MSI 865pe neo2-v SURNE PORADIT

Všetko o základných doskách, ich problémoch, možnostiach...
Používateľov profilový obrázok
nEph06
Ban
Ban
Príspevky: 200
Dátum registrácie: Ne 20. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Partizánske

MSI 865pe neo2-v SURNE PORADIT

Príspevok od používateľa nEph06 »

Neviem si uz rady. Zostava v podpise. Najprv som si myslel ze mi nepojdu ramky spolu ale som vybral jednu 512. Zdaloo sa ze vsetko pojde ako ma ale zrazu rano zapnem pc a uz mi nechcelo disk nacitat. A ked zapinam pc mi zmrzne a potom po restarte ide v pohode dalej. Prosim poradte surne rychlo.
no LOL
Používateľov profilový obrázok
Jofo
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1677
Dátum registrácie: St 23. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Brno

Príspevok od používateľa Jofo »

No mal som drahsi variant tejto dosky, a bola to sodoma-gomora, to s tym HDD bolo bezne, stabilita nulova, dalej po flashi BIOSu sa v nom zacali objavovat kliky-haky (na napati VCORE), neskorej sa odpalila sietovka (chip sietovky mohol mat tak 100 stupnov....), potom racila odist aj sama doska. Proste je to MSI. K tym ramkam:
msi.com napísal:Due to the High Performance Memory design, motherboards or system configurations may or may not operate smoothly at the JEDEC (Joint Electron Device Engineering Council) standard settings (BIOS Default on the motherboard) such as DDR voltage, memory speeds and memory timing. Please confirm and adjust your memory setting in the BIOS accordingly for better system stability.
LINK
Vy sa tu smejete a vonku zúri socializmus!
Používateľov profilový obrázok
nEph06
Ban
Ban
Príspevky: 200
Dátum registrácie: Ne 20. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Partizánske

Príspevok od používateľa nEph06 »

Akonahle tam pripojim sata disk hitachi 120gb no uplne mu sibe tomu kompu sa resetne a musim vypnut a zas resetne a dookola.
no LOL
Používateľov profilový obrázok
jararak
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3115
Dátum registrácie: Št 13. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice, Bratislava (29)

Príspevok od používateľa jararak »

neviem, moja ma halusky ze ostavala vysiet a nechcela sa vypnut. skus resetnut bios, mozno pomoze :)
Watching you ...

Modra je dobra a preto ju mam aj v logu.

Návrat na "Základné dosky"