Ake bluetooth handsfree (dobre pocutelne v rusnom prostredi)

Všetko o mobilných telefónoch, tabletoch, fitness náramkoch, smart hodinkách a iných prenosných zariadeniach. Diskusia o mobilných sieťach, operátoroch a ponukách.
Toto nie je nákupná poradňa!! Taktiež zadeľte tému do dobrej podkategórie
rado3105
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 499
Dátum registrácie: St 25. Jún, 2008, 09:09
Bydlisko: Žilina, Bratislava

Ake bluetooth handsfree (dobre pocutelne v rusnom prostredi)

Príspevok od používateľa rado3105 »

Mal som nokia bluetooth headset bh 109. Ako prve odisiel plastovy uchyt poza ucho. Potom baterka tesne po dvoch rokoch.
Teraz som kupil Plantronics m55, v porovnani s bh109, omnoho kratsi dosah - musim mat v ruke ked som vonku aby bol hovor cisty. Zle pocutie v rusnom prostredi. Caste samovolne stlacanie a vytacanie vo vacku.
Lepsie oproti bh109: hlasove oznamenie ako dlho vydrzi baterka, tlacidlo zapinania - mechanicke - okamzite zapnutie a sparovanie(na nokii to trvalo nieco vyse minuty po sparovani kym sa dal zacat hovor).

Lenze ani s jednym nie som spokojny. Pripajam to k nokia n900, este som rozmyslal ze by to mohlo byt telefonom a starsim bluetooth protocolom, ale to sa mi nezda hlavne zvukom a odolnostou voci ruseniu pri m55.

Viete poradit nieco co funguje bez problemov, da sa bez problemov telefonovat aj v hlucnejsom prostredi(vlak, auta...), ma lepsi dosah - mozem mat telefon vo vacku od nohavic.
Dakujem.
Desktop:
http://i43.tinypic.com/25ptov8.png" onclick="window.open(this.href);return false;

Návrat na "Mobilné telefóny, tablety, wearables a mobilné siete"