Wear OS + eSIM

Všetko o mobilných telefónoch, tabletoch, fitness náramkoch, smart hodinkách a iných prenosných zariadeniach. Diskusia o mobilných sieťach, operátoroch a ponukách.
Toto nie je nákupná poradňa!! Taktiež zadeľte tému do dobrej podkategórie
Iv0
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 245
Dátum registrácie: Ut 31. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Rožňava

Wear OS + eSIM

Príspevok od používateľa Iv0 »

caute, planujem si kupit hodinky s Wear OS a eSIM (pravdepodobne TicWatch Pro 3 LTE), je to z toho dovodu ze momentalne mam 3 SIM karty, moju hlavnu 4ka, sluzobny Orange a zalozny internet O2

povodne som chcel dat do hodiniek sluzobne cislo, ale zatial zamestnavatel nedovoluje zmenit klasicku SIM na eSIM, takze sa rozhodujem ze tam dam moje hlavne cislo teda 4ku

a chcem sa opytat niekoho kto ma skusenosti s Wear OS idealne s konkretne tymi hodinkami co chcem kupit ci sa da nastavit, ze ked som v dosahu telefonu tak hovory budu prebiehat cez telefon a takisto ci na telefone by som si vedel vytocit cislo a volat zo sim karty v hodinkach, zjednodusene povedane ze telefon by mi sluzil ako bluetooth sluchadlo :)
stanley159
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 136
Dátum registrácie: Ut 09. Jún, 2015, 13:44

Re: Wear OS + eSIM

Príspevok od používateľa stanley159 »

Ozivim tuto temu, uz dlho chcem prejst z huawei pasivnych hodiniek ktore maju sice dlhu vyzdrz ale samy osebe nevedia nic.

Pozeram po Samsung watch 5 44mm LTE. Chcem to ako plnohodnotnu nahradu mobilu, ked nepotrebujem nutne navigaciu a fotak (vylety, dovo)

Njaprv som riesil eSIM, kde ziaden nas operator nepodporuje mat rovnake cislo ako na mobile, presmerovanie hovorov je vsade nejak vypodmienkovane a platene. Takze prezijem s novym eSim cislom.
Najvyhodnejsie co by mi na hodinkach asi stacilo je od o2 (10e aktivacia, 3e 1GB v o2 volnost) pre zaciatok, je niekde zaujimavejsia budget ponuka?

Posledna vec ktoru som nevedel vygooglit je Bolt appka, ked by som z piva chcel zavolat taxik, je to mozne..pouzitelne?

Pouzivate niekto takto hodinky bez mobilu? Ake stym mate skussenosti?
Audio: Fiio E10K/ HiFiman HE 400 SE/ Microlab B77

Návrat na "Mobilné telefóny, tablety, wearables a mobilné siete"