Ovládače pre grafické karty ATi Mobility Radeon

Sem patri všetko o ovládačoch a nastaveniach ovládačov pre základné dosky, grafické karty a príslušenstvo plus všetko o nových BIOSoch, flashovaní zakladných dosiek, grafických kariet a iného HW...
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15044
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Ovládače pre grafické karty ATi Mobility Radeon

Príspevok od používateľa faugusztin »

Fakt zacinam pochybovat o schopnostiach citat :rolleyes: . Naco som sem daval ten zoznam aktualne podporovanych grafik mobility modderom, ked ho aj tak vsetci ignorujete. :wallbash:
ANONYM_a7

Re: Ovládače pre grafické karty ATi Mobility Radeon

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Gudas diki nice work..

Pridam len ze pri win 7 mozte vynechat body 1 a 2.
Link na stiahnutie utility je neaktualne tak pridavam druhy na opendrivers
http://www.opendrivers.com/freedownload ... nload.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Funguje jak hodinky este raz diki gudas :good:
Používateľov profilový obrázok
Peterka
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 212
Dátum registrácie: Pi 05. Dec, 2008, 18:49
Bydlisko: Trencin

Re: Ovládače pre grafické karty ATi Mobility Radeon

Príspevok od používateľa Peterka »

Neviete niekto ci je nutne este stale upravovat ovladace -karta ATI Radeon HD530v s 512MB vyhradenej videopamäte . :help:
CPU:core i5 2500 - AC xtreme rev.2/ MB:MSI P67S-C43 /RAM:Kingston hyper x 4gb ddr3 /
HDD:500gb WD 5000AVDS / VGA: gtx 570 gigabyte /PSU:seasonic X-660 gold /CASE: termaltake M9/
Asus XONAR DX- Roccat KAVE :Mixrosoft X4-Roccat KONE+
LCD: samsung P 2250 / OS: Win home premium 7 64-bit / Battlelog: PETERKA1920
Dzambor
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 43
Dátum registrácie: Po 07. Jún, 2010, 22:55
Bydlisko: Trencin

Re: Ovládače pre grafické karty ATi Mobility Radeon

Príspevok od používateľa Dzambor »

Peterka napísal:Neviete niekto ci je nutne este stale upravovat ovladace -karta ATI Radeon HD530v s 512MB vyhradenej videopamäte . :help:
uz dlhsiu dobu to netreba. myslim ze uz cca rok ked sa tam pridala rada HD5xxx tak to uz neslo modifikovat aj ked to vypisalo ze ovladac bol modifikovany tak v skutocnosti nebol a pri instalaci sa to chovalo ako keby to nenaslo nic. potom ATI/AMD zacalo vydavat ovladace na svojej stranke aj na mobility radeon.
Asus N71Jq (Intel Core i7 720QM 1.6GHz Turbo 2,8Ghz, 2x2GB DDR3 1333MHz, ATI/AMD 5730 1GB DDR3, 2x500GB 5400rpm)
alle
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1729
Dátum registrácie: Št 30. Aug, 2007, 08:00
Bydlisko: Poprad

Re: Ovládače pre grafické karty ATi Mobility Radeon

Príspevok od používateľa alle »

Gudy...si frajer diki moc! :mrcool:
Problém bol s grafou x2300, ani za boha som nemohol najsť ovladač na ňu...proste nikde nič na win7 :(
Až po niekoľkych hodinach prehrabavania webu som sa dostal tu a konečne vykúpenie :D presne ako píše broslo prve dva body na win7 vynechať ostatok podľa návodu,teda stačilo len najsť catalyst 8.12 pre x2300 a prejsť modderom a konečne to šlape :dance:
ešte raz dík :good:
Používateľov profilový obrázok
lacika
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4278
Dátum registrácie: Pi 11. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: KE

Re: Ovládače pre grafické karty ATi Mobility Radeon

Príspevok od používateľa lacika »

Kto sa chce zapotit ma sancu :D

Mam Win8 a HD5470. Stiahol som si najnovsie catalysty z amd, ale pod nimi nefunguje regulacia jasu.
Tak som si nahodil original ovladace od Lenova. Zial, tam je tak stary catalyst, ze nema PowerPlay.
Tak som si nasiel catalysty z noveho booku, konkretne G500, kde su ovladace sice novsie, ale catalyst control center stale nema PowerPlay. :-(

Otazka na vas. Neviete to sklbit do kopy alebo najst ovladac, kt. by mal PowerPlay aj regulaciu jasu? Raz mi to vsetko na osmicke fungovalo. A teraz ani za boha to neviem rozbehat.
Btw: nahodit novsie a na to starsie, aby som mal novy ccc a ovladanie jasu nefunguje.
nexon
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 111
Dátum registrácie: Po 17. Aug, 2015, 20:31

Re: Ovládače pre grafické karty ATi Mobility Radeon

Príspevok od používateľa nexon »

ak tomu dobre rozumiem moja karta už nie je podporovaná (podpora skončila v roku 2013) tak stále môžem stiahnúť najnovší ovládač?

Návrat na "Ovládače a BIOSy"