buzerovanie?

Sem píšte správy pre Administrátorov a Moderátorov o problémoch s fórom, prihlasovaní­m ...
POZOR: Vyriešené otázky a problémy sú odstraňované
Používateľov profilový obrázok
Kicker
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 1486
Dátum registrácie: Pi 30. Júl, 2010, 11:35
Bydlisko: Nová Baňa

buzerovanie?

Príspevok od používateľa Kicker »

Tak si zakladam dalsiu temu, ked prvu ste mi zamkli bez toho aby som sa stihol vyjadrit. Mozem vediet teda preco ste mi zamkli moju temu na predaj? http://pretaktovanie.zoznam.sk/viewtopi ... =2&t=81726
Pisal som si najskor s killswitchom, ktory ma tu podozrieval a spajal to s mojim prvym predajom uz registrovanej licencie, no nechcel pochopit ze toto je este neregistrovane a ze predavam serial + password, ktory sa zada na stranku esetu, kde vygeneruje kluce a zaregistruje tu licenciu. Podozrieval ma ze to chcem predat uz registrovane.
S ako druhym som si pisal so Snakeom.. ten to myslim ze pochopil len mi stale pisal ze je aj bude to LOCKnute proste preto. Ziadny dovod na to nieje a ako sa zda jeho posledna SSka tak on dovod na to ani nepotrebuje:

*delete*

Takze moze mi tu uz niekto normalny vysvetlit preco to tu nemozem predat? Dakujem :)

//Snake: Súkromná komunikácia je preto súkromná, lebo je súkromná, dostal si odo mňa povolenie na to že to môžeš zverejniť?
CPU:Intel Core i5 4440 Cooler: Noctua NH-U12F MB:MSI B85 G43 VGA:GIGABYTE N760OC RAM: Crucial Ballistix Sport 8GB HDD: Crucial m500 256GB + Seagate Barracuda 7200.12 500GB + Seagate Barracuda 7200.12 1TB PSU: Fortron Blue Storm II 500W Keyboard: Logitech K290 Mouse: Roccat Kone Pure LCD: LG Flatron W2243S (22")
Používateľov profilový obrázok
RP
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2531
Dátum registrácie: St 21. Mar, 2001, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: buzerovanie?

Príspevok od používateľa RP »

My tu nie sme na to aby sme preverovali ci je nieco uz registrovane ci nie. Nemame na to moznosti, kapacity a ani opravnenie.

A preto taketo veci vylucujeme z predaja.

Nik Ti nebrani to predavat kdekolvek inde. Plus, my tu nie sme na nekonecne diskutovanie s nespokojnymi bazarnikmi. Mas ine servery specializovane na inzerciu, realizuj sa tam. Bazar tomuto foru prinasa hlavne problemy, budte radi, ze sme ho uz davno nezavreli.
Používateľov profilový obrázok
Kicker
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 1486
Dátum registrácie: Pi 30. Júl, 2010, 11:35
Bydlisko: Nová Baňa

Re: buzerovanie?

Príspevok od používateľa Kicker »

Ano rad som a tak isto som rad za odpoved. Ked si vsimnes tak zo strany bazaru na mna nebola este staznost ze by som niekoho podviedol. A s predajom som sa obratil na toto forum pre to, lebo su tu normalny ludia. Nerad predavam na bazosi.

Ale okej beriem to.
CPU:Intel Core i5 4440 Cooler: Noctua NH-U12F MB:MSI B85 G43 VGA:GIGABYTE N760OC RAM: Crucial Ballistix Sport 8GB HDD: Crucial m500 256GB + Seagate Barracuda 7200.12 500GB + Seagate Barracuda 7200.12 1TB PSU: Fortron Blue Storm II 500W Keyboard: Logitech K290 Mouse: Roccat Kone Pure LCD: LG Flatron W2243S (22")
Používateľov profilový obrázok
AmOK
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1291
Dátum registrácie: Ut 25. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: buzerovanie?

