Bezdovodna vystraha - ziadost o zmazanie

Sem píšte správy pre Administrátorov a Moderátorov o problémoch s fórom, prihlasovaní­m ...
POZOR: Vyriešené otázky a problémy sú odstraňované
Používateľov profilový obrázok
werwest
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1624
Dátum registrácie: So 30. Jún, 2018, 20:01
Bydlisko: Lucenec

Bezdovodna vystraha - ziadost o zmazanie

Príspevok od používateľa werwest »

Od: yesper
Príjemca: werwest

Z dôvodu porušenia pravidiel portálu vám bola udelená výstraha.
Táto výstraha vám bola udelená v súvislosti s príspevkom, ktorý ste zverejnili na tomto portále: viewtopic.php?f=4&p=1524727#p1524727 .

VP3.6 OT 0
V prípade, že sa bude situácia opakovať, môže vám byť udelený zákaz vstupu na tento portál. V prípade, že chcete vzniesť námietku k uvedenej výstrahe, kontaktujte užívateľa, ktorý vám výstrahu udelil.
Pekny vecer sa vsetkym praje.
Kedze ocividne je moderator zaujaty a tazko drzi svoje ego na uzde, ziadam o nahliadnutie dalsich spoluuzivatelov k danemu konfliktu.
V teme o radeone 6900xt bolo postnute video od recenzenta s timestampom na zaciatok overall vysledkov, zacinajuc logicky od 1080p stupajuc po vyssie rozlisenia tak ako to robia snad v kazdej recenzii.
Nie je mi uplne jasne ci pan moderator jesper je jasnovidec, alebo akym sposobom dokazal usudit ze sa jedna o flame.
Kedze je video k teme, a ja som sa jasne vyjadril k teme, ze timestamp zacina na zaciatku overall performance KARTY RADEON 6900XT, a nie niekde v strede alebo na specifickej hre, co by naznacovalo vyvolaniu nejakeho flame, mam podozrenie ze sa jedna o buzeraciu, kedze sa pan moderator potreboval v momente vyhrazat "riesenim inac".
Pan moderator yesper to asi zobral ako útok, kedze moj prispevok zmazal a reagoval tiez "útokom":
Edit osobitne pre nechapavych, vsetci dobre veime preco to linkol prave pri 1080p
znova som si nie isty odkial dotycny berie vestecku gulu, ale ak moja otazka ci sa jedna o buzeraciu bola brana ako útok, rovnako beriem jeho edit ako osobný utok voci mne, co je duplovane tym ze sa jedná o moderátora fóra ktorý porusil pravidlo:
3.3 "Flaming": pretaktovanie.sk bolo založené za účelom vymieňania skúseností, poznatkov a informácií medzi používateľmi. Vymieňanie nezahŕňa kričanie a napádanie, naopak, zahŕňa spoločnú prácu na riešení problémov v prostredí vzájomného porozumenia a rešpektovania druhého. Slovné útočenie a "flame" na niektorého používateľa, či skupinu používateľov nie je povolené.
Nasledne, kedze bol moj prispevok zmazany, reagoval som znova na dalsieho pouzivatela, kedze znova je naznacovane ze sa nejedna o timestamp zaciatku sekcie s priemernymi vysledkami, ale o nieco vystrihnute z kontextu. Nasledne som dalej pokracoval v debate ze ma amd sklamalo. Kedze pan moderator jesper zmazal moj prispevok s tym ze pod editom na mna zautocil, tiez som editol prispevok s otazkou na pana moderatora jespera ci sa jedna o nejake liecenie ega na styl byvaleho administratora snake-a, kedze neviem ako inak sa clovek môze branit voci niekomu kto zneuziva svoje pravomoci.
Tymto teda ziadam Administratora fora aby danu situaciu presetril a nasledne:
1. Odstránil moju nepravom udelena vystrahu, vyjadroval som sa k teme a zaroven boli moje cele prispevky bez upozornenia zmazane ako OT
2. Potrestal Moderatora yespera ktorý sa schovavajuc za svoje pravomoci neudrzal a porusil pravidlo fora 3.3, na co by malo byt prihliadane prisnejsie kedze sa jedna o MODERATORA ktory by mal dohliadat na dodrzovanie pravidiel, nie ich sam porusovat

