new iphone 4S

Všetko o mobilných telefónoch, tabletoch, fitness náramkoch, smart hodinkách a iných prenosných zariadeniach. Diskusia o mobilných sieťach, operátoroch a ponukách.
Toto nie je nákupná poradňa!! Taktiež zadeľte tému do dobrej podkategórie
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12239
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

new iphone 4S

Príspevok od používateľa HellAngel »

tak ake mate dojmy? u mna v podstate sklamanie dovod:

dizajn nezmeneny
v podstate ziadna novinka co sa tyka HW
iba dotiahnute konkurencie 2 jadrovych cipov
este nizsia vydrz telefonu
NFC
rovnaka uhlopriecka displeju

pozitiva:
opravena antena, uz nie je vyvedena na bokoch, co by osm povedal ze je nepriame potrvdenie si chyby ze skutocne problem s antenou bol
fotak, sice zatial ziadne fotky, ale aspon z popisu to vyzera ze to bude slusne fotit
natacanie Full HD videa

takze co sme dostali dokopy? ufo4 ktore sa po HW stranke dotiahlo na konkurenciu,priznanie si chyby v umiestneni v antene. No neviem, cakal som ze apple po roku vybali nieco viacej, ale v podstate sa nic velkeho neudialo.
a akcionari to asi vidia rovnako :
http://www.mobilmania.cz/bleskovky/appl ... fault.aspx
NB: Asus ROG Zephyrus G14
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7683
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: new iphone 4S

Príspevok od používateľa newmi »

apple spravi mensi upgrade svojho fonu a cely svet je z toho pripotentovany. Tak asi taky dojem z toho mam :-) Bublina splasla
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12239
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: new iphone 4S

Príspevok od používateľa HellAngel »

myslim ze aj trh konecne dalnajavo applu ze zacina spat na vavrinoch. Radsej venuje peniaze do pravnikov a zaluje samsung po celom svete. dufam ze sa ufo uzivatelia zobudia zo svojho jablcneho sna :facepalm:
NB: Asus ROG Zephyrus G14
Používateľov profilový obrázok
GASPi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2614
Dátum registrácie: Pi 01. Jún, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava/Hlohovec

Re: new iphone 4S

Príspevok od používateľa GASPi »

Zas cisto flame prispevok :facepalm: . Naco nieco menit, ked je to uspesne, ze? :)
A uz historie je potvrdene, ze Apple nerobi vzdy najlepsie telefony co sa tyka HW vykonu. Vykonove onanie este neznamenaju, ze telefon bude aj uspesny. HW je len cast uspechu predaja.

Skor si mohol prispiet nejakym uzitocnym info -->
http://www.engadget.com/2011/10/04/ipho ... -and-tita/
http://www.engadget.com/2011/10/04/ipho ... -the-tape/
Spoiler: ukázať
CPU: Intel Core i5-4670K (3,4GHz@???), CPU cooler: Cooler Master Hyper 212+ EVO, MB: ASUS Z87-A, GPU: MSI GeForce GTX 1080 Ti GAMING X, DDRAM: 2x4GB Kingston DDR3 1600MHz CL9 HyperX X2 Grey Series, SSD: CRUCIAL M4 256GB + SAMSUNG 850 EVO 500GB HDD: SAMSUNG HD501LJ 500GB SATA, DVD-RW: ASUS DRW-24B1ST, SOUND: ASUS Xonar Phoebus + Logitech Z-2300 + Sony MDR-1RBT, CASE: Fractal Design Define R5 Blackout, PSU: EVGA SuperNOVA 750 G2, LCD: 34" Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor
BattleTag
STEAM
Používateľov profilový obrázok
XZKX
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 839
Dátum registrácie: Ne 09. Aug, 2009, 19:42
Bydlisko: Východ - Michalovce

Re: new iphone 4S

Príspevok od používateľa XZKX »

Ako som predpokladal, 3G-3GS rovnaký dizajn, 4-4S rovnaký dizajn, čiže dizajn menia každé 2 generácie.
Inak nový iPhone celkom oničom, hlavne ten 3,5" display :D :good:
Aj ten foťák, 5 optických členov pre mobil :D neviem neviem ...
Pioneer. Audio Technica. Sony. Intel. Microsoft.
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12239
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: new iphone 4S

