ATI Mobility Radeon HD 3650 XP driver

Sem patri všetko o ovládačoch a nastaveniach ovládačov pre základné dosky, grafické karty a príslušenstvo plus všetko o nových BIOSoch, flashovaní zakladných dosiek, grafických kariet a iného HW...
aoesis
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 19
Dátum registrácie: Št 11. Sep, 2008, 11:16

ATI Mobility Radeon HD 3650 XP driver

Príspevok od používateľa aoesis »

Ahojte.
Mam Notebook ASUS M51TA a chcel by som tam nahodit stare dobre XP-čko ale problem je v ovladacoch g.k..
Zopar som ich uz stiahol ale zatial stale to iste, skusal som aj rozne verzie XP ale stale to iste ... po nainstalovani cierna obrazovka a win mozem pustat iba v safe mode.
Skusal som aj moddery ale stale to iste.. nechcem v nb menit bios lebo s tym nemam skusenosti a neviem ci by to vobec pomohlo, takze ak niekto vie s tym pomoct bol by som vdacny :)

Dik vopred


// ak je v tejto diskusii uz podobna tema tak sry za OT //
Používateľov profilový obrázok
Jeremi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1558
Dátum registrácie: Pi 02. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: ATI Mobility Radeon HD 3650 XP driver

Príspevok od používateľa Jeremi »

toto neslo ?

http://www.pretaktovanie.sk/phpBB3/view ... 42&t=30488" onclick="window.open(this.href);return false;
Lenovo ThinkPad T420s
Intel Core i7, 8GB RAM, 128 GB Samsung SSD, nVidia Quadro
aoesis
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 19
Dátum registrácie: Št 11. Sep, 2008, 11:16

Re: ATI Mobility Radeon HD 3650 XP driver

Príspevok od používateľa aoesis »

ak myslis prerobit ovladac v moddery tak nie, aj to som skusal. Skusal som aj starsie verzie 8.1 8.2 ... a nič.

Podla mna by mohol byt problem v prepinani medzi grafikami v nbooku, pri com dojde ku crashu. Nepadne cely OS pretoze aj pri vypnutej obrazovke bezi win a pocut uvodnu zvucku. Problem je podla mna v ATI driveroch a hlavne v " power Xpress "

mozno je to len moja domnienka ale moze to byt v tom ? :help:
Dalo1970
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Pi 06. Nov, 2009, 20:54
Bydlisko: Dolný Kubín

Re: ATI Mobility Radeon HD 3650 XP driver

Príspevok od používateľa Dalo1970 »

Bol by mi niekto ochotný upnúť najnovší ovládač na túto grafiku? Nejak mi to nejde urobiť modderom.Mám ASUS M51VA-AS043C.
Vopred vďaka.
Používateľov profilový obrázok
Jeremi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1558
Dátum registrácie: Pi 02. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: ATI Mobility Radeon HD 3650 XP driver

Príspevok od používateľa Jeremi »

ked postupujes podla postupu co je na stranke moderu ide to vzdy napis co ti to pise
Lenovo ThinkPad T420s
Intel Core i7, 8GB RAM, 128 GB Samsung SSD, nVidia Quadro
vrabo

Re: ATI Mobility Radeon HD 3650 XP driver

Príspevok od používateľa vrabo »

Ako ste vyriešili tento problém? S tou čiernou obrazovkov pri asus M51Va. Práve mám podobný problém, keď chcem nainštalovať XP, tak už po štvrtý krát je tu problém s modrou smrťou, alebo s čiernou obrazovkou. Ovládače som stiahol originál zo stránky asusu.
Pri inštalovaní grafiky Ati mobility radeon HD 3650, drivera na XP, sa ma pýta hlášku, ale aj napriek tomu to nainštalujem. Po nejakej dobe čo som nainštaloval aj aktualizácie a ostatné drivers, tak chvíľu na to zase začínajú tieto problémy. HELP ME! Fakt už mám na to nervy.
Brblosko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 335
Dátum registrácie: Ut 28. Sep, 2004, 14:00
Bydlisko: Žilina

Re: ATI Mobility Radeon HD 3650 XP driver

Príspevok od používateľa Brblosko »

Taketo nieco som mal vo firme a stacilo v BIOSe prehodit mod na grafike na druhy (nepamatam si to presne), jedna polozka priamo v BIOSe ohladne grafiky. Potom to uz po instalovani driverov nehadzalo modru alebo ciernu obrazovku.
Fujitsu Siemens alive...
Ludska blbost je nekonecna...

Návrat na "Ovládače a BIOSy"