O2: Neobmedzený EDGE internet za 6 eur

Všetko o mobilných telefónoch, tabletoch, fitness náramkoch, smart hodinkách a iných prenosných zariadeniach. Diskusia o mobilných sieťach, operátoroch a ponukách.
Toto nie je nákupná poradňa!! Taktiež zadeľte tému do dobrej podkategórie
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15049
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: O2: Neobmedzený EDGE internet za 6 eur

Príspevok od používateľa faugusztin »

A co ti brani kupit GPRS/EDGE modem ?

http://www.alza.sk/mobilne-telefony/gsm ... 843458.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
Používateľov profilový obrázok
Gudas
VIP
VIP
Príspevky: 6514
Dátum registrácie: Po 09. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Rudina (27)

Re: O2: Neobmedzený EDGE internet za 6 eur

Príspevok od používateľa Gudas »

Brat to skúsil vrhnúť do (tuším) PCMCIA karty od Orange - funguje mu to skvele :)
Spoiler: ukázať
Desktop| ASRock Z68 Pro3-M | Core i3 3220 @ 3,4GHz + Phanteks PH-TC14PE (pasívne) | 12GiB DDR3 1333MHz | MSI GTX760 Gaming | SuperFlower Golden King 550W 80+ Platinum | Crucial m4 256GB + WD 1TB Red 2,5" 5400rpm @ Scythe Quiet Drive| Fractal Design Define Mini + Nexus D12SL-12 + Noiseblocker PK-1 + Scythe Gentle Typhoon | LG IPS235 + LG L225WT | Creative Inspire T2900 + Beyerdynamic DT990 Pro + Creative X-Fi HD | Logitech MX1100 + QcK Steel mini
Laptop| Acer Aspire One 753 | Celeron U3400 (1,06GHz) | 2x2GiB DDR3 | A-DATA S599 128GB
PC.sk IRC kanál PC.sk
Práve testujem: - Next: -
Používateľov profilový obrázok
NuSuey
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 383
Dátum registrácie: So 28. Júl, 2007, 08:00
Bydlisko: Kosice

Re: O2: Neobmedzený EDGE internet za 6 eur

Príspevok od používateľa NuSuey »

tato moznost ma nenapadla ..
tak aka je najlacnejsia moznost vyuzit o2 edge cez nejake usb/pcmcia zariadenie? :P (kedze moj mobil edge nema)
Case: Silverstone RVZ01B, CPU: Intel Core i3-4130, GPU: EVGA GeForce GTX 750 Ti 2GB, RAM: Crucial Ballistix Tactical 4GB (1 x 4GB) DDR3-1600, MB: Asus H81I-PLUS Mini ITX, HDD: Crucial M500 240GB
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15049
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: O2: Neobmedzený EDGE internet za 6 eur

Príspevok od používateľa faugusztin »

Zeby najlacnejsi GPRS/EDGE modem ?
http://www.alza.sk/mivvy-gprs-edge-modem-d115441.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

Alebo si zohnat nejaky mobil s podporou... :D
Používateľov profilový obrázok
Fester182
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1303
Dátum registrácie: Po 05. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: Topoľčany

Re: O2: Neobmedzený EDGE internet za 6 eur

Príspevok od používateľa Fester182 »

tak ta cena je dost vysoka cakal som nieco lacnejsie :)
najlacnejsia moznost premna bude pravdepodobne nosit so sebou dalsi mob :)

alebo existuje este neake ine riesenie ?
PS4 + OPTOMA HD 141X
Ked ta tlaci topanka, tak ju nevyzuvaj, skus ju rozchodit
Používateľov profilový obrázok
NuSuey
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 383
Dátum registrácie: So 28. Júl, 2007, 08:00
Bydlisko: Kosice