Príspevok od používateľa HellAngel »

gaspi: mozno som to trochu zle napisal, nie som zamerany proti apple, odvadza na trhu svoju pracu, doteraz si myslim ze prave vdaka modelu 3G sa pohli veci okolo smartov riadne dopredu. Od applu ocakavam len jedno, ked nieco vydaju ako TOP produkt tak to musi byt skutocne top produkt a nie len jemne smiknutu vylepsenu verziu predchodcu. Mozno to stacilo pred 3 rokmi, dnes si myslim ze uz ale nie. A podla celosvetovych ohlasov som neni jediny. a dovod preco ma to este viacej stve ze vysipaju obrovske celosvetove peniaze iba do zalob namesto aby napraskali peniaze do vyvoja svojho TOP produktu. Uz aspon si mohli dat pracu a aspon trochu zmenit ten dizajn, + zvacsit displaj, toto asi ocakaval kazdy.
NB: Asus ROG Zephyrus G14
Používateľov profilový obrázok
valistar
VIP
VIP
Príspevky: 6853
Dátum registrácie: So 14. Mar, 2009, 19:27
Bydlisko: Ostrava/Košice

Re: new iphone 4S

Príspevok od používateľa valistar »

Jedina vacsia novinka je to hlasove ovladanie Siri, ale to vsetci vieme ze novinka v podstate nie je :)

k tomu uz ide dobry vtip:
Siri, where is iPhone 5?
:-D
Používateľov profilový obrázok
GASPi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2614
Dátum registrácie: Pi 01. Jún, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava/Hlohovec

Re: new iphone 4S

Príspevok od používateľa GASPi »

Mne osobne sa paci, ze vonkajsia kostra ostala. Oceni to takisto plno vyrobcov prislusenstva, tak isto aj uzivatel (nemusi nic menit pri prechode na novu generaciu).
Este radsej by som bol, ak by zachovali dodnes 3G konstrukciu :D. Iked je viacmenej iste, ze nasledujuca generacia bude mat upravy.

Sam sa chystam na prechod z mojho staruckeho 3G+3.1.2 na 4/4S+iOS5. Mna skor zaujima teraz SW stranka a kam sa bude dalej uberat iOS. HW je dostacujuci, aj tak drtiva vacsina vykon momentalnej 4ky nevyuzije (nechapem ten vykonovy maraton :rolleyes: medzi vyrobcami).
Spoiler: ukázať
CPU: Intel Core i5-4670K (3,4GHz@???), CPU cooler: Cooler Master Hyper 212+ EVO, MB: ASUS Z87-A, GPU: MSI GeForce GTX 1080 Ti GAMING X, DDRAM: 2x4GB Kingston DDR3 1600MHz CL9 HyperX X2 Grey Series, SSD: CRUCIAL M4 256GB + SAMSUNG 850 EVO 500GB HDD: SAMSUNG HD501LJ 500GB SATA, DVD-RW: ASUS DRW-24B1ST, SOUND: ASUS Xonar Phoebus + Logitech Z-2300 + Sony MDR-1RBT, CASE: Fractal Design Define R5 Blackout, PSU: EVGA SuperNOVA 750 G2, LCD: 34" Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor
BattleTag
STEAM
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7683
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: new iphone 4S

Príspevok od používateľa newmi »

ono to sklamanie je skor kvoli tomu, ze media do nas hustili, ze bude novy iPhone 5.
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438
MuF123
Ban
Ban
Príspevky: 210
Dátum registrácie: Št 08. Júl, 2010, 01:44
Bydlisko: Kosice

Re: new iphone 4S

Príspevok od používateľa MuF123 »

GASPi napísal:Mne osobne sa paci, ze vonkajsia kostra ostala
cize tie nove kryty a obaly co boli prezentovane a boli vacsie ako ip4 boli bludmi?
Používateľov profilový obrázok
GASPi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2614
Dátum registrácie: Pi 01. Jún, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava/Hlohovec

Re: new iphone 4S

Príspevok od používateľa GASPi »

newmi napísal:ono to sklamanie je skor kvoli tomu, ze media do nas hustili, ze bude novy iPhone 5.
..presne ...medialna bublina a spekulacie

