Desire X factory reset

Všetko o mobilných telefónoch, tabletoch, fitness náramkoch, smart hodinkách a iných prenosných zariadeniach. Diskusia o mobilných sieťach, operátoroch a ponukách.
Toto nie je nákupná poradňa!! Taktiež zadeľte tému do dobrej podkategórie
Užívateľov profilový obrázok
mirobmx
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 48
Dátum registrácie: Ne 10. Apr, 2011, 10:20

Desire X factory reset

Príspevok od užívateľa mirobmx » So 20. Júl, 2013, 12:49

Zdravím,

pokúšal som sa rootnuť môj desire x ale neúspešne.som laik,tak sa ospravedlňujem za otázky pre vás banálne.
Môj nezdarený root prebiehal vcelku v poriadku,úspešne som odomkol bootlader na htcdev,neskôr som flashol recovery na cwm a cez ňu nainštaloval superusera zip.Takisto som to robil predtým aj na wildfire s a všetko ok.
Skúsil som nejaké aplikácie ktoré potrebovali oprávnenie avšak ani jedna nefungovala,superuser všetko hneď zamietol.Proste aplikácie nedostali oprávnenie.Skúšal som to v superuseri v nastaveniach povoliť aj som to povolil ale žiadny účinok to nemalo.Proste žiadny root.
To by bolo jedno,ale v CWM mi vyhodilo nejaké chyby typu E:Can´t mount /cache/recovery/command
E:Can´t mount/cache/recovery/log
E:Can´t open/cache/recovery/log
atď atď atď

To by mi tiež nevadilo,ale.Cez noc zvyknem telefón nabíjať a jedno ráno asi dva dni po pokuse o root mi vyhodilo na mobile okno s tým,že spotreba energie telefónu je väčšia ako sa stíha dobíjať (neznelo to presne tak ale podobne),dal som ok a telefón sa vypol s úplne prázdnou batériou,pričom som ho nabíjal celú noc.Chvíľu nešiel zapnúť,no potom som ho nejakým zázrakom zapol a systém funguje a občas sa batéria dobije.Zatiaľ na ňom fungujem ako tak.
Chcel som spraviť factory reset,skúšal som ho cez systém aj cez CWM ale nejde...vráti ma opäť do systému ako keby som nič nerobil,všetko je tak ako aj bolo,nič sa nevymazalo..keď som skúšal robiť factory reset ešte v systéme,tým myslím normálne zapnutý telefón,reštartoval sa,objavila sa biela obrazovka a na spodu obrazovky niečo napísané červeným písmom a hodilo ho do CWM.Písmo som nestihol prečítať,bolo tam príliš krátko hneď to zmizlo...Cez CWM som skúšal takisto wipe/factory reset,wipe dalvik cache a wipe cache partition...všeto úspešne len mi stále vyhadzovalo tie veci E:Cant´mount cache/recovery/log ...dal som reboot a systém bol taký aký som ho nechal..žiadny reset.
V podstate je problém len s dobíjaním tej batérie,to by som rád vyriešil...Vôbec netuším ako.Niečo som skúšal s RUU ale neúspešne,nenašiel som nič dokopy len mám z toho poriadny guláš.
Bootloader som zamkol a ukazuje Re-Locked a pod tým Security Warning...dúfam že je všetko ok a nič som neposral...


ďakujem za všetky rady lebo ja už som dosť v koncoch a sám sa nepohnem

Napísať odpoveď

Návrat na "Mobilné telefóny, tablety, wearables a mobilné siete"