Celee zle

Sem píšte správy pre Administrátorov a Moderátorov o problémoch s fórom, prihlasovaní­m ...
POZOR: Vyriešené otázky a problémy sú odstraňované
Používateľov profilový obrázok
amplifier
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 434
Dátum registrácie: Po 24. Nov, 2014, 20:09
Bydlisko: Viničné

Celee zle

Príspevok od používateľa amplifier »

Caute, neviem co sa deje s tymto forom (forumom? forkom? :D) ale nejako sa mi zda ze nic nefunguje. Niekedy som mal pristup na bazar a potom sa to dvihlo na 150 prispevkov a uz ho nevidim (aj ked som cital ze pre pouzivatelov registrovanych pred zmenou by to malo ist). Ked chcem pridat prispevok odosle sa to na schvalenie a trva to dost dlho kym sa prispevok zjavi (tym nechcem nikomu nic vycitat ja viem ze viest taketo forum nieje sranda a videl som tie problemy co tu boli s tymi botmi a kadejakymi reklamami na falosne pasy a pod). Chcem sa opytat ci nieje nejaka databaza doveryhodnych uzvitalelov, ktorych prispevky sa objavia hned.. Napr. teraz v nakupnej poradni a rozbehla debata kde som skladal pocitac a nemohol som sa nijako zapojit kedze prispevky sa mi schvalili na dalsi den. Takisto aj ten bazar: chcel som tu predat grafiku ( a aj by som ju predal lebo uz mi pisali sami od seba traja ludia) ale kedze som nemohol musel som s tym ist na bazos. Dalo by sa s tym nieco urobit?
Project Fractal Define S Black & White http://zostavy.tichepc.sk/sk/#reference ... lack-white
CASE: Fractal Desing Define S PSU: Superflower Leadex 80 Plus Platinum 850W GPU: Gigabyte GTX980Ti MB: Asus X99-A CPU: Intel i5820K @4,5GHz/1,25V
RAM:
2x8GB Crucial Ballistix Sport SSD: Samsung 850 EVO 500GB HDD: Seagate 1TB SCREEN: Dell U2515H Ultrasharp MOUSE: Mionix Naos 3200
MOUSEPAD:
Razer Goliathus Speed KEYBOARD: Hľadám novú vysnívanú SOUND: Schiit Modi 2 Uber + Magni 2 Uber SPEAKERS: Mackie CR4
HEADPHONES: Beyerdynamic DT-150/AKG 712 PRO/Hifiman HE-400i PHONE: Moto Z Play
Ivko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1797
Dátum registrácie: Pi 18. Sep, 2015, 00:29

Re: Celee zle

Príspevok od používateľa Ivko »

Ver že nie si sám, niektoré príspevky sa mi zobrazia hned a iné aj za viac ako 24hod, skrátka kedy má admin čas (nikto tu nebude sedieť 24hod denne)...
Trebárs jeden príspevok som napísal včera 31.10 o 11:00 a schválený bol dnes 1.11 o 18:32, čiže až po skoro 30 hodínách
Myslím že to či je niekto nejaky robot sa dá zistiť z 5 príspevkov
Používateľov profilový obrázok
gammaray
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 7117
Dátum registrácie: Po 23. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Kysucké Nové Mesto

Re: Celee zle

Príspevok od používateľa gammaray »

S bazarom sa nic robit nebude a ostatne to tak ako je to teraz. So schvalovanim prispevkov je to tak ako to je. Skratka ked tu nepride nikto z modov/adminov tak prispevok skratka musi pockat na schvalenie. Neviem o ziadnej databaze overenych uzivatelov, ktorym by boli prispevky hned odosielane na forum. Dalsia vec je update fora, robi to len jeden clovek a nie je to tak ze kliknem na UPDATE a chvilu pockam...hotovo. Toto forum je vlastne CUSTOM SETUP. Kopec veci je tu doprogramovanych navyse. Schvalovanie prispevkov bude nadalej trvat pokym nebude sposob, akym sa odstavia spamboti, napr. updatom. Je to ako to je, bohuzial. Viem ze je to otravne, ale pokial tu nechceme mat forum posiate spamom, tak toto je aspon docasne riesenie.
ZOSTAVA CPU: AMD 5600x MB: GIGABYTE B550M AORUS PRO-P (rev. 1.0) Cooler CPU: SilentiumPC Fera 5 RAM: Crucial Ballistix Black 16GB (2x8GB) DDR4 3600MHz CL16 M.2 SSD NVME system: Samsung 980 1TB M.2 SSD NVME data: Samsung 980 1TB DVD RW: Samsung SH-S183A GPU: GeForce RTX™ 3070 GAMING OC 8G (rev. 2.0) PSU: CORSAIR RM750x PSU 750W 80+ Gold 2021 Monitor: LG 32GK850F CASE: Fractal Design Define Mini Headset: KOSS SB/45 Repro: Fluid Audio F5 Myš: Logitech G Pro Klávesnica: Corsair K68 RGB OS: Windows 10 Pro 64bit
Ivko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1797
Dátum registrácie: Pi 18. Sep, 2015, 00:29

