MB ecs K7AMA a Amd athlon 2600+

Sem patri všetko o ovládačoch a nastaveniach ovládačov pre základné dosky, grafické karty a príslušenstvo plus všetko o nových BIOSoch, flashovaní zakladných dosiek, grafických kariet a iného HW...
kubiaxk
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 20
Dátum registrácie: Po 02. Mar, 2009, 21:04

MB ecs K7AMA a Amd athlon 2600+

Príspevok od používateľa kubiaxk »

Zdravim , mam mensi / vacsi problem


Mam doma jedno PC s MB K7AMA, do ktoreho som dal AMD Athlon 2600+

V biose ho nechce rozpoznat ... hm tak ma napadlo asi na tu historicku dosku bude neaktualny bios ... tak som stiahol z http://www.ecs.com.tw/ECSWebSite/Produc ... 24&LanID=0 najnovsi, spravil si bootovaciu disketku (nostalgia) hodil som tam amif324.exe a novybios.rom , bootol disketku a pustil A: amif324 novybios.rom ... aj ked ukazovalo ze aktualna verzia BIOSU je 22/08/2002 a ten co som stiahol bol tiez 22/08/2002 aj napriek tomu som to prefleshoval ale stare mi bios nerozpozna ten 2600+ :( Som z toho v <-> lebo v PC mi ukazuje ze mam CPU Athlon 1800+ (aj cez CPU-Z).A v CPU-Z mi ukazuje ze bios je 062710 z 1997. Co robim blbo ? :( Nechce sami davat to stare CPUcko ked mi doma lezi taky "Skvost" :D Pretoze budem musiet asi dat stary ked to nejako nefixnem, kedze mi pri instalovani niektorych programov pise ze mi chyba instrukcna sada SSE


edit dal som starsie CPU , ktore doska poznala aj pred tym ... stale mi vsak pri instalacii CCCP kodekov a media player classic pise ze mojemu CPU chybe SSE :( WTF IS WRONG :(

Návrat na "Ovládače a BIOSy"