Zamrzanie HTC wildfire s pri zdvyhnuti hovoru

Všetko o mobilných telefónoch, tabletoch, fitness náramkoch, smart hodinkách a iných prenosných zariadeniach. Diskusia o mobilných sieťach, operátoroch a ponukách.
Toto nie je nákupná poradňa!! Taktiež zadeľte tému do dobrej podkategórie
x3mZZZz
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 54
Dátum registrácie: Ut 07. Jún, 2011, 14:39
Bydlisko: Žilina- Hajik

Zamrzanie HTC wildfire s pri zdvyhnuti hovoru

Príspevok od používateľa x3mZZZz »

Cawte, mam problem od pondelka. V pondelok mi volal kamarat a bol som v skole tak som hned stlacil tlacitko vypinania co je hore, mobil namiesto toho aby sa vypol alebo aspon odmietol hovor sa zasekol a melodia vyhravala dobre 2 minutky, tak jediny sposob bol surovo vybrat baterku. Neviem ci to bolo tym ale odvtedy ked mi niekto vola tak raz mu to zdvyhnem normalne, ze komunikujeme a inokedy a vacsinou ked potiahnem zelene sluchatko do kruzku aby som zdvyhol tak mi vyhodi hlasku ze android.mobilephone prestal pracovat, a mam odoslat tento problem, spravcovi, nieco podobne ako vo windowse ked nastane problem a program prestal pracovat a mam moznost odoslat. Skusal som dnes doma z pevnej linky volat na mobil a vsetky pokusy boli uspesne zdvyhnute(aj hned som skusal zodvyhnut aj po nejakej dlhsej dobe). A potom za pol hodinu mi kamarat vola a zas android.mobilephone prestal pracovat. Ja nechapem uz co s tym je. Poradte ak viete.
CPU: AMD Phenom II X4 955BE C3(4GHz@1,472v/NB 2600MHz@CPU-NB 1,25v)+Gelid Tranquillo Rev.2 + Enermax Magma[/color]; MB: Gigabyte MA790X-UD3P; RAM: 2x2GB Kingston HyperX DDR2 800MHz; GPU: ASUS 470 GTX (607,1215,3348Mhz)+Gelid Icy Vision Rev.2; HDD: Western Digital Blue 500GB 16MB cache; PSU: Corsair TX650 V2; Case: Cooler Master Elite 371 ( TOP: 2x AC F12 120mm, FRONT: 1x CM SickleFlow 120 Red LED, BACK: 1x CM 120mm); OS: Win7 Pro 64-bit
ANONYM_a7

Re: Zamrzanie HTC wildfire s pri zdvyhnuti hovoru

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Je to android, sprav si restore OS a budes v pohode :)

Návrat na "Mobilné telefóny, tablety, wearables a mobilné siete"