Re: Celee zle

Príspevok od používateľa Ivko »

Ale vieš mi vysvetliť ako je možné že ked napíšem príspevok do všeobecnej diskusie že ho mám hned a ked to napíšem do nejakej témy trebárs o skladaní PC tak až po schválení
Používateľov profilový obrázok
Bird
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2025
Dátum registrácie: So 15. Aug, 2009, 22:39
Bydlisko: TO

Re: Celee zle

Príspevok od používateľa Bird »

schvalovať by podľa mňa stačilo prvý príspevok od nového používateľa. Podľa toho jediného príspevku už vidíte či je to spam bot ponúkajúci ruskú viagru, alebo živý človek.
MacBook Pro 13 (2016) + iPhone 12 mini
PS5 Slim
Používateľov profilový obrázok
Reinok
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 1336
Dátum registrácie: Št 20. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Senec

Re: Celee zle

Príspevok od používateľa Reinok »

Som na fóre už nejaké ten piatok, a zatial som si nikdy nevsimol ze co postnem tak by sa hned neukázalo, jak by potom prebiehali aukcie, a obchody, a ponuky? :D Čo napíšem odošlem, sa hneď ukáže mne teda snáď aj iným.
Moto: Yamaha FZ8 Fazer
Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3690
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Re: Celee zle

Príspevok od používateľa Krutibrko »

Reinok: ale teba sa to netýka. Týka sa to užívateľov, ktorí majú tuším menej ako 150 príspevkov, pretože dávnejšie bol problém so spam botmi.
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7682
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: Celee zle

Príspevok od používateľa newmi »

Ivko napísal:Ver že nie si sám, niektoré príspevky sa mi zobrazia hned a iné aj za viac ako 24hod, skrátka kedy má admin čas (nikto tu nebude sedieť 24hod denne)...
Trebárs jeden príspevok som napísal včera 31.10 o 11:00 a schválený bol dnes 1.11 o 18:32, čiže až po skoro 30 hodínách
Myslím že to či je niekto nejaky robot sa dá zistiť z 5 príspevkov
Ja sem chodim kazdy den minimalne raz za den, okrem vikendov, takze takato vec sa moze stat len vynimocne, zvycajne cez vikend, ze na schvalenie sa caka tak dlho.

Ohladom poctu prispevkov resp schvalovania, prosim nechajte si svoje mudre reci pre seba. Proste riesenie je take ake je a lepsie sa to nedalo. Alebo chcete tu mat radsej denne 100 prispevkov od spambotov a nechat si nimi zasierat temy?
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438
Používateľov profilový obrázok
Reinok
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 1336
Dátum registrácie: Št 20. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Senec

Re: Celee zle

Príspevok od používateľa Reinok »

Krutibrko: dik za vysvetlenie, to som nevedel ze je take opatrenie voci spambotom :)

Menej ako 150: co sa vam nepaci, budte radi ze tu niekto pomoze a ze aspon takto sa da bojovat proti spamom. Este stazovat sa...snaz sa pomahat, pisat k veci a neries prispevky. Tu nejde o ne. Aj shiro ma kolko prispevkov a takisto by ho vela ludi nepustilo do viac tem :D peace :D
Moto: Yamaha FZ8 Fazer
Používateľov profilový obrázok
Graddy
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 81
Dátum registrácie: St 21. Jan, 2015, 13:16
Bydlisko: Piešťany

Re: Celee zle

Príspevok od používateľa Graddy »

To obmedzenie na schválenie prispevkou v nakupnem poradni? Otras, neviete mi poradit alternatívne forum? Nemienim tu čakať skoro 2 dni kym to napise moj komentár a tak za mesiac sa napr skladanie pc doriesi. Toto obmedzenie by som dal iba na novo registrovanych užívateľov. Prosím vás urobte s tym niečo, potom to nieje fórum
No matter how good you are, there is always an Asian better than you
Spoiler: ukázať
Moja PC Zostava :
CPU : Intel® Core i5-6600k 4.2Ghz
COOLER : Scythe Ninja 4
MB : Asrock Z170 Extreme 4
HDD : WD Red 1TB
SSD : Samsung 850 EVO 250GB
GPU : MSI R9 390 GAMING 8G
RAM : Kingston 16GB Kit 2400Mhz
PSU : EVGA SuperNOVA 750 G2
Case : Fractal Design Define S
OS : Windows 10 Pro 64-bit
Monitor : 24" BenQ XL2411Z
Myš : A4tech Bloody V8 V-Track Core
Klávesnica : Genius Imperator
Headset : Kingston HyperX Cloud

Návrat na "Správy pre Administrátorov"