"Privatna" zona

Sem píšte správy pre Administrátorov a Moderátorov o problémoch s fórom, prihlasovaní­m ...
POZOR: Vyriešené otázky a problémy sú odstraňované

Ste za vytvorenie sukromnej zony na fore?

Super napad
5
31%
Je to zbytocne
6
38%
Je mi to jedno
5
31%
 
Celkom hlasov: 16

Používateľov profilový obrázok
molnart
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6646
Dátum registrácie: Ut 19. Jún, 2012, 23:03
Bydlisko: Bratislava/Samorin

"Privatna" zona

Príspevok od používateľa molnart »

Uz dlhsie som rozmyslal ze by sa tu na fore zisla taka privatna zona - sekcia kde by mali pristup len pokrocili uzivatelia podobne ako je to bazari (napr. registrovani min. 2 roky a aspon 500 prispevkov). Je tu dost vela tem kde sa preberaju sukromnejsie veci, alebo pracovne, platove, aj kto kde byva a pod. a podla mna by bolo fajn nemat tieto veci na ociach celemu internetu - diskusia by mohla prebiehat plynulejsie, bez zbytocnej autocenzury, rozsirit to o dalsie zaujimave temy a v konecnom dosledku priniest vacsiu hodnotu komunite.

Samozrejme pre tuto sekciu by sa vztahovali vsetky sucasne pravidla fora ako ziadny warez apod.
A aby sa nestalo ze zrazu kazda nova tema bude v tejto sekcii, do privatnej sekcie by sa dali postovat len veci kategorie "Debata o vsetkom".

Pridal som aj hlasovanie, nech ostatni uzivatelia sa mozu jednoducho vyjadrit a nie je tu okolo toho zbytocna diskusia. Na zaklade vysledkov hlasovania mozu admini posudit ci v tom vidia zmysel alebo nie a nastavit konkretne pravidla pre danu sekciu.

edit: pridavam ako priklad par tem ktore s by v privatnej zone mali vacsi potencial a dali by sa diskutovat vacsie konkretnosti
viewtopic.php?f=1&t=118305
viewtopic.php?f=131&t=118611
viewtopic.php?f=1&t=117721
viewtopic.php?f=1&t=117539
Naposledy upravil/-a molnart v Št 22. Feb, 2018, 20:06, upravené celkom 1 krát.
Spoiler: ukázať
PC: CPU: Intel Core i5 12600K with Silentium Fortis 5 ARGB MB: MSI Tomahawk Z690 DDR4 RAM: 2x 16GB G.Skill Ripjaws V 4400-19 DDR4 GPU: GigaByte Eagle GeForce RTX 3060 Ti OC HDD: Samsung 970 1GB GB PSU: Corsair RMx (2018) 650W Case: Fractal Meshify 2 Compact Monitor: Philips 272B7QPJEB OS: Win 11 64-bit
Notebook: HP EliteBook 840 G6 Core i5 8265U, 16 GB RAM, 512 GB SSD
Server: HP Microserver Gen8 Xeon E3-1265Lv2, 16GB ECC DDR3 OS: PVE + OMV + OPNsense
Phone: Samsung Galaxy A52s
Tablet: iPad Pro 11 (2018)
Hexaris

Re: "Privatna" zona

Príspevok od používateľa Hexaris »

Clovek by aj prekusol (aj ked to lutujem), ze tu ma svoje meno. Bohuzial forum sa indexuje a trolling si vas jednoducho najde. Suhlasim s navrhom pre hidden topics, ale aj s min. poctom prispevkov, google bot sa normalne regne a nic by sa tym neziskalo.

Osobne poznam forum, kde sa hned vyzaduje login a je tam menej ludi, ale najdete tam prof. koderov, domain adminov, proste ludia co naozaj nieco vedia, aj veci co nechcete aby sa valali len tak po nete. Upozornujem, ze tym prispevkom neznehodnocujem toto forum, aby bolo jasno.

Návrat na "Správy pre Administrátorov"