Posúdenie správania užívateľa Chrisa

Sem píšte správy pre Administrátorov a Moderátorov o problémoch s fórom, prihlasovaní­m ...
POZOR: Vyriešené otázky a problémy sú odstraňované
Používateľov profilový obrázok
rudo959
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 888
Dátum registrácie: So 21. Júl, 2007, 08:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Posúdenie správania užívateľa Chrisa

Príspevok od používateľa rudo959 »

Zdravím, chcel by som nahlásiť podozrenie z netransparentného správania užívateľa s nickom Chris v sekcii bazár. Dňa 19.10.2017 mi v sekcii bazár (v threade: I/K: Dokovaciu stanicu pre tablet Nexus 7 2012) napísal: že by ju mal mať niekde v pivnici a ak tam nabudúce pôjde a nezabudne, tak ju pohľadá. Keď som sa ho na to v SS asi o týždeň (25.10.) pýtal odpísal mi: že to ešte nestihol pozrieť a už ani na Slovensku nie je, ale že sa čoskoro vráti. Ozval sa mi až o cca mesiac (30.11): že našiel ten dock plus ešte držiak do auta na neho z tých drahších a že zajtra mi pošle foto. Odvtedy na moje otázky, že či sa mu to podarilo nafotiť, že či je ponuka ešte aktuálna a pod. nereaguje pričom na fórum chodí. Teda vyše mesiaca ma zavádza a naťahuje s nejakou fiktívnou ponukou (ktorú možno ani reálne nemal, alebo už z nejakých dôvodov nemá), ja som kvôli nemu prišiel o ponuku na rovnakú vec mimo fóra lebo som chcel byť férový nakoľko na pretaktovanie.sk chodím už asi 10 rokov a doteraz som sa stretol len so serióznymi užívateľmi. Kúpil i predal som tu už dosť vecí, ale doteraz som sa nikdy nestretol s podobným prístupom ako má tento daný Chris. Píšem vám ako adminom aby ste posúdili jeho správanie, ak bude treba poskytnem všetky naše SS, možno nie som sám, ku ktorému sa podobne zachoval. Dôvod prečo vám píšem je aby sa podobné problémy už nestávali v budúcnosti aj iným členom tohto fóra a aby som sa tu mohol cíti tak komfortne ako za posledné roky. Ďakujem a prajem pekné sviatky.
Používateľov profilový obrázok
Chris
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5169
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Posúdenie správania užívateľa Chrisa

Príspevok od používateľa Chris »

Ako si si vsimol som tu na fore dlhsie ako ty, o dost aktivnejsi ako ty a spravil aj nespocetne viacej obchodov ako ty.

Dal si dopyt na dokovaciu stanicu pre Nexus 7. Ja som ti napisal, ze tusim v pivnici mozno jednu mam.

Nasledne som ti napisal, ze som ho nasiel.
Re: I/K: Dokovaciu stanicu pre tablet Nexus 7 2012

Odoslané: Št Nov 30, 2017 10:49 pm
od Chris
Predmet: I/K: Dokovaciu stanicu pre tablet Nexus 7 2012

rudo959 napísal: ↑
St Nov 29, 2017 8:09 am
UP


caf,

tak nasiel som ten dock plus este drziak do auta na neho z tych drahsich (len ta cast na tablet). Zajtra ti poslem foto
Viacej sprav som ti zjavne neodoslal, kedze som asi mal rozpisanu ale neposlal som ti (nejakou chybou). Lb som to nestihol nafotit, resp. uploadnut.

Cize ked si to zhrnieme:

- ponuku si dal ty
- ja som sa ozval , ze mozno mam pozriem, co som aj nasiel a ze to nafotim
- kedze si chcel nafotit, tak sme sa:
- NEDOHODLI sme sa ZIADNEJ CENE
- NEDOHODLI sme sa ZIADNOM ODOSLANI
- NEDOHODLI SME sa NA ZIADNOM OBCHODE

Tak mi prosim ta este raz vysvetli o AKE ZAVADZANIE tu ide ? Na nicom sme sa nedohodli a ty tu ides robit sceny a nahlasovania.
Ja som ani povodne nic nepredaval, ani neuzavrel ziadnu dohodu, kedze sme sa na nicom nedohodli.

Cize ziadam aby uzivatel rudo959 dostal BAN za neopravnene nahlasovanie a poskodenie dobreho mena.
Master of PaloAlto NGFWs, Cisco ASAs
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4573
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Re: Posúdenie správania užívateľa Chrisa

Príspevok od používateľa killswitch »

ahoj,

na akekolvek dohody mimo vlakna (sukromne spravy, messengery, whatever) nazerame z pohladu vedenia fora akoby sa vobec nestali. upozornim len na bod pravidiel 3.3. je to z dovodu, ze my o podobnych dohodach nemame zaznam a teda je to len defacto tvrdenie proti tvrdeniu.

mrzi ma, ze rudo959 nemal tentokrat pozitivnu skusenost s obchodovanim na nasej platforme, ale v tomto pripade ostaneme len pri tomto konstatovani. vzdy sa snazime nabadat uzivatelov, aby obchodovali vzdy len vylucne vo vlakne.

prosim, podajte si virtualne ruky a ak sa da, skuste sa na obchode dohodnut este raz.

Návrat na "Správy pre Administrátorov"