Xiaomi Mi 11

Všetko o mobilných telefónoch, tabletoch, fitness náramkoch, smart hodinkách a iných prenosných zariadeniach. Diskusia o mobilných sieťach, operátoroch a ponukách.
Toto nie je nákupná poradňa!! Taktiež zadeľte tému do dobrej podkategórie
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12172
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Xiaomi Mi 11

Príspevok od používateľa HellAngel »

V telefonoch od xiaomi v rade Mi xx sa reklamy nenachadzaju. Reklamy su umiestnovane do rady Redmi, je to dan za nizsiu cenu. Mi10 nemam, mam Mi10T Pro a je to vyborny telefon. Ono Mi rada, bola a je kvalitovo na vysokej urovni. Tam nie je co vytknut. Mam aj redmi note 9 pro a tiez mu nemam co vytknut, ale prehral som tam system, lebo ten global mi liezol krkom :D

FE som zvazoval tiez, ale kedze so SD procesorom bol o nieco drahsi, tak som jeho kupu zavrhol. A exynos som nechcel. Mi10T Pro sice nema amoled, ale to IPSko je perfektne
NB: Asus ROG Zephyrus G14
shajek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4796
Dátum registrácie: Ut 12. Aug, 2008, 12:16
Bydlisko: Pravenec

Re: Xiaomi Mi 11

Príspevok od používateľa shajek »

No, keď potrebuješ seriózne telefon, kúpiť si FE, lacný derivát rok starej vlajky.. a potom byt spoko s reklamami v telefone, uh eh ...
Skusenost je taka, ze xiaomi ma divny system, kde je zapnuta asi najagresivnejsia bateriova politika, ktoru kde vypnes tak vydrzi este menej ako by si dufal, a ked to je zapnute, nefunguje polovica veci ... niekedy ani samotne notifikacie, ze hej :)
CPU: AMD Phenom X3 720 BE 2,8 GHz @ 3,9 GHz 1,45V @@@ Phenom x4 3,6Ghz 1,375V (batch no. 0905 FPMW)CPU Cooler: Gelid Tranquillo rev.2 MB: Gigabyte 790XTA-UD4 RAM: 2x4GB ADATA Xtreme Series 2000 Mhz 8-7-6-15 tRC 11 CR 1T GPU: Asus EAH5850 DirectCU (985@5200MHz(1300MHz)) Monitory: 2x 24" LCD shit CRT HDD: WD 10EALS, ST Barracuda ST1000DM003 PSU:Seasonic M12II 620W 80Plus OS: Windows 7 Ultimate SP1 x64, Myš: nejaká Canyon Klávesnica : Microsoft Natural Elite, 3DMark Vantage : P16326 3DMark 06 : 21345
Používateľov profilový obrázok
Psycho
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 39
Dátum registrácie: Št 30. Júl, 2009, 21:06
Bydlisko: Trenčín

Re: Xiaomi Mi 11

Príspevok od používateľa Psycho »

Mám S20FE, problémy s odozvou displeja môžem potvrdiť. Inak som s telefónom v podstate spokojný. Môjmu využívaniu stačí.
Používateľov profilový obrázok
bepetko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 561
Dátum registrácie: Št 11. Apr, 2019, 11:08
Bydlisko: Bratislava

Re: Xiaomi Mi 11

Príspevok od používateľa bepetko »

mýlim sa keď poviem, že tie reklamy sa dajú vypnúť pár klikmi?
Ach tie slovenské mamičky
shiro napísal:blba mamicka s kocikom sa mi vdrbe do cesty a pre istotu kocikom napred, nech najprv zrazim dieta a mam o to vacsi trest....
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12172
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Xiaomi Mi 11

Príspevok od používateľa HellAngel »

ano daju
https://vosveteit.sk/otravuju-vas-v-xia ... dy-vypnut/

Mi rada neobsahuje reklamy, respektive telefony od Xiaomi. Reklamy su obsiahnute v telefonoch Redmi. Je to ista kompenzacia ceny.

Setrenie baterie v MIUI. To nie je len v MIUI. Novy adroid vo vacsej miere ako predtym zasahuje do spotreby baterie. V MIUI je ale velmi jednoduche si toto setrenie vypnut na konkretnu aplikaciu. tak isto ide jednoducho nastavit, aby konkretna plikacia sa drzala stale v pamati aby nedoslo k jej uzavretiu atd. MIUI je stale dost friedly user.

Ohladne tych reklam na REDMI telefonoch. Ja som to riesil nahodenim systemu z miuios.cz. Je to origo rom, len upravena. Neobsahuje reklamy a ma par vylepseni oproti STOCK ROM. Na Mi10T Pro ale uz par mesiacov idem na stock a nemam potrebu ju menit.
NB: Asus ROG Zephyrus G14
Používateľov profilový obrázok
bepetko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 561
Dátum registrácie: Št 11. Apr, 2019, 11:08
Bydlisko: Bratislava

Re: Xiaomi Mi 11

Príspevok od používateľa bepetko »

Tak potom načo sa tu vyťahujú reklamy? To je ako predinštalovaná appka