Pausal ano ci nie

Všetko o mobilných telefónoch, tabletoch, fitness náramkoch, smart hodinkách a iných prenosných zariadeniach. Diskusia o mobilných sieťach, operátoroch a ponukách.
Toto nie je nákupná poradňa!! Taktiež zadeľte tému do dobrej podkategórie
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7683
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: Pausal ano ci nie

Príspevok od používateľa newmi »

a ty nahanas prispevky alebo co? Opakujes to co som ja uz napisal :facepalm:
...alebo pausal, kde platis len to co prevolas
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13793
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Pausal ano ci nie

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

ja ale nemam pausal..ukludni sa,nic nenahanam..
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7683
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: Pausal ano ci nie

Príspevok od používateľa newmi »

ked mas fakturu tak mas "pausal". Dobre ked uz chytas za slovicka, bavme sa o prepaid a postpaid programoch.

Prepaid = predplatenky, kupuje sa kredit za ktory volas.
Postpaid, dostavas fakturu podla programu, tu sa bavime o programe kde platis len za vyuzite/prevolane sluzby a minuty.

Alebo mi snad chces povedat, ze mas daco ine?
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13793
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Pausal ano ci nie

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

pausal v tejto oblasti je nieco fixne,tj platis fixnu sumu ..ja mam program kde neplatim fixne ..
hej chytam za slovicka,ale mozno to niekto nepochopi co si pisal,lebo spojenie "pausal,kde platis len to co prevolas " si vlastne odporuje :D sry za ot
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Pausal ano ci nie

Príspevok od používateľa Leon »

nj tak treba rozlišovať čo je paušal a čo paušal,... sú paušaly kde máš napr ako v orange nejake programy a za nich platíš mesačne fixnú sumu,... alebo ako mám napr ja, že mám paušal cez maminu robotu, ktorá ma od orangu zmluvu, že majú pre firu napr odber 3000 čisiel + pre rodinných členov, a tam mám zvýhodnené hovory a SMS za 6 centov a platím len čo prevolám za mesiac.
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7683
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: Pausal ano ci nie

Príspevok od používateľa newmi »

Mučo Mačo napísal:pausal v tejto oblasti je nieco fixne,tj platis fixnu sumu .
Nie je, neplatis fixnu sumu. Hovori ti nieco program Pausal Start? Je to pausal? Je! Vola sa to pausal? Vola! Platis mesacne fixnu sumu? Neplatis! Nastuduj si a potom bud mudry :P ... a okrem toho, na Slovensku je zauzivane, ze ked platis na fakturu, tak mas proste pausal.
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438

Návrat na "Mobilné telefóny, tablety, wearables a mobilné siete"