Príspevok od používateľa AmOK »

RP napísal:My tu nie sme na to aby sme preverovali ci je nieco uz registrovane ci nie. Nemame na to moznosti, kapacity a ani opravnenie.
A preto taketo veci vylucujeme z predaja.
RP nechcem rypat ani nieco podobne, len sa potom pytam, preco to neplati o hrach, alebo licenciach na OS, ktore sa tu bezne predavaju? Mozno by bolo vhodne prehodnotit a zaviest jednotne pravidlo a zrusit v bazari predaj vsetkeho SW bez vynimky. Takto to potom vyzera, ako by sa meralo dvomi roznymi metrami... :(

P.S.: Ide mi o princip, ja za nove pravidlo samozrejme nie som. :)
Používateľov profilový obrázok
Kicker
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 1486
Dátum registrácie: Pi 30. Júl, 2010, 11:35
Bydlisko: Nová Baňa

Re: buzerovanie?

Príspevok od používateľa Kicker »

pani a ked mi svagor prefoti blok a odfoti krabicku tak dostanem unlock a povolenie dalej predavat?
CPU:Intel Core i5 4440 Cooler: Noctua NH-U12F MB:MSI B85 G43 VGA:GIGABYTE N760OC RAM: Crucial Ballistix Sport 8GB HDD: Crucial m500 256GB + Seagate Barracuda 7200.12 500GB + Seagate Barracuda 7200.12 1TB PSU: Fortron Blue Storm II 500W Keyboard: Logitech K290 Mouse: Roccat Kone Pure LCD: LG Flatron W2243S (22")
Používateľov profilový obrázok
RP
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2531
Dátum registrácie: St 21. Mar, 2001, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: buzerovanie?

Príspevok od používateľa RP »

Vec premyslime a dame vediet.

Tento pripad nas ale skor vedie ku kompletnemu zakazu predaja podobnych veci. My toto nebudeme predsa stale riesit, opakujem, na to nie je cas a kapacity.

Uvedomete si, ze bazar je doveryhodny preto, ze pravidla (a system fungovania bazaru) su prisne a dosledne sa snazime kontrolovat ich dodrziavanie.
undertaker007
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1179
Dátum registrácie: Po 27. Sep, 2010, 19:31
Bydlisko: Žilina - Vlčince II

Re: buzerovanie?

Príspevok od používateľa undertaker007 »

Kicker™ napísal://Snake: Súkromná komunikácia je preto súkromná, lebo je súkromná, dostal si odo mňa povolenie na to že to môžeš zverejniť?
Ja teraz budem strašný haj**l a poštvem proti sebe božstvo fóra, ale mne vždy ide o princíp... ...myslíte, že Cobra_111 dal Gudasovi
Snake napísal:povolenie na to že to môžeš zverejniť?
Ide o túto Gudasovu správu: http://pretaktovanie.zoznam.sk/viewtopi ... 20#p822476
Ja viem, bola to iná situácia, ale predsa....

Teraz sa schovám za anonymitu internetu a stlačím tlačidlo Odoslať... ...hádam hnev bohov nedôjde až sem....
Používateľov profilový obrázok
Gudas
VIP
VIP
Príspevky: 6514
Dátum registrácie: Po 09. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Rudina (27)

Re: buzerovanie?