Mimo celej temy, nemyslim si ze som bol jediny ktoreho odchod administratora snake-a potesil, kedze jeho jednoznacne liecenie sa nedalo prehliadnut. Mrzi ma ale ze su tu niektori dalsi ktori zacinaju preberat jeho maniere. Smutne.

Dakujem kazdemu kto venoval tomuto zhluku textu chvilku casu a zelam pekny vecer priatelia.

//EDIT: tu je potvrdenie mojho tvrdenia priamo od pouzivatela ktory postol recenziu:
Pietro sk napísal: Ut 08. Dec, 2020, 19:04 pre vas oboch:
je to stopnute na konkretnej kapitole - 18 Game Average. to najpodstatnejsie z celeho videa.
nevidim dovod hned reagovat krvavymi ocami...
#fetacinechdrziaticho
#nafetkynereagujem
Používateľov profilový obrázok
Famous
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1490
Dátum registrácie: Ut 14. Sep, 2010, 20:24
Bydlisko: HC

Re: Bezdovodna vystraha - ziadost o zmazanie

Príspevok od používateľa Famous »

Ahoj, sledoval som vlakno a hovorim otvorene, nechapal som moderatorsku reakciu, ale bral som to tak, ze ste asi niekde inde mali konflikt a on si na tebe takto zgustol. Tiez nemam pocit, ze by si vyvolaval flame, ale je to len moj nazor. Neviem ci sa teraz k tomu dopatrame a aj sa to nejak vyriesi. Pravdepodobne ti to locknu. So snake-om boli tiez podobne "srandy".
CPU: R9-5900X Cooler: Kraken X62 MB: x570 TUF PRO (Wi-Fi) GPU: RTX 3080 Ti Suprim X
RAM: GSkill 64GB 3600CL16 SSD OS: Corsair MP600 PRO XT 2TB
SSD: Micron 7400 PRO 3840BG, PNY CS3040 2TB, Kingston KC600 1TB PSU: Corsair HX1000 CASE: Fractal Torrent
Pietro sk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2554
Dátum registrácie: Ut 28. Dec, 2010, 13:25
Bydlisko: il

Re: Bezdovodna vystraha - ziadost o zmazanie

Príspevok od používateľa Pietro sk »

werwest napísal: Ut 08. Dec, 2020, 19:16
Pan moderator yesper to asi zobral ako útok, kedze moj prispevok zmazal a reagoval tiez "útokom":
Edit osobitne pre nechapavych, vsetci dobre veime preco to linkol prave pri 1080p
:) australsky hw-unb urobil video tak, ze dotycna kapitola videa--18 Game Average, zacina od 1080 a ide postupne s rozlisenim nahor.
linknut yt ako thumb sa da, ale len so startom od nuly, co v mnohych pripadoch je zle, kvoli "novinarskemu balastu".
a ked je to v thumb mode, tak kapitoly videa zmiznu.. osobne preferujem TLDR, nemam cas pocuvat hodiny omacky.
hejtujem amd a dalsich podobnym sposobom, treba ked si to zasluzia. su to len kapitalisticke korporacie ako vsetky, nie clen rodiny. :)
edit:
ObrázokObrázok
tu je kapitolka-timestampy ze neklamem. dovod preco video po kliknuti odkazu hned nebezi, treba reklamovat u poskytovatela youtube, asi bug.
ak je problem s konkretnym smajlom, poprosim ho odstranit z menu. tym padom do buducna nebude problem.
Naposledy upravil/-a Pietro sk v St 09. Dec, 2020, 20:54, upravené celkom 1 krát.
Spoiler: ukázať
5800x ..b550aorus_pro 180€...6800xt stock 670€..nh-u12 am4...viper steel 32GB 4400... R.A.T. 6+
3600-16 1T 32GB#1800IF# curve per core -28max #PBO-175# <95W <65°c
ag241qx; seagate 600pro; firecuda520..
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 9949
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: Bezdovodna vystraha - ziadost o zmazanie

