inšpiračné video: Aqua PC Case


Bikermotyl made it sticky
Mirdis update
Naposledy upravil/-a l0k2 v So 02. Feb, 2008, 16:24, upravené celkom 1 krát.
sentimentálna spomienka - valid cpu
Používateľov profilový obrázok
l0k2
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1230
Dátum registrácie: Ne 30. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa l0k2 »

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrazky su este zo starej zostavy:
P5B Dlx, P5N32-E Sli Plus, E6600, X1950XTX, 8800GT SLI, Reserator 1 V2

ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok
sentimentálna spomienka - valid cpu
Používateľov profilový obrázok
jergus
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1281
Dátum registrácie: Št 03. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Kremnica (31)

Príspevok od používateľa jergus »

Obrázok
Obrázok

Galeria 1
Galeria 2
Clanok

Zostava: MB: Asus p5b deluxe, CPU: e6600, GPU: bfg 8800gtx wce, RAM: ocz reaper 2x1gb 1066mhz, PSU: tt purepower 500w prerobeny s vodnym chladenim, PUMPA: dangerden d5, BLOKY: viscool, dangerden, robene, VYMENNIKY: robene
Abraham Lincoln oslobodil vsetkych ludi, ale az Samuel Colt ich zrovnopravnil
Používateľov profilový obrázok
l0k2
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1230
Dátum registrácie: Ne 30. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa l0k2 »

Obrázok
Obrázok
P5K Premium, 8800GTS 512MB, Vodne bloky Zalman..

ObrázokObrázokObrázok
sentimentálna spomienka - valid cpu
Používateľov profilový obrázok
palee
VIP
VIP
Príspevky: 1598
Dátum registrácie: Pi 19. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Kráľovský Chlmec

Príspevok od používateľa palee »

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok


Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok



Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok



D-Tek Fuzion, Nozzle Kit, EK Asus NB + Mosfet 1,2 waterblocks...

Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok


PC:Asus Commando, E2160@3.7 , HyperX 8500, Gainward 7600GS DDR3 / Accelero S2, WD 500GB AAKS + Xilence HD Cooler / Seagate 250 GB + Zalman ZM-2HC2, Corsair 520W, Thermaltake Tsunami

WCooling: DDC 3.2 w/ Petra´s Top | D-Tek Fuzion + 5.5mm Nozzle | EK NB Asus 1 + EK Mosfet Asus 1,2 | Enzotech SLF-1 | Swiftech MCR320-QP | Cape Coolplex 25 | Tygon R3603 7/16in. ID 5/8in. OD | DTek High Flow Fittings | Noctua NF-P12


OC: e2160 @ 3.7

Obrázok
Naposledy upravil/-a palee v Št 03. Apr, 2008, 21:58, upravené celkom 12 krát.
Používateľov profilový obrázok
l0k2
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1230
Dátum registrácie: Ne 30. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa l0k2 »

Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok


Gigabyte X38-DS4, 8800GT (ZM-GWB3+RWB1), E8400 (ZM-WB5)

Pumpa: - http://www.tichepc.sk/produkt/Innovatek ... -1131.html
Radiator: - http://www.tichepc.sk/produkt/Black-ICE ... -2031.html

ObrázokObrázokObrázokObrázok
sentimentálna spomienka - valid cpu
Používateľov profilový obrázok
Gorelord
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 6
Dátum registrácie: Po 10. Mar, 2008, 14:00

Príspevok od používateľa Gorelord »

Aquacool.cz - Vodni chlazeni

Veskere vodni chlazeni na fotkach je me vlastni vyroby a navrhu.