Príspevok od používateľa Gudas »

Sám vieš dobre, aj si to napísal, že to je iná situácia a nepatrí to sem. Snaha o podvod pri oficiálnej súťaži je dosť rozdielna situácia. Napriek tomu si sa zapojil do diskusie, aj keď nemáš dôvod.
Beriem to ako osobný útok na mňa. Bývam blízko, môžeme zabehnúť na pivko a vysvetlíš mi pekne, o čo ti ide.
Spoiler: ukázať
Desktop| ASRock Z68 Pro3-M | Core i3 3220 @ 3,4GHz + Phanteks PH-TC14PE (pasívne) | 12GiB DDR3 1333MHz | MSI GTX760 Gaming | SuperFlower Golden King 550W 80+ Platinum | Crucial m4 256GB + WD 1TB Red 2,5" 5400rpm @ Scythe Quiet Drive| Fractal Design Define Mini + Nexus D12SL-12 + Noiseblocker PK-1 + Scythe Gentle Typhoon | LG IPS235 + LG L225WT | Creative Inspire T2900 + Beyerdynamic DT990 Pro + Creative X-Fi HD | Logitech MX1100 + QcK Steel mini
Laptop| Acer Aspire One 753 | Celeron U3400 (1,06GHz) | 2x2GiB DDR3 | A-DATA S599 128GB
PC.sk IRC kanál PC.sk
Práve testujem: - Next: -
Používateľov profilový obrázok
Kicker
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 1486
Dátum registrácie: Pi 30. Júl, 2010, 11:35
Bydlisko: Nová Baňa

Re: buzerovanie?

Príspevok od používateľa Kicker »

Snake tebe sa za to ospravedlnujem. Dufam ze mi to odpustis, ale ako inak zdoraznim ten tvoj dovod? :)

RP: za ochotu komunikovat ti dakujem.

// ale pani predsa len.. Po vychladnuti som zistil ze tu licenciu si teda neham (ak sa mi ju nepodari predat znamemu niekomu) ved kym nieje aktivovana tak mi doba neplynie a to sa nema ako pokazit. Takze sa ospravedlnujem moderatorom Snake a killswitch za moje spravanie. Neham to uz tak. Nech si zbytocne nerobim vela nepriatelov :red:

Takze dalej to riesit nemusite a kludne to tu zamknite :)
CPU:Intel Core i5 4440 Cooler: Noctua NH-U12F MB:MSI B85 G43 VGA:GIGABYTE N760OC RAM: Crucial Ballistix Sport 8GB HDD: Crucial m500 256GB + Seagate Barracuda 7200.12 500GB + Seagate Barracuda 7200.12 1TB PSU: Fortron Blue Storm II 500W Keyboard: Logitech K290 Mouse: Roccat Kone Pure LCD: LG Flatron W2243S (22")
Používateľov profilový obrázok
GABO
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 9265
Dátum registrácie: Ut 15. Júl, 2003, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: buzerovanie?

Príspevok od používateľa GABO »

Rovnako ako v inom vlákne ešte upozorňujem a následne zamknem:

Kicker™ ešte jeden podobný post v tejto sekcii prečo, hoci si to mal od moderátora vysvetlené a pôjdeš na koberček s nejakým darčekom. Uvedom si láskavo, že nás nezamestnávaš...ak si niečo porušil, moderátor vysvetlil prečo, nie je potrebné, vhodné sa pýtať ešte aj v bielom dome pomaly, lezie to na nervy, na city a výsledkom je, že sa Ti niečo ujde. Zapamätaj si teda jednoduchú vec: ak máš od moderátora vysvetlené, nie je potrebné sa dožadovať na vyšších miestach pretože Ti to len priťaží.
PC1 Intel Core i7-4960X@4,8GHz . ASRock X79 Extreme 11 . 32GB Corsair Dominator 2133MHz DDR3 . Zotac GTX 1080Ti . Samsung 850 PRO 256GB . Samsung 840 1TB . SF Leadex 750W . AOC Q3279VWFD8 . Noctua
PC2 i5-2500K . Noctua NH-U12 . ASUS P8Z68-V PRO . 16GB G.Skill Ripjaws X . EVGA GTX 1070 SC . Intel 530 240GB . Samsung 850 PRO 2TB . COUGAR GX-600W . Lian Li PC-V1010A - Silver . ASUS Xonar Essence STX + HD555

Návrat na "Správy pre Administrátorov"