Nokia 6100

Všetko o mobilných telefónoch, tabletoch, fitness náramkoch, smart hodinkách a iných prenosných zariadeniach. Diskusia o mobilných sieťach, operátoroch a ponukách.
Toto nie je nákupná poradňa!! Taktiež zadeľte tému do dobrej podkategórie
Používateľov profilový obrázok
Jofo
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1677
Dátum registrácie: St 23. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Brno

Nokia 6100

Príspevok od používateľa Jofo »

Mam tento spominany phone a aj ked ma IRDA, tak cezen mozem posielat akurat vizitky, co mi je dost na :shit: , ale vraj je to len softwarove blokovanie. Neviete niekto, kde sa da stiahnut modifikovany firmware, ktory by mal to blokovanie odstranene?
Vy sa tu smejete a vonku zúri socializmus!
Používateľov profilový obrázok
_skrat_
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 690
Dátum registrácie: St 08. Dec, 2004, 14:00
Bydlisko: Piešťany

Príspevok od používateľa _skrat_ »

nepocul som nic o tomto......ved skus dat do googla, alebo na nejake forum o nokiach a tam takato vec urcite bude....
inak je tu aj sekcia "Mobilne telefony" :wink:
P4 2.8 Prsctt*GA-8IK1100*80GB SATA*1,5 GB*SAMSUNG 616E*LG 4160B*Chill 400P2*Leadtek TV2000XP Expert*R9200SE*SB Audigy 2
Používateľov profilový obrázok
crux2005
VIP
VIP
Príspevky: 10030
Dátum registrácie: So 18. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Nové Zámky

Príspevok od používateľa crux2005 »

neviem presne ale zmenu firmwaru na Nokii ti urobi len servisny mechanik v Nokia centre... :(
a nechce sa mi verit,ze nevies cez IRDA poslat napr.: foto... :roll:
s pozdravom, crux.
Používateľov profilový obrázok
sweet
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 480
Dátum registrácie: Ut 14. Sep, 2004, 14:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Príspevok od používateľa sweet »

crux2005 napísal: a nechce sa mi verit,ze nevies cez IRDA poslat napr.: foto... :roll:
je to tak.cez tieto starsie nokie nic okrem vizitiek cez infra neposles.posielat mozes az od Nokia 3200 a vyssie
CPU: Intel C2D E8200 2,66@3GHz Cooling: Intel Box MB: ASUS P5G41T-M LX V2 HDD: WD 160GB 7200ot SATA RAM: Kingston HyperX Blue 4GB DDR3 VGA: ASUS GTX 280 1GB DVDRAM: Toshiba-Samsung SH-S202 SOUND: 5.1 LCD: Benq FP91G+ PSU: Fortron BS II 500W
Používateľov profilový obrázok
misho
VIP
VIP
Príspevky: 395
Dátum registrácie: Št 16. Dec, 2004, 14:00
Bydlisko: Neutra - Nitra

nokia 6100

Príspevok od používateľa misho »

no som stastne - nestastny majitel tohoto telefonu.
ja osobne som nemal stastie ani na jeho kvalitu uz bol 3x v servise zakazdym na nieco ine ale bola to chyba servismenov.

ale k veci co sa tyka toho infra je to tak, a co je horsie nokia tento telefon pre mna s nepochopitelnych dovodov zablokovala. dokonca
mam aj problem ho pripojit na nokia pc suite cez original kabel.ktory je celkom mastny.

cakam uz na koniec akcie a tento raz asi siahnem po starsom ericsone k700i kamos ho ma a na nete nasiel tolko software-u na nho ze az. vie si 700mb film skomprimovat na 12-20MB, pricom je kvalita pomerovo zachovana..to hovori za vsetko.
ASUS bamboo 14" - i5 - SSD.
Používateľov profilový obrázok
Jofo
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1677
Dátum registrácie: St 23. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Brno

Príspevok od používateľa Jofo »

Ja mam neoriginalny kabel a program Oxygen Phone ManagerII a vsetko ide ako ma, len to IRDA mi neda spavat. Skusal som aj googlit, ale modifikovany firmware nikde, tak to s tym phone budem musiet este daky cas vydrzat.
Vy sa tu smejete a vonku zúri socializmus!

Návrat na "Mobilné telefóny, tablety, wearables a mobilné siete"