Apple iphone 5

Všetko o mobilných telefónoch, tabletoch, fitness náramkoch, smart hodinkách a iných prenosných zariadeniach. Diskusia o mobilných sieťach, operátoroch a ponukách.
Toto nie je nákupná poradňa!! Taktiež zadeľte tému do dobrej podkategórie
ANONYM_a2

Re: Apple iphone 5

Príspevok od používateľa ANONYM_a2 »

ja som mal 3 5-ky, prvy cierny 16gb - dizajnove chyby + padaly appky jedna radost (nepomohol ani restor z dfu), druhy biely 16gb, stav takmet dokonaly, akurat kazda druha appka mala nechutne cierne pasy hore a dole, co bolo na bielom telefone strasne vidiet + sa do skar dostala spina a po 4 mesiaoch bolo uz vidiet, ze nie je ako novy a poskrabalo sa mi sklo, tri skrabance vedla seba viditelne z uhla na priamom svetle, potom som sa vratil k ciernemu, no ten vydrzal mega malo na baterku.. tak som sa nasral, vzal 64gb 4s a mam pokoj, vsetko slape, môzem ho pohodlne pouzivat jednou rukou, nemusim sa bat ze sa mi ohne vo vacku a pod. som maximalne spokojny a dufam ze vydrzi aspon 5 rokov :)
jumbo3
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 134
Dátum registrácie: Ut 05. Jan, 2010, 21:35
Bydlisko: Košice

Re: Apple iphone 5

Príspevok od používateľa jumbo3 »

Dnes som zistil na mojom iphone 5 ze mam biely pixel vysvieteny, vidno to na tmavsom pozadi, dovod na reklamaciu? Co myslite
Používateľov profilový obrázok
valistar
VIP
VIP
Príspevky: 6853
Dátum registrácie: So 14. Mar, 2009, 19:27
Bydlisko: Ostrava/Košice

Re: Apple iphone 5

Príspevok od používateľa valistar »

oficialne apple vymiena ked mas mrtvy pixel, ale ked to mas od sk operatora tak je otazne ci pochodis :)

ale dead pixel je cierny, ty mas stuck pixel ked ti svieti na bielo - mozes sa ho poskusit aj opravit... nejake metody vygooglis lahko http://ismashphone.com/2010/05/iphone-s ... fixer.html ;)
jumbo3
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 134
Dátum registrácie: Ut 05. Jan, 2010, 21:35
Bydlisko: Košice

Re: Apple iphone 5

Príspevok od používateľa jumbo3 »

Skusal som to 5x asi a nic, stale svieti, ale zaujimave je ze napriklad na zelenom pozadi nic tam nie je alebo modrom
Používateľov profilový obrázok
Pavoluhliarik
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 155
Dátum registrácie: Ne 23. Nov, 2008, 19:34
Bydlisko: Divinka

Re: Apple iphone 5

Príspevok od používateľa Pavoluhliarik »

Nechcem zakladať nové vlákno.Otázka:rozhodujem sa medzi dvoma tel.,Samsung S4 a Iphone 5.Viem na čo to chcem používať len chcem poznať vaše skusenosti s tímito mobilmi ďakujem
Spoiler: ukázať
Noťas-MacBook Air M2,Monitor-Philips 278m1r/00,Mobil-IPhone 12,Router-MikroTik RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN,
Používateľov profilový obrázok
Chris
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5174
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Apple iphone 5

Príspevok od používateľa Chris »

Mam iP4, ale šiel by som do S4, pripadne ak by sa dalo zohnať S3 LTE
Master of PaloAlto NGFWs, Cisco ASAs
ANONYM_a7

Re: Apple iphone 5

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Buď počkaj na nový ip alebo ber tú s4,Ztko alebo HTC ONE to je jedno (osobne preferencie)
Používateľov profilový obrázok
Wizik
VIP
VIP
Príspevky: 4060
Dátum registrácie: Št 06. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava-Nové Mesto (23)

Re: Apple iphone 5

Príspevok od používateľa Wizik »

Zase debata iOS vs. Android ? Nema zmysel, vyber si co ti viac vyhovuje a hotovo.
Notebook : Macbook Pro Retina 15" i7 2Ghz, 8GB RAM, 256GB SSD, Iris Pro, OS X Mavericks
Phone : iPhone 6 64GB space gray + HTC One M8
SONY RX100 - kompaktny bokeh
I MUSIC !
mikeBoss
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 12
Dátum registrácie: Po 18. Máj, 2009, 18:43

Re: Apple iphone 5

Príspevok od používateľa mikeBoss »

Ide len o osobné preferencie - ak je niekto fanúšik Apple nech ide do i5, ak Samsung tak S4 je to jednoduché.

V prípade, že chceš skúsiť Samsung a nikdy si ho nemal tak ti ho môžem jedine odporučiť - S4 je ľahký, rýchly, má veľmi dobrý displej a inovatívne funkcie. Mne osobne sa napríklad HTC nepáči po dizajnovej stránke, iPhone mi nevyhovuje iOS.

Návrat na "Mobilné telefóny, tablety, wearables a mobilné siete"