Strana 1 z 1

Battery drain po výmene digitizéra

Napísané: Št 17. Okt, 2013, 17:12
od užívateľa sh4d0wko
Nazdar,
pred 2 dňami som vymenil digitizéry na dvoch Huawei Sonic. Prvý bol na šrot že fungoval iba pri veľkom tlaku, druhý bol len prasknutý ale fungoval.

Objednal som 2 cez ebay za 20 dolárov, vymenil som, všetko šlapalo ako malo (nemenil som digitizér prvý krát) ale spozoroval som na oboch neskutočný battery drain.

Prvý Huawei (biely) sa nepoužíval asi pol roka od kedy tam bolo sklo rozbité, tak som ho dobil do plna a za 1 deň bola baterka na nule.

Druhý (čierny) používa oco každý deň, a tak isto, aj keď je obrazovka vypnutá tak to ťahá ako šialené.


Stretli ste sa s tým už niekto? Nejaké rady? (kto má chuť si honiť ego a začať s tým že som si mal kúpiť digitizér priamo od výrobcu alebo nejaký ultra sexy origi ktorý robia v tej istej továrni tak nech ani nepíše, nemeneil som sklo 1x, vždy objednávam cez ebay a stretol som sa s tým 1x)

Re: Battery drain po výmene digitizéra

Napísané: Št 17. Okt, 2013, 19:56
od užívateľa hopkok
Ak bolo vsetko predtym ok, vymenil sa len digitizer a robi na oboch to iste, kde asi bude chyba? Netreba si na to ani honit ego.

Re: Battery drain po výmene digitizéra

Napísané: Št 17. Okt, 2013, 20:12
od užívateľa Snake
že vôbec odpovedáš hopkok...

Re: Battery drain po výmene digitizéra

Napísané: Št 17. Okt, 2013, 20:37
od užívateľa sh4d0wko
Predstav si že mi to došlo kde asi bude chyba, určite som si myslel že to bude v tom že som zle nastavil hodinky na mikrovlne v kuchyni :facepalm:

Ja sa skôr pýtam prečo to robí (cháááápem že to robí ten digitizér ale PREČO sa pýtam)

A had ty prečo vôbec odpovedáš :rolleyes:

Pochopte že mi je jasné že to je digitizééérom, chcem len vedieť, som zvedavý, zaujíma ma to alebo ako sa inak spýtať čo to v tom digitizéri spôsobuje. Nie každý na tomto fóre sa pol života zaoberá elektrinikou a tak to aj býva že niekto má menšie vedomosti a niekto väčšie, a potom to tak býva že jeden sa pýta druhého prečo to tak je...

Re: Battery drain po výmene digitizéra

Napísané: Št 17. Okt, 2013, 20:40
od užívateľa Snake
Keď sa naučíš chovať, potom otvoríme. LOCK