Obrázok Obrázok

Podrobnìjsi popis a vice fotek na me www: Aquacool.cz


Sestava na fotkach:
CPU: C2D E4300@2988MHz~1.4v blok Stixion GTX
MB: Gigabyte GA-965P-DS4, bloky All-in-One
RAM: 4x1GB Geil 800MHz (4-4-4-12-2T@830MHz) 4x DDR2
Naposledy upravil/-a Gorelord v Pi 06. Máj, 2011, 20:13, upravené celkom 1 krát.
CPU: C2D E8500@3163MHz, MB: Gigabyte GA-EP45-UD3R, GPU: Gigabyte GTX 260 OC 896MB GDD3, RAM: 4x1GB Geil 800MHz (4-4-4-12-2T@830MHz), PSU: Corsair HX620W, HDD: Seagate Barracuda 7200.11 500GB, Audio: Creative Sound Blaster X-Fi Xtreme Music, LCD: 22" Dell E228WFP, **PC is Aquacooled**
Používateľov profilový obrázok
l0k2
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1230
Dátum registrácie: Ne 30. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa l0k2 »

sentimentálna spomienka - valid cpu
Používateľov profilový obrázok
s10
VIP
VIP
Príspevky: 290
Dátum registrácie: Št 30. Dec, 2004, 14:00
Bydlisko: Michalovce

Príspevok od používateľa s10 »

rozpracovana bedna ale uz to chladi.
x48, ULTRA , c2d 6600

Radiator---2xBlack ICE Radiator GT Stealth 360
Cpu Blok---D-Tek FuZion™
Vga Blok---EK-FC8800 GTX Acetal
Mosfet Blok---EK-Mosfet ASUS 3a
NB Blok--- EK-NB S-MAX Acetal
Vodnu pumpa---Laing D5 12V Vario
zatial fotene mobilom :red:
Obrázok Obrázok
Používateľov profilový obrázok
numlock
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 656
Dátum registrácie: Pi 20. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: nemám

Príspevok od používateľa numlock »

- vodne chladenie:

CPU WB : Viscool V2
NB WB: Viscool Chipset
GPU WB: Viscool GPU
GPU-VR WB: Alphacool Mosfet X1800/X1900
RADIATOR : Black ICE Radiator GT Stealth 360 Lite - Black
CERPADLO : Laing DDC 12V Ultra + Alphacool TOP
2 x Noctua NF-P12-1300 @ 900rpm

- PC zostava:

C2Q Q6600 2400@3564 MHz (9*396)
GIGABYTE 965P-DS3
OCZ Reaper DDR2 1066MHz CL5 2*2GB
ATI Radeon X1950XT 256MB GDDR3 (core: 749, mem: 1998)
19´ monitor ImageQuest Q910 Flat
Fortron 500W + Noctua NF-S12-1200


- rozlozenie komponentov je take ake je, koli nedostatku miesta... a ta kvapalina naozaj nieje ruzova :D , ale syto cervena/UV (fotak to nerozpoznal)...

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok Obrázok Obrázok
i7 4790K @ 4.6GHz
ASUS Z97-A
GB HD6870
Crucial 8GB 1600MHz CL8
23´LCD Full-HD , Corsair HX650W , SSD 60GB + Hdd 2TB
Používateľov profilový obrázok
dexterav
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 22000
Dátum registrácie: Po 06. Máj, 2002, 02:00
Bydlisko: Sered´

Re: Fotogaleria vodneho chladenia

Príspevok od používateľa dexterav »

http://img411.imageshack.us/img411/6208/dsc00417ha3.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
http://img208.imageshack.us/img208/3073/dsc00416tx8.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
http://img209.imageshack.us/img209/4707/dsc00415ce5.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

dokončené to čo začal lOk2 :)
Spoiler: ukázať
Intel Core i9 14900kf@6/6,2GHz,Strix Z790 F, 2X24GB 7,2GHz DDR5, Asus TUF 4090 3/23GHz, H2O + Carbide 600Q,SF Leadex 1kW Ti, 10TB SSD, Topping D50s + A50s + T5, LG42C2, S23Ultra, ITX 13700k + 4070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X

motto1:Mýliť sa je ľudské, ale zbabrať niečo dokonale na to treba počítač
motto2: Silný zdroj a veľký chladič to istí
motto3: Ten most prekročíme až k nemu prídeme, Jack O'Neill
motto4:Nikdy nič nieje ľahké, Zeddicus Zu'l Zorander
Používateľov profilový obrázok
dexterav
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 22000
Dátum registrácie: Po 06. Máj, 2002, 02:00
Bydlisko: Sered´