Re: O2: Neobmedzený EDGE internet za 6 eur

Príspevok od používateľa NuSuey »

http://global.ebay.com/mobile_modem_gpr ... 04405/item" onclick="window.open(this.href);return false;

pozrel som na ebayi toto, a snad by to splnalo to co potrebujem nie? a za polovicnu cenu :P
Case: Silverstone RVZ01B, CPU: Intel Core i3-4130, GPU: EVGA GeForce GTX 750 Ti 2GB, RAM: Crucial Ballistix Tactical 4GB (1 x 4GB) DDR3-1600, MB: Asus H81I-PLUS Mini ITX, HDD: Crucial M500 240GB
Používateľov profilový obrázok
Fester182
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1303
Dátum registrácie: Po 05. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: Topoľčany

Re: O2: Neobmedzený EDGE internet za 6 eur

Príspevok od používateľa Fester182 »

ano splnalo. za taku cenu by som o tom aj ja porozmyslal aj ked je to dost velke :S radsej by som nieco co nieje moc vidiet :)))
PS4 + OPTOMA HD 141X
Ked ta tlaci topanka, tak ju nevyzuvaj, skus ju rozchodit
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7683
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: O2: Neobmedzený EDGE internet za 6 eur

Príspevok od používateľa newmi »

Attilka napísal:Chlapi THX !
Ale ja som myslel daco ako mal Pomaranc dakedy ten Zadacom,alebo ako sa to volalo dakedy,bud USB,alebo nejaky ExpresCard,ci to uz ma dakto odskusane
PE ES KO :Ten navod ako pisete som pouzival v dobe este ked bol mobilny NET v plienkach,myslim s tym FONMODEMom A LA Nokia 6310i :hysterical:
co je na tom take smiesne? naco si zbytocne kupovat modem ked aj fon ktory mam dobre posluzi.
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438
Attilka
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1155
Dátum registrácie: Ut 21. Sep, 2004, 14:00
Bydlisko: Komárno

Re: O2: Neobmedzený EDGE internet za 6 eur

Príspevok od používateľa Attilka »

faugusztin napísal:A co ti brani kupit GPRS/EDGE modem ?

http://www.alza.sk/mobilne-telefony/gsm ... 843458.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
Asi cena !
Sak kazdy patra stale po najlacnejsom,preco by som Ja nemal ? ;)
NB_1 OMEN by HP 17-an111nc Shadow Black
NB_2 Acer Aspire ES1-512-C2WN
MT Samsung Galaxy Note 10+ 512gb
Používateľov profilový obrázok
NuSuey
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 383
Dátum registrácie: So 28. Júl, 2007, 08:00
Bydlisko: Kosice

Re: O2: Neobmedzený EDGE internet za 6 eur

Príspevok od používateľa NuSuey »

nuz popravde ani neviem, akoby som prepojil ten modem s pc, ake nastavenia, na ake cislo vytacat.
druha vec je, ze najlacnejsie taketo modemy na ebayi su prisposobene na windows - a kedze ja pouzivam linux, taktiez aj mac os, tak - akakolvek rada v najdeni lacneho, modemu - pre viac OS, a aj radami ako to potom nastavit bude pre mna hodna zlata :)
Case: Silverstone RVZ01B, CPU: Intel Core i3-4130, GPU: EVGA GeForce GTX 750 Ti 2GB, RAM: Crucial Ballistix Tactical 4GB (1 x 4GB) DDR3-1600, MB: Asus H81I-PLUS Mini ITX, HDD: Crucial M500 240GB
Používateľov profilový obrázok
Fester182
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1303
Dátum registrácie: Po 05. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: Topoľčany

Re: O2: Neobmedzený EDGE internet za 6 eur

Príspevok od používateľa Fester182 »

NuSuey

http://wiki.ubuntu.cz/GPRS" onclick="window.open(this.href);return false; mozno ti to toto pomoze :) je to sice cez mob :/
PS4 + OPTOMA HD 141X
Ked ta tlaci topanka, tak ju nevyzuvaj, skus ju rozchodit
Používateľov profilový obrázok
schyzoy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1303
Dátum registrácie: Pi 14. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: O2: Neobmedzený EDGE internet za 6 eur

Príspevok od používateľa schyzoy »

Pani dakujem za toto vlakno. O2 mam uz vyse pol roka, na par drobnosti max spokojnost, fer je fer ;)

T-debil a Citrus u mna davno skoncili, su to nenazrani sraci, sorry. Mojej mame v pohode na FA davali hovory do Madarska, vazne som sa bavil na tom. Samozrejme reklamacia vybavena kladne, ale moja mama je jedna z kolkych OD***NYCH zakaznikov, ktora sa ozvala a vybavila ???!!!

