pravidla alebo sikana?

Sem píšte správy pre Administrátorov a Moderátorov o problémoch s fórom, prihlasovaní­m ...
POZOR: Vyriešené otázky a problémy sú odstraňované
Používateľov profilový obrázok
roman2
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 74
Dátum registrácie: Ut 09. Okt, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava

pravidla alebo sikana?

Príspevok od používateľa roman2 »

Ahojte admini,

dnes sa mi stala taka nepekna vec. V priebehu dna som si Up-ol temu v bazare omylom uplne mimo a skor ako 24hodin po poslednom up-e(sposobene tym ze som mal nejaky nezmyselny australsky cas v profile - asi default). Beriem, moja chyba. Neskor som si pripravil ten isty up(kedze som akurat odchadzal na dlhsiu dobu). Omylom som up postol 4minuty pred uplynutim 24hodinovej doby. Kedze neviem post zmazat ani s nim nic urobit tak som kontaktoval Mirdis-a s tym ze dufam ze 4minuty z 24hodinoveho limitu nieje nejaky velky problem.
problemova tema:
http://pretaktovanie.zoznam.sk/viewtopi ... =2&t=78597
od roman2 v Pon Aug 22, 2011 7:54 pm
od roman2 v Uto Aug 23, 2011 7:50 pm

Mirdisova odpoved? Topic mi lockol a este si ani neodpustil vrcholne arogantny prispevok. Neviem preco ma posiela niekam inakam. Na fore sa spravam slusne a ziadne pravidlo som doteraz nikdy neporusil. To ze si upnem topic po nedorozumeni zial bohu omylom o 4minuty skor nieje dovod na taketo arogantne spravanie. Admini by si mali uvedomovat ze bez userov by nemali co adminovat.

Preto ako dokaz toho ze na forach nevladne sikana a arogancia, ale pohoda prosim odstranenie Mirdisoveho arogantneho dodatku. Lock aj ked pre malicherne a absurdne 4minuty respektujem. Ako dovod staci napisat jednoducho "opakovane porusenie pravidiel".

Dakujem za porozumenie,
Roman.
esdxx
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 453
Dátum registrácie: So 25. Júl, 2009, 14:43
Bydlisko: Bratislava

Re: pravidla alebo sikana?

Príspevok od používateľa esdxx »

Sam som adminom na jednej nemenovanej stranke, a chapem, ze nie vzdy musi mat dotycny dobru naladu. Tiez som sa tu stretol s nie velmi prijemnym pristupom moderatora, ale co uz. Popravde, cakal som ze to bude horsie, po precitani Tvojho prispevku.
ANONYM_a7

Re: pravidla alebo sikana?

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

porusil si 2x pravidla. ono to vyznie dost provokacne to neustale upovanie mimo... LOCK ostava, mirdis mal asi zlu naladu, prepac mu to ;) a vytvor si nove vlakno a nastav cas :D Ja ti rucim ze ak pojdes podla pravidiel, nik si ta tu ani nevsimne :-)

admini neadminuju, pokial si mimo adminov bud rad, admini puzivatu velke cervene pismenka :-) Myslim ze s modmi sa da vzdy rozumne dohodnut a teda nabuduce prosto napis inemu modovi, nemusel si to tahat az sem;) Samozrejme mas na to pravo.
Používateľov profilový obrázok
gammaray
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 7121
Dátum registrácie: Po 23. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Kysucké Nové Mesto

Re: pravidla alebo sikana?