Re: Fotogaleria vodneho chladenia

Príspevok od používateľa dexterav »

http://fotoalbumy.azet.sk/dexterav/h2o/?i9=e53e2a0cb756" onclick="window.open(this.href);return false;

ešte mám v pláne zregulovať fany na radiátore zatial na pevno 1100/min, aspoň myslím :red:
takže je to dokončené na 95%
inak je zamený fan na HDD klietke za normálny čierny bez led, preto že org svietil ako pominutý
a tiež musela dole mriežka zo zdroja inak by sa nedala vyťahovať antiprachová ochrana :(
bočný vetrák ide okolo 700/min, ostatné 12cm fanz na HDD a zadný výfuk na 850
teploty CPU 3640MHz, 1,4V, max. 60 st, pri 85% okolo 51 st
GK 88GTS512 730/1840/1947 do 50
85GT 650/1650/900 pasiv max okolo 75
chipset do 80, čo bez prídavných vetrákov je celkom slušné
hdd 31st pre WD a 28 pre F1
spotreba do 360W max
Spoiler: ukázať
Intel Core i9 14900kf@6/6,2GHz,Strix Z790 F, 2X24GB 7,2GHz DDR5, Asus TUF 4090 3/23GHz, H2O + Carbide 600Q,SF Leadex 1kW Ti, 10TB SSD, Topping D50s + A50s + T5, LG42C2, S23Ultra, ITX 13700k + 4070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X

motto1:Mýliť sa je ľudské, ale zbabrať niečo dokonale na to treba počítač
motto2: Silný zdroj a veľký chladič to istí
motto3: Ten most prekročíme až k nemu prídeme, Jack O'Neill
motto4:Nikdy nič nieje ľahké, Zeddicus Zu'l Zorander
Používateľov profilový obrázok
ChataGym
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 337
Dátum registrácie: Ne 21. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Lednické Rovne

Re: Fotogaleria vodneho chladenia

Príspevok od používateľa ChataGym »

CPU blok- D-TEK FuZion v2 Extreme
Chiset blok- Enzotech SNBW-SLI Full
Pumpa- Swiftech MCP655
Radiator- Swiftech MCR320-QP
Expa- Swiftech MCRES
Hadice- Tygon

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

a touto cestou by som sa chcel ešte veľmi poďakovať užívatelovi Palee :thx:
Používateľov profilový obrázok
zoom
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2048
Dátum registrácie: Št 16. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava (40)

Re: Fotogaleria vodneho chladenia

Príspevok od používateľa zoom »

Nuze, pomaly sa aj ja zaradim naspat medzi vodnikarov, tak tu vytvorim dopredu moj post, ktory neskor 2-3× updatnem a doplnim. Vzhladom na to, ze tu pribudne jeden post kazdych par mesiacov, to snad nebude vadit.

Po dlhsom case som sa opat rozhodol pre vodnika, pretoze vzduchove chladenie uz bolo mimoriadne hlucne. Kedysi som z vodnika presiel na vzduch, lebo sa dalo postavit v idle naozaj tichucke chladenie, ale doba a TDP pokrocili a teraz je z toho maly fen. Prikladam prvy obrazok - terajsia situacia. Fotky vyzeraju ako vyzeraju, je to fotene narychlo pri mojom zltom intim osvetleni, dalsie snad budu krajsie.