@MuF123 - vyzera to tak
Spoiler: ukázať
CPU: Intel Core i5-4670K (3,4GHz@???), CPU cooler: Cooler Master Hyper 212+ EVO, MB: ASUS Z87-A, GPU: MSI GeForce GTX 1080 Ti GAMING X, DDRAM: 2x4GB Kingston DDR3 1600MHz CL9 HyperX X2 Grey Series, SSD: CRUCIAL M4 256GB + SAMSUNG 850 EVO 500GB HDD: SAMSUNG HD501LJ 500GB SATA, DVD-RW: ASUS DRW-24B1ST, SOUND: ASUS Xonar Phoebus + Logitech Z-2300 + Sony MDR-1RBT, CASE: Fractal Design Define R5 Blackout, PSU: EVGA SuperNOVA 750 G2, LCD: 34" Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor
BattleTag
STEAM
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12239
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: new iphone 4S

Príspevok od používateľa HellAngel »

gaspi: ano dnesne smarty este nedokazu ani zdaleka vyuzivat dual core a podobne. aleje to skor o technologickej inovacii. Zenie to proste vyvoj stale dopredu. Programatorom sa otvaraju mozno naprogramovat aj zlozitejsie app ktory vyzaduje silnejsi HW. Da sa povedat ze kazdy z najznamejsich vyrobcov vzdy do svojich TOP produktov ipmplementuje nejaku trhovu novinku. A toto som cakal od apple. ALe nedockal som sa.
ALe jedna zaujmava vec je cena IP4, ktora sa v cechach dostala pod 12 000 kc, takze relativne na SK by cena mohla byt okolo 450€ co uz je dobra cena.

tak tento clanok mi hovori z duse: hlavne:
Nový vypadá stejně jako starý? Už znáte ten nový vtip? Víte, jak se Applu povedlo utajit novinku až do samého začátku tiskovky? Nepovedlo, jen si nikdo nevšiml, že se světem toulají stovky prototypů.
oficialna cena v ceskom apple store za ip4:
http://store.apple.com/cz/product/MD128?mco=MjU1NTYxNzA

toot myslim ze je vacsia konkurencia na trhu ako 4S
NB: Asus ROG Zephyrus G14
Používateľov profilový obrázok
sanjuro
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1337
Dátum registrácie: Ut 29. Dec, 2009, 18:45
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: new iphone 4S

Príspevok od používateľa sanjuro »

v podstate nie som sklamany, lebo vylepseny bude(nezmeneny design ma netrapi kedze ip4 je pekny fon, ocenujem aj vylepsenie fotaka), ale to co ma vzdy pri appli serie su tie ich prehnane ceny, oni proste nemozu dat ceny ako normalni ludia.
MB: MSI B450 Tomahawk Max CPU: AMD 5800x Cooler: Alphacool Eisbaer 360 RAM: 2x8GB G.Skill 3600Mhz CL16 TridentZ Neo SSD: Intel Optane 900p 280GB SSD: Samsung 860 EVO 1TB GPU: Gainward RTX 4090 Phantom GS PSU: Corsair RM1000x Audio: Topping DX3 Pro v2 Case: Lian Li PC-O11 Dynamic White Monitor: LG CX48 Mouse: Logitech G Pro Keyboard: Corsair K65 Speed Pad: Logitech G640 Headphones: AKG K712 Pro
Používateľov profilový obrázok
Memnon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3913
Dátum registrácie: Po 11. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: new iphone 4S

Príspevok od používateľa Memnon »

ze nema novy design zase take zle nie je, 4 ma dobry, ale zvacsenie displaya sa mohlo uskutocnit, asi az so skutocnou ip5

prehnane ceny, preco ne ked su ludia ochotni platit
MB:ASUS Maximus XI Hero / CPU:i9 9900k@5.1(4.8cache)@1.234V / CPUcooler:AC Liquid Freezer II 240 + CM Maker Gel / RAM:4x8GB Patriot Viper 4133Mhz@4oooCL18 / GPU:Gigabyte RTX 4070ti Eagle@0.925V/2670/24600 / SSD:Samsung 970 Evo Plus 2TB / HeadSet:Steelseries Arctis 7 / mouse:Steelseries Rival 650 / keyboard:Fnatic Streak RGB / PSU:Seasonic Focus Plus 850 gold / case:Fractal Design Define R6 Black + Noctua NF-A14 PWM / monitor:Acer Predator XB323UGP
MuF123
Ban
Ban
Príspevky: 210
Dátum registrácie: Št 08. Júl, 2010, 01:44
Bydlisko: Kosice

Re: new iphone 4S

Príspevok od používateľa MuF123 »

doplatok za apple logo je na kazdom ich produkte povinna sucast produktu :)

Návrat na "Mobilné telefóny, tablety, wearables a mobilné siete"