Príspevok od používateľa gammaray »

roman2: 24 hodin je 24 hodin. Ak by ti toleroval 4 minuty a privrel oci tak napriklad iny user co mu bola locknuta tema za ten isty priestupok by si to vsimol uz by bol ohen na streche a otazka: preco mne bola locknuta tema ked "jemu" ste tych par minut tolerovali? Co by si ako mod/admin odpovedal na to? Nemal by si padny argument.
Vies, pravidlo je dane a nieje cesta ho nejak obist. Jednoducho si mas pozriet cas a potom UPovat. Taketo temy bez pardonu za opakovane UPovanie pod 24 hod lockujem tiez a nebavim sa.
ZOSTAVA CPU: AMD 5600x MB: GIGABYTE B550M AORUS PRO-P (rev. 1.0) Cooler CPU: SilentiumPC Fera 5 RAM: Crucial Ballistix Black 16GB (2x8GB) DDR4 3600MHz CL16 M.2 SSD NVME system: Samsung 980 1TB M.2 SSD NVME data: Samsung 980 1TB DVD RW: Samsung SH-S183A GPU: GeForce RTX™ 3070 GAMING OC 8G (rev. 2.0) PSU: CORSAIR RM750x PSU 750W 80+ Gold 2021 Monitor: LG 32GK850F CASE: Fractal Design Define Mini Headset: KOSS SB/45 Repro: Fluid Audio F5 Myš: Logitech G Pro Klávesnica: Corsair K68 RGB OS: Windows 10 Pro 64bit
Používateľov profilový obrázok
AmOK
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1291
Dátum registrácie: Ut 25. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: pravidla alebo sikana?

Príspevok od používateľa AmOK »

Ked toto povazujes za sikanu, tak odporucam viac citat forum... ;)
Za 3 dni si 3x porusil pravidla, neviem co chces riesit.

1.x si neuviedol cenovy strop, lebo si si poriadne pravidla neprecital, alebo ako by si ty povedal "nevsimol, prehliadol, zabudol, nemal cas" a co ja viem co este... Bol si slusne upozorneny.

2.x si sa sekol s upom o 5 hodin a to co si mal za cas v profile je len a len tvoj problem. Admini ani modi ti cas nenastavuju. Bol si maximalne slusne upozorneny a POPROSENY, aby si si este raz a poriadne precital pravidla.

3.x v treti den upnes opat skor. Pravidlo sa nevola priblizne 24 hodinovy up, ani 23 a nejake drobne...

Lock si dostal az za 3. porusenie, bezne je zamknut temu pri uz prvom. Mas dojem, ze tvoje prava, oproti ostatym uzivatelom utrpeli? Ked je toto sikana, tak potom tvoj post je buzeracia.

K tomu Locku a za tento post by som ti pridal este rank Tago, keby som mal tu pravomoc... Moj nazor, kamos.
Adminov ani modov sa nezastavam. Zazil som tu uz dost hulvatske a arogantne moderovanie aj hystericke adminovanie, v tomto pripade sa ta ale zastane len clovek, co stratil zmysle pre realitu, alebo sudnost, ako ty...

Kazdy normalny uzivatel by napisal pm Mirdisovi, omluvil sa a vysvetlil, ze to nebola provokacia, ale tvoja NEPOZORNOST. Namiesto toho tu bluznis o sikane a pozadujes omluvu vo forme cenzury Mirdisovho vtipneho Locku... :facepalm:
Ja som sa nahodou na pocuj sefe dobre pobavil. :D
Mohol ta oslovit aj krajsie aj inam poslat... To by bolo arogantne.
undertaker007
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1179
Dátum registrácie: Po 27. Sep, 2010, 19:31
Bydlisko: Žilina - Vlčince II

Re: pravidla alebo sikana?