Obrázok

Takze chladenie priemerne a hluk riadny. Co s tym mozeme urobit? Pouzijeme zopar takychto komponentov:

Obrázok

Konkretne sa jedna o nasledovne:
CPU blok: D-Tek FuZion V2 + quad-core insert
GPU blok: Koolance VID-487
NB blok: EK NB/SB 5 Acetal
VRM blok: EK Mosfet GA X38 - Acetal (nie je na fotke)
Pumpa: Laing DDC 12V DDC-1 Plus
Expanzka + TOP: XSPC Laing DDC
Radiator: Watercool MO-RA 2
Hadicky: Tygon R3603

Komponenty teda dorazili, vsetko bolo pripravene. Naplanoval som si jeden piatok na stavbu vodnika. Mal to byt zatial najlepsi den v tomto roku, no co moze byt pre HW nadsenca lepsie, nez kompletna vymena chladenia. Uz som sa videl, ako pekne cely den skladam vonika a vecer po dobre odvedenej praci sa hram na dobre chladenom PC. To som vsak este netusil, co ma caka a aka neuveritelna smola sa bude na mna nabalovat. Tak teda zaciname stavat:

Piatok
Rozoberam pocitac kompletne na suciastky. Vsetko pekne cistim, vysavam, utieram, nech to nejako vyzera. Vyberam z bedne stare Noctua ventilatory a zapajam zatial jeden vyfukovaci Noiseblocker - dobry vetracik, upevnenie spickove, konstrukcia posobi solidne. Je cas na vsetky komponenty nasadit bloky.

Blok na CPU a cipset ide bez problemov. Musim povedat, ze D-Tek FuZion V2 sa mi paci najviac zo vsetkych blokov. Skvele vyzera, vyborne spracovanie a udajne je to aj spicka, co sa tyka vykonnosti. Blok na mosfety okolo CPU sa mi trochu nepozdava, lebo jedna strana vyzera, ze pokryva SMD kondenzator, co by mohlo sposobit problem. Vyriesil som to natiahnutim teplovodivej pasky na kondik a viac sa o to nestaral.

Ostava vymenit chladenie na grafike a tu prichadza smola c. 1. Davam dole originalny chladic HD4870 (ktory uz mimochodom parkrat dole bol) a co sa nestane. Upadne SMD kondenzator z PCB. No a to je ako mozne? V duchu nadavam zelenym ekoteroristom a ich RoHS iniciative a rozmyslam, ake moznosti mam s mojimi A je to zrucnostami. Hoci sa jedna o kondik a pravdepodobne by na beh karty nemalo vplyv, kebyze ho len premostim, rozhodnem sa ho priletovat naspat. Beriem 2 mm dlhy kondik do hrubej pinzety, do druhej ruky klasicku trafo letovacku a s trasucim sa hrotom sa to tam snazim napasovat. Problem je, ze uzasny RoHS cin nejde opatovne roztavit. Po 15 minutach zapasenia to skoncilo tak, ze som tam pridal trochu obycajneho cinu. Kondik sedi tak, ze na jednej strane je zdvihnuty o milimeter a na druhej o dva milimetre, takze ide tak do kopca a sedi na cinovych kvapkach. Profi robota, osadzaci automat by to nezvladol lepsie. Nasadzujem vodny blok a povazujem to za vybavene.

Vsetko ukladam naspat do PC, meriam a rezem hadicky, zapajam fitinky. Ouha smola c. 2. Mam 8 fitiniek, ale potrebujem 10. Chyti ma panika, kontrolujem sacky, krabice, na prstoch pocitam zavity, kontrolujem fakturu. Je to tak, chybaju dve fitinky. Koniec, oblak nad hlavou. S tymto o desiatej vecer nic nespravim, vsetko zatvorene. Takze v piatok vecer som bez PC, dalsia panika, tazke dychanie, lezim v rohu schuleny do klbka, v rukach drzim hadicku a vydavam neartikulovatelne zvuky. Po prvykrat po neviem akej dobe zapinam TV vysielanie. Kazdu chvilu to vypinam, internetim na telefone a zase sa vraciam k sprostej TV, z ktorej mi je zle. Nakoniec to zabalim a idem spat radsej.