Príspevok od používateľa stiv »

ale on linkol 1080p a s kyvajucim smajlikom. :bye:
.
Používateľov profilový obrázok
Jerry
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2731
Dátum registrácie: Ut 22. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trenčín

Re: Bezdovodna vystraha - ziadost o zmazanie

Príspevok od používateľa Jerry »

Zamykám túto tému, z dôvodu prešetrenia danej veci. Vyjadrenie dostanete do tohoto vlákna ...

Mimochodom, keby ste si niekedy vyskúšali moderovanie a staranie sa o fórum určite by ste niektoré reakcie hodnotili inak. Moderátor je tiež len človek a môže urobiť chybu, tak isto ako každý člen tohoto fóra.
Spoiler: ukázať
Intel i7 11700 • Asus ROG Strix RTX 3080 OC • Gigabyte B560 AORUS PRO AX • 32GB DDR4 HyperX Predator • 1 TB M.2 WD SN850 • Corsair RM850 (2018) • Creative I-Trigue L3800 • Win 11 • Dell Gaming S2721 DGF • Logitech G513 + G403
Používateľov profilový obrázok
Jerry
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2731
Dátum registrácie: Ut 22. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trenčín

Re: Bezdovodna vystraha - ziadost o zmazanie

Príspevok od používateľa Jerry »

Takže sťažnosť bola prešetrena v rámci možností ...
Moderovanie Yespera bolo v poriadku a za tým si stojíme. Jediné na čom sme sa zhodli, že bolo možno trocha viac rázne, ale bolo adekvátne a jeho moderovanie bolo v poriadku a nijakým spôsobom nezasiahol mimo svojich kompetencií. Komu sa nepáči, môže naše fórum opustiť, nikoho tu násilím držať nebudeme.
Chcel by som ešte pripomenúť pravidlo číslo 11. a z neho použiť nasledovné slová:
Vedenie fóra si taktiež vyhradzuje právo v niektorých prípadoch neuplatniť tieto pravidlá, či ich uplatniť v miernejšej podobe, alebo uplatniť niektoré ďalšie formy riešenia (zmazanie, zamknutie, presunutie témy či príspevku, a podobne.) aj v prípadoch, ktoré nie sú spomínané v týchto pravidlách.
Na záver by som si dovolil jedno gesto z mojej iniciatívny, aj keď som sa stretol s odporom, ale beriem to na svoje tričko.
Užívateľovi werwest vymažem výstrahu ktorú vyfasoval. Neber to ako výhru, ale ako znak dobrej vôle z mojej strany.

Pre ostatných: Nedráždite zbytočne moderátorov, ani administrátorov svojimi niekedy zbytočnými príspevkami. Potom to dopadne ako tento príklad a sú z toho zbytočné ťahanice. A buďte radi, že tu Snake nie je (zatiaľ), lebo keby tu bol, bolo by to vyriešené iným spôsobom, razantnejšie, rýchlejšie a možno viac ľudí okolo tohoto kolotoča by malo ovocie.
Spoiler: ukázať
Intel i7 11700 • Asus ROG Strix RTX 3080 OC • Gigabyte B560 AORUS PRO AX • 32GB DDR4 HyperX Predator • 1 TB M.2 WD SN850 • Corsair RM850 (2018) • Creative I-Trigue L3800 • Win 11 • Dell Gaming S2721 DGF • Logitech G513 + G403

Návrat na "Správy pre Administrátorov"