Príspevok od používateľa undertaker007 »

Počuj šéfe (roman2),
ja by som sa tiež postavil na Mirdisovu stranu...
Pretože tá jeho správa naozaj nie je
roman2 napísal:vrcholne arogantny prispevok
Musíš sa totiž trochu vžiť do jeho kože. Má tu veľa roboty, musí (mal by) strážiť dosť veľa tém a príspevkov a teda nemôže s každým jednať ako v rukavičkách.
  • Prvý krát ťa upozornil, že máš prefix K:, teda ti chýba cenová predstava... ...už za toto by ťa možno Snake LOCKol...
  • Druhý krát si výrazne porušil pravidlo o UPovaní - za toto by ťa už zrejme hocikto iný LOCKol (Mirdis je naopak ešte trpezlivý, pretože funkciu moderátora má krátko). Nezáleží na tom, že si mal zle nastavený čas, či čo to. To jeho trápiť nemusí, to je čisto tvoja chyba.
  • No a tretí krát zasa porušuješ pravidlá a zasa tým UPom, na čo si už raz upozornený bol... ...no, to už by ťa iný mod/admin hádam aj dajakým rankom "odmenil"...
Taktiež by som to nezvaľoval na Mirdisovu "zlú náladu", ako píšete viacerí...
esdxx napísal:ze nie vzdy musi mat dotycny dobru naladu
Broslowski napísal:mirdis mal asi zlu naladu
Ja by som sa na to tiež pozrel ináč: Do bazáru si vletí uživateľ, ktorý nie je síce nový, ale má <30 píspevkov a drvivá väčšina z nich je bazárových... ...no a keď nedodržiava pravidlá, to dvíha krvný tlak... ...upozorním ho raz, že nemá cenu, druhý krát, že má zlý UP a tretí krát zasa UP? No ako
esdxx napísal:som sa tu stretol s nie velmi prijemnym pristupom moderatora
AmOK napísal:Ked toto povazujes za sikanu, tak odporucam viac citat forum...
Naozaj si ešte dopadol dobre ;)
Používateľov profilový obrázok
Mirdis
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 2017
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Stará Ľubovňa/Prešov

Re: pravidla alebo sikana?

Príspevok od používateľa Mirdis »

Nechcem sa velmi vyjadrovat k tejto teme. Ved nech to ostatni posudia. Nemal som vobec zlu naladu prave naopak. Mna to vobec netesi, ze ti locknem temu. Ano beirem, ze niektore slova som si mohol odpustit. Vsetko bolo ok az do tej doby, ked mi prisla ss. Do tej ss mi stacilo slusne napisat, ze mam zmazat posledny predcasny up a nedostal by si ani lock aj ked si porusil 3x pravidlo. Ta ma trosku vytocila lebo nikde som tam nevidel slusne slovo, ze ti mam ten predcasny up zmazat. OK, ale uznavam, ze som sa mohol trosku krotit. Berme to ako mensie nedorozumenie ;)

Od koho: roman2
Komu: Mirdis
roman2 napísal:
roman2 napísal:up

EDIT Mirdis: predcasny UP zmazany. Prosim ta, precitaj si pravidla.Dik
medzi pravidlami a sikanou je velmi tenka hranica.

dufam ze moj novy UP ktory som (omylom) postol 4minuty pred uplynutim 24hodin bude v poriadku. :facepalm:
NTB1:MacBook Pro (13-inch, 2014, 2,5 GHz Dual-Core Intel Core i5, 8 GB RAM)
NTB2:MacBook Pro (13-inch, 2018, 2,7 GHz Quad-Core Intel Core i7,16 GB RAM)
NTB3:MacBook Pro (13-inch, 2020, Apple M1,16 GB RAM)
Používateľov profilový obrázok
roman2
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 74
Dátum registrácie: Ut 09. Okt, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava

Re: pravidla alebo sikana?

Príspevok od používateľa roman2 »

Mirdis napísal:Berme to ako mensie nedorozumenie ;)
jj, nebola to ziadna provokacia alebo nieco podobne. lock respektujem. nahneval ma jedine ten kvazi vtipny a arogantne znejuci koment na zaver mojeho topicu. niekedy je menej viac :)
dakujem vsetkym za nazory.
ANONYM_a7

Re: pravidla alebo sikana?

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

obojstranna spokojnost, vidis, dohodnut sa da, LOCK ;)

Návrat na "Správy pre Administrátorov"