Sobota
Vstavam nezvycajne skoro rano a utekam do Baumaxu a Hornbachu kupit nejake docasne riesenie. V Baumaxe som nasiel hovno, tak som zobral aspon O-kruzky, lebo si pamatam, ze jedna fitinka sa nedala uplne zakrutit do expanzky. Ficim teda na opacny koniec mesta. Cesty su nastastie volne, co sa hodi mojmu pravu prednostnej jazdy, kedze riesim zivotne dolezitu situaciu. V Hornbachu mali skoro tiez hovno, ale nakoniec mi jeden sikovny pracovnik (nevidane) nasiel take umelohmotne fitinky, ktore maju spravny zavit, ale nespravnu hrubku a maly vnutorny priemer. Nevadi, je to docasne riesenie a kedze je z umelej hmoty, vonkajsi priemer sa lahko zmensi rezatkom.

Doma vsetko skusam. O-kruzky pasuju perfektne, fitinka je dobra, len ju treba trosku ostruzlikat. Robota pracna, ale nakoniec je vsetko v poriadku, hadicky na to idu nasadit a drzia ako prilepene. Skladam teda celeho vodnika do bedne (okrem radiatora a pumpy, ktore budu vonku). Spustam, vsetko sa zda, ze funguje. Nastava vsak smola c. 3. Pocitac sa vsak po chvili vzdy vypne. Na grafike svieti cervena LED C1601 (tusim). Na internete sa dozvedam, ze sa jedna o prehriatie jadra. Pritahujem skrutky na bloku ako len najviac idu. Pomohlo, pocitac sa nevypina kazdych 30 sekund ale uz iba kazych 10 minut; na rovnaky problem. Davam dole cely blok, vidim, ze polovica jadra ma pekne zapecenu pastu, ako tam nedoliehal chladic. Nastava vymena teplovodivej pasky na pamatiach za tensiu a nagebrenie hrubsej vrstvy na blok aj jadro GPU. Toto uz, zda sa, pomohlo uplne. Takto napisane to vyzera, ze to bolo vyriesene za 10 minut, ale ja som nad tym stravil naozaj dlhy cas, ako som vsetko skusal utahovat, hybat a podobne.

Nechavam teda vsetko tak a uzivam si fungujuci pocitac. Namatkou po asi hodine pozeram do PC, ci je vsetko v poriadku. Na spodu v bedni je mlacka vody! Smola c. 4. Tecie mi jeden zavit na GPU bloku. Nic sa nedeje, ziadna panika, ani som ich neskusal utiahnut. Vypinam PC, utahujem srobovakom. Zavit, ktory tiekol bol viditelne povoleny, takze som spokojny, ako sa to jednoducho vyriesilo. Zapinam PC... zavit tecie stale. Hmmm. Utahujem srobovakom jemne, potom silno, potom druhym srobovakom este silnejsie, ale kvapka stale. Beriem Black&Decker elektricky srobovak, zapnem predposledny najsilnejsi moment sily a utahujem to tak, ze mi to dobre ze nevyleti z ruky. Kvapka to stale.. grrrr. Nevadi, beriem placatu drevenu varesku na palacinky a plastovu nadobu a robim z toho odkvapovy kanalik na kvapky. Vyriesim to neskor.

Nedela
Po dalsom hrani zapajam elektricky kabel do zdroja, zapinam vypinac na zdroji a *prsk*... dym. Hmmm... smola c. 5. Co mi este aj zdroj odisiel? Dva roky funguje bez problemu a teraz na takejto somarine odide? To je snad sen. No nic, mam doma dalsi, ten bude pouzity ako zalozny.

Pondelok
Beriem z prace teflonovu pasku na kvapkajuci zavit. Tiez zistujem, ze odpaleny zdroj je uz bez zaruky, takze ho smelo mozem rozobrat. Doma rozmyslam, ako nasadim teflonovu pasku na zavit. Ked ho odkrutim, vytecia z take vsetka voda. Nejako napasujem do bedne dostatocne velku plastovu misku a nad nou odsrobovavam zavit. Z diery vsak voda nevyteka, ozyva sa *glo glo glo* a voda nikde. Naopak, nasava to vzduch do okruhu a von nejde ani kvapka. "Super," hovorim si. Pohodlne zaizolujem zavit, ale potom ma zacnu matat myslienky, ze voda je nestlacitelna, tak ked sa do okruhu dostal vzduch, niekde inde musela vyliezt voda. Napada ma este, ze niekde v radiatore sa vyplnila nejaka vzduchova bublina. Neskor vsak zistujem ze prebytocna voda vytiekla na koberec cez pumpu a uzavretu expanzku. No co... nic sa nedeje. Vsetko susim, zapajam na miesto, spustam pocitac. Zda sa, ze teflonova paska pomohla, ani len kvapocka nikde. Spokojnost.

