Ovladač myšky warlord problem

Sem patri všetko o ovládačoch a nastaveniach ovládačov pre základné dosky, grafické karty a príslušenstvo plus všetko o nových BIOSoch, flashovaní zakladných dosiek, grafických kariet a iného HW...
Používateľov profilový obrázok
muranec3
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 23
Dátum registrácie: Ut 27. Júl, 2010, 23:00

Ovladač myšky warlord problem

Príspevok od používateľa muranec3 »

zdravim vas kupil som si tuto myšku https://www.alza.sk/connect-it-warlord- ... ?o=1#popis mam stolny pc na doske https://www.alza.sk/gigabyte-78lmt-usb3-d502388.htm?o=1 pripoijim ju a nejde na ntb mi ide normalne je k nej aj cd ale tam nieje ovladač len nejaky program ktorym sa programuju tie tlačitka ale nejde ho otvoriť lebo mysku nenajde .... v spravcovi zariadeni je to unknow device s vykričnikom skusal som ho odinstalovať ale nič...subor ovladača je v system32/drivers/usbfilter.sys ten subor sa neda ani otvoriť teda nemam nato program kedže to je neznamy typ suboru ked som ho zmazal a znova pripojil mysku tak stale nič...ale vratil som ho tam lebo ked tam nebol tak ked som dal podrobnosti o ovladači vypisalo že sa nenašiel ziadny subor pre tento ovladač....aj som stahoval nejaky usb radič aj instaloval driver z cd od dosky ale stale nič....v ntb ma prvy šup šla nechapem poradite mi? som zufaly dakujem
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12170
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Ovladač myšky warlord problem

Príspevok od používateľa HellAngel »

a skusal si aj iny USB port? davas to do SUB 3, ci 2? niektore veci nefunguju spravne v USB 3 porte
NB: Asus ROG Zephyrus G14
Používateľov profilový obrázok
muranec3
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 23
Dátum registrácie: Ut 27. Júl, 2010, 23:00

Re: Ovladač myšky warlord problem

Príspevok od používateľa muranec3 »

Jasne ze som skusal vsetky usb porty aj 2 a 3 a nic...zacne rozpoznavat a potom unknow device ...zariadenie vo vlastnostiach hlasi chybu 43
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12170
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Ovladač myšky warlord problem

Príspevok od používateľa HellAngel »

Potom ma len napadaju ovladace od mb alebo win
NB: Asus ROG Zephyrus G14
Používateľov profilový obrázok
shiro
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 8523
Dátum registrácie: Št 21. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Ovladač myšky warlord problem

Príspevok od používateľa shiro »

ak to robi aj v inom pc, je vadna mys.
co cakas od lacnoty connect-it? ale hlavne ze to ma super-duper-ultra nazov :D
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 24" BenQ GW2470H | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Dr.80
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 411
Dátum registrácie: Št 20. Dec, 2012, 19:26
Bydlisko: Bratislava- Ružinov

Re: Ovladač myšky warlord problem

Príspevok od používateľa Dr.80 »

aky win mas v jednom a aky win v druhom pc ? a tuto znacku volam connect-(sh)it vzdy chyba maly kusok na znacku ako a4tech a to je uz za malo penazi hodne muziky :D toto je nekvalitna lacnota...
Spoiler: ukázať
CPU R7 5800x3D GPU Inno3D RTX 4080 iChill X3 16GB Mobo Asrock X470 K4 gaming Ram Crucial Ballistix 4x8GB 3200mhz CL16 SSD Crucial P5 1TB, P2 1TB PSU EVGA SuperNOVA 750 P6 Bedňa Fractal Torrent Compact white Headset Moondrop Chu Interface Focusrite Scarlett Solo 3rd Gen Mic Samson Q2U Monitor 34" Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor Mobil Poco F3 white
Steam http://steamcommunity.com/id/dr80103
Používateľov profilový obrázok
muranec3
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 23
Dátum registrácie: Ut 27. Júl, 2010, 23:00

Re: Ovladač myšky warlord problem

Príspevok od používateľa muranec3 »

Windows 7 64bit na oboch...ja ntb neprotestuje tam ide ako normalna ina myska

Návrat na "Ovládače a BIOSy"