Zváženie zmeny farby plameňov

Sem píšte správy pre Administrátorov a Moderátorov o problémoch s fórom, prihlasovaní­m ...
POZOR: Vyriešené otázky a problémy sú odstraňované
Používateľov profilový obrázok
Andrew007
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 1734
Dátum registrácie: Ne 28. Dec, 2008, 20:14
Bydlisko: Senec

Zváženie zmeny farby plameňov

Príspevok od používateľa Andrew007 »

V prvom rade zdravím vedenie a prajem dobrú chuť k čítaniu.

Obraciam sa na Vás z dôvodu členstva čiernej listiny bazáru. Viem, nie som jediný kto sa už pokúšal vyplakávať a sťažovať, nepopieram, rank mi bol pridelený oprávnene.

Nebudem sa zbytočne rozpisovať, tak k veci . Celkovo som 2x porušil pravidlo s číslom 3.4 čo je pravidlo tykajúce sa paralelného predaja. Čo sa teda stalo ?

1. prípad
Pon 16. Sep, 2013, 21:59
Toto je varovanie týkajúce sa odosielania: viewtopic.php?f=2&p=1075932#p1075932
PB3.4 Paralelný predaj - 40
2. prípad
Uto 19. Aug, 2014, 22:31
Toto je varovanie týkajúce sa odosielania: viewtopic.php?f=2&p=1139132#p1139132
Pararelny predaj uz po druhykrat, takze blacklist pre bazar.
V obidvoch prípadoch sa mi podarilo nenapísať do vlákna info že tovar predávam aj inde . Naposledy som predával xbox, kde sa mi prihodilo to isté. Istý užívateľ sa mi ozval formou SS že by to zobral, no nemal peniaze na účte. Dohodli sme sa že počkám pokiaľ mu nabehne výplata a ďalšie náležitosti budeme riešiť poštou . Medzitým sa mi ozval "kamarát" že ho zoberie na 100%, asi každý vie ako to na koniec dopadlo . Box u mňa, nespokojný klient s tým že dopredu vložil peniaze na svoj účet a ja som sa len ani neozval . Následne mail o bloknutí bazáru a nepríjemné pinpongovanie správ na adresu kupujúceho . Všetko mi je jasné, patrím do podsvetia, bla bla, poučil som sa ale nikoho som nikdy neokradol ani neoklamal .

Touto cestou na záver by som poprosil kompetentných o zváženie mojich skutkov. Akceptujem odmietnutie žiadosti, čiastočne aspoň zmena motivačnej čiernej farby by tiež potešila .

a.
5800X3D - ROG strix B550-A gaming - 4090 GS - Corsair 32/3600 - 970 evo 1TB - Corsair RM850 - Dell 2716DG 2K/144 / Dell Gaming G3223Q 4K/120
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Zváženie zmeny farby plameňov

Príspevok od používateľa mp3turbo »

ja som "uspesne" predaval fotak. Takisto som nenapisal ze predavam inde, lebo som nepredaval - ked som napisal inzerat, kolega cez plece ze "pocuvaj a co ho nedas mne". A ze si ho zoberie na den na otestovanie, tak som inzerat nestiahol, nakoniec z toho boli tusim tri dni a dukaty u mna na stole.

A vidis ako som dopadol. Nikoho som neobtiahol, nic som nefalsoval.

A vies co ? Zivot ide dalej. Zase nepredavam az tolko veci (dve za rok) aby mi to vytrhlo zlatu zilu z predkolenia a postriekalo podlahu.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
spencer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1933
Dátum registrácie: Št 08. Máj, 2008, 14:00
Bydlisko: Rajecké teplice , Vek: 31 r

Re: Zváženie zmeny farby plameňov

Príspevok od používateľa spencer »

ono chalani neviem či mate odoprený pristup do bazaru alebo nie ale pokiaľ nie tka by ma to ani nesralo moc ak môžte vytvoriť temu na predaj nejakej veci jednoducho vždy napište tento váš sloganik vo vytvorenom inzeráte . pokiaľ nemáte možnosť vytvoriť tému tak áno - je tu stále bazoš a ak mám pravdu povedať tma predám väčšinu svojich veci skôr ako tu .
Spoiler: ukázať
Notebook Lenovo IdeaPad Gaming 3-15IMH05 Onyx BlackCPU :Intel Core i5 10300H Comet Lake RAM : RAM 24GB DDR4GPU : NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti 4GBSSD : SSD 512GBHDD :1000 GB HDD Sound cardFiiO E10 OlympusOS : Windows 10 64-bit Headphones : Beyerdynamic Custom One Pro Myš :evolveo wm430
Používateľov profilový obrázok
dendroid
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3673
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: Zváženie zmeny farby plameňov

Príspevok od používateľa dendroid »

Samozrejme, že nemajú prístup do bazáru.
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Zváženie zmeny farby plameňov

Príspevok od používateľa Leon »

.
Používateľov profilový obrázok
dendroid
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3673
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: Zváženie zmeny farby plameňov

Príspevok od používateľa dendroid »

Nebol to predajný thread, ale informačný, takže to nie je podobné ani trocha. A ty len vyskakuj ďalej, možno sa aj tvoje meno ocitne v niektorom zo zoznamov v "Správy od administrátorov" :D
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Zváženie zmeny farby plameňov

Príspevok od používateľa Leon »

Veď jasné, nebol to prudiaci post :P Veď kus srandy musí byť :D Do Gaba by som nevyskakoval (aj keby nebol mod už len kvôli jeho osobe ;)) a už vôbec nie do naších veľko-forko-autorít. :P
.
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Zváženie zmeny farby plameňov

Príspevok od používateľa Snake »

Vsetky ziadosti rieste individualne spravou vedeniu fora, presne preto aby sa k tomu nevyjadrovali velko-forko-autority ako ten nado mnou.

LOCK





.

Návrat na "Správy pre Administrátorov"