Utorok
Beriem zdroj do prace na opravu. Funguje aj po zadymeni, je tam prasknuty termistor. Vymena za naoko podobny kus a hotovka. Doma zapajam opraveny stary zdroj, vsetko funguje, hodinku robim na PC. Zrazu citim elektrotechnicky smrad, ako ked nieco hori. Skumam a cmucham, co to moze byt, az sa chytim zdroja - je dost teply. Blizsim pohladom zistujem, ze pri zatvarani som medzi lopatky ventilatora supol drotik, takze bezal poslednu hodinku pasivne. Nuz, A je to zrucnost sa nezaprie, otvaram, napravujem, zatvaram, vsetko funguje.

Robim dalej na PC, kazdu chvilu strkam ruku do bedne, aby som skusil, ci GPU blok nekvapka. Az jednym sikovnym smahnutim vytrhavam privodnu hadicku do GPU bloku. Co nasleduje? Samozrejme smola c. 6. Vysokoprietokova pumpa veselo pumpuje decilitre vody do pocitaca a na okolity koberec. Napada ma jedina vec: "Co by na mojom mieste urobil MacGyver?" Samozrejme by stlacil hadicku medzi prstami, aby zastavil prud vody. Lenze pri pumpe s 5 metrovym vytlakom to tak celkom nefunguje. Stlacil som ju tak do polovice a potom uz nie. Stala sa z toho zahradna hadica, ktora postriekala stenu, dalsi koberec, spodok stola a trochu nafrkala aj do zdroja. Dalsi MacGyverov napad je uz trochu lepsi a navrhuje prerusit privod elektriky do okolitych elektrickych zariadeni vratane pocitaca, ktory sa uz medzicasom vyresetoval. Vsetko zhasne (aj pumpa), beriem velke frote uteraky, vsetko pijakujem a v duchu robim zoznam skod a skladam novy pocitac.

Vody je vsade kopec, dva uteraky komplet premocene, nespocet toaletneho papiera minuteho, zhora na grafike je suvisla hladina vody, medzi blokom a PCB grafiky sa drzi voda, na zvukovke voda, v bedni voda, v zdroji voda, na zakladnej doske voda. Vsetko pijakujem, susim, fenujem a nechavam to do druheho dna uschnut.

Streda
Pocitac vyzera byt komplet suchy. Utahujem hadicky na fitinkach stahovacimi paskami a zacinam si spominat, ze Gabo mi hovoril, ze mi pribali nejake, ale som mu vravel, ze netreba, ved ich mam kopec doma. Nuz, len som ich akosi zabudol pouzit na zaciatku. Vsetko dokladne kontrolujem, ale je mi to v podstate jedno. Keby sa hned cosi pokazilo (vsetko), tak pocitac kopnem von oknom a kupim novy. Zazrak vsak. Pocitac funguje, akoby sa nic nestalo. Od tohto okamziku sa uz nic zaujimave neudialo. Vodnik chladi, zavit netecie, operovany zdroj a grafika funguju.


Takze aj takto mozu vyzerat prve dni s novym vodnikom. Fotky hotoveho vodnika opat, ked nejake urobim (v najblizsom case).
Používateľov profilový obrázok
Netus
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 492
Dátum registrácie: Pi 20. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Jamník

Re: Fotogaleria vodneho chladenia

Príspevok od používateľa Netus »

Pekný román/dráma :)

Návrat na "Vodné chladenie"