T-debil mne osobne volal 3x, manzelke 2x, len aby sme zrusili vypoved (ku koncu viazanosti). Povedal som tym ubohym pracovnikom (teraz vazne, je mi ich vazne luto, get a better job guys, U ALL CAN), ze keby mi dali aj 5.000 minut do vsetkych sieti za neviem aku cenu, nezostanem ani len jednym mozgovym neuronom ich zakaznikom na dalsie obdobie.

K teme - idem kuk ci mam v mobile EDGE :good:

BTW: vsimli ste si ruzoveho sraca? Uz ma reklamu na pausal ci co to je ze "Hocikedy hocikam za 3,92 SKK/min". Na webe ani zmienka, ja som to tam proste nenasiel. A verte tomu ze Citrus sa onedlho prida. Zebraci...
...the most important is justice...
Spoiler: ukázať
PC
MB: Asus TUF Gaming B550M-PLUS CPU: AMD Ryzen 3 3100 RAM: Patriot Viper 4 Steel Series DDR4-3000 16 GB GPU: Sapphire AMD Radeon RX580 4GB PSU: SilverStone Strider Essential 80Plus ST50F-ES230 500W

NB
Acer Aspire S3
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15049
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: O2: Neobmedzený EDGE internet za 6 eur

Príspevok od používateľa faugusztin »

schyzoy napísal:BTW: vsimli ste si ruzoveho *****? Uz ma reklamu na pausal ci co to je ze "Hocikedy hocikam za 3,92 SKK/min". Na webe ani zmienka, ja som to tam proste nenasiel. A verte tomu ze Citrus sa onedlho prida. Zebraci...
Vyjadruj sa normalne, ty by si tiez nemal rad keby niekto zacal pisat namiesto schyzoy schizofrenik. A keby si nebol lenivy, tak si info zistis :
http://www.mobilmania.sk/clanky/t-mobil ... fault.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;
Cenami veľmi pripomínajú O2 Fér, ich aktivácia je však podmienená kupónom pre blízkeho.
Používateľov profilový obrázok
schyzoy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1303
Dátum registrácie: Pi 14. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: O2: Neobmedzený EDGE internet za 6 eur

Príspevok od používateľa schyzoy »

faugusztin - rozumiem, ma to ale svoje opodstatnenie. Orangakom hadam citrus nevadi :-) A to ze som T-operatora nazval tak ako som ho nazval - kamo, keby si s nim zazil to co som si s nimi zazil ja, ver tomu ze ich podobne nazves aj Ty.

Ale ano, priznavam, bol to tvrdsi prispevok, nechal som sa trochu uniest...

PEACE AND LOVE FOR ALL :deal:
...the most important is justice...
Spoiler: ukázať
PC
MB: Asus TUF Gaming B550M-PLUS CPU: AMD Ryzen 3 3100 RAM: Patriot Viper 4 Steel Series DDR4-3000 16 GB GPU: Sapphire AMD Radeon RX580 4GB PSU: SilverStone Strider Essential 80Plus ST50F-ES230 500W

NB
Acer Aspire S3
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15049
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: O2: Neobmedzený EDGE internet za 6 eur

Príspevok od používateľa faugusztin »

Neboj, ja som zazil aj nieco horsie ako ty (napoveda - neopravnena faktura v sume 18 tisic Sk), to mna ani teba ale neopravnuje volat ho tak ako si to napisal.

Návrat na "Mobilné telefóny, tablety, wearables a mobilné siete"