Schválenie príspevku

Sem píšte správy pre Administrátorov a Moderátorov o problémoch s fórom, prihlasovaní­m ...
POZOR: Vyriešené otázky a problémy sú odstraňované
Karboxylko
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 31
Dátum registrácie: Po 02. Júl, 2018, 19:47

Schválenie príspevku

Príspevok od používateľa Karboxylko »

Pár dni dozadu som založil tému v nákupnej poradni všetko bolo pohode prvé príspevky som mal schválené do 2hod. No moju predposlednú odpoveď som poosielal ráno a do večera nebola schválená tak som ju zaslal znova a bola tam do polhodky.. No a súčasná posledná odpoveď mi nebola schválená už od nedele večera.. Chcel by som sa teda opýtať že kde je problém ? na koľko v témach nadomnou majú ľudia s menej ako 100 príspevkami odpovede už schválené..
ANONYM_a7

Re: Schválenie príspevku

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Ahoj. Problem nie je v nicom, moderovanie a schvalovanie prispevkov je volnocasova aktivita lokalnych moderatorov/adminov. Su to ludia ako ty a nedelu chces byt asi s rodinou alebo pospat :) Niekedy to trva 2 minuty niekedy pol dna - zial. Ja osobne schvalujem cez tyzden viac krat denne - cez vikend obcasne.
Používateľov profilový obrázok
gammaray
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 7117
Dátum registrácie: Po 23. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Kysucké Nové Mesto

Re: Schválenie príspevku

Príspevok od používateľa gammaray »

Ahoj. Keďže si nový užívateľ, musia sa ti schvaľovať príspevky len kvôli botom ktorí tu robia nežiaducu reklamu. Phpbb je bohužiaľ deravé. Fórum je celkom pravidelne aktualizované ale boti si cestu nájdu. Schvaľovanie príspevkov prestane keď ich dosiahnes 150. 150 je aj číslo po ktorom ti bude zviditelneny bazár. Toto pravidlo bolo zavedené 31.12.2011. Všetci čo sa zaregistrovali po tomto dátume automaticky spadajú pod toto pravidlo. Užívatelia čo sa zaregistrovali pred zmenou pod toto nespadajú. Aby to bolo všetkým novým konečne jasné.
A čo sa týka rýchlosti schvaľovania príspevkov. Za prvé: nie sme platení od moderovania fóra. Každý to robí úplne zdarma, tak sa nesťažuj kedy je čo schválené. Aj teraz ti píšem z roboty a schvalujem tvoje príspevky. Ok?
ZOSTAVA CPU: AMD 5600x MB: GIGABYTE B550M AORUS PRO-P (rev. 1.0) Cooler CPU: SilentiumPC Fera 5 RAM: Crucial Ballistix Black 16GB (2x8GB) DDR4 3600MHz CL16 M.2 SSD NVME system: Samsung 980 1TB M.2 SSD NVME data: Samsung 980 1TB DVD RW: Samsung SH-S183A GPU: GeForce RTX™ 3070 GAMING OC 8G (rev. 2.0) PSU: CORSAIR RM750x PSU 750W 80+ Gold 2021 Monitor: LG 32GK850F CASE: Fractal Design Define Mini Headset: KOSS SB/45 Repro: Fluid Audio F5 Myš: Logitech G Pro Klávesnica: Corsair K68 RGB OS: Windows 10 Pro 64bit
Karboxylko
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 31
Dátum registrácie: Po 02. Júl, 2018, 19:47

Re: Schválenie príspevku

Príspevok od používateľa Karboxylko »

Ja rozumiem že je to kvôli botom akurát som sa chcel iba informovať či náhodou nebolo porušené nejake pravidlo alebo niečo lebo medzitým som odpovedal aj v teme detailing a odpoveď sa postla hneď.. Ja rozumiem všetci máme prácu len somsa chcel informovať teda teraz uze viem že to môže trvat aj troskur dlhšie dakujem za odpovede ☺

Návrat na "Správy pre Administrátorov"