problem s hrou alebo s pc? COD MW

Všetko o základných doskách, ich problémoch, možnostiach...
Používateľov profilový obrázok
dave1979
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 664
Dátum registrácie: Ne 16. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: sered

problem s hrou alebo s pc? COD MW

Príspevok od používateľa dave1979 »

caute.z ničoho nič zo dna na den mi zacala blbnut hra Call of duty Modern Warfare 2019(cold war).najprv hra začala mrznuť asi po odohraní jednej mapy.teraz mam aj problem ju vobec spustit.Samozrejme prve co som skusil bolo preinštalovanie hry,ktore nepomohlo a následne cely windows preinstalovat a ajtak to nepomohlo.Dalej som skusil zrušit OC a zistil som že to sčasti robí XPM pamati.takže nachvilu pomohlo hrať bez oc pamatí.Ale ked som si myslel že to je tým tak to blbne dalej.Este mi aj vypisuje error "disc read error 6.154" alebo directx error.Z disku mi ale iné hry idu normálne tak pochybujem že by bola chyba v disku.žeby to mala už doska za sebou? lebo dnes som urobil aj najnovší flash biosu s tohto roku.A v biose je nejaky grafický bug že sa ikony nejake nezobrazuje.čo stym može byť?? doska je MSI Z370 a Pro,ramky HyperX 2x8 gb 3600 mhz,gpu msi rtx 3070.snad soim to nedal do zlej sekcie ale myslim že hra stým nič nema..dik za pomoc
Používateľov profilový obrázok
dave1979
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 664
Dátum registrácie: Ne 16. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: sered

Re: problem s hrou alebo s pc? COD MW

Príspevok od používateľa dave1979 »

takže nikto mi tu nepomohl neporadil ako vždy.boli to ramky....vymenil som za stare a vsetko ok
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12192
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: problem s hrou alebo s pc? COD MW

Príspevok od používateľa HellAngel »

ako vzdy? mozno zaradenie do tej spravnej temy by pomohlo. Mal si problem s hrou, nie s doskou a ako sa aj ukazalo, nakoniec s ramkami. Rovnako tak, nikto sa nemusel stretnut s niecim podobnym a tiez nie vsetci sedia za PC.sk a cakaju kedy ma niekto problem s hrou a nejde sa mu hrajkat. Su aj dolezitejsie veci. ALe si sikovny, pomohol si si sam. Stacilo napisat ze to boli tie ramky a hlupy komentar"ako vzdy" si odpustit
NB: Asus ROG Zephyrus G14

Návrat na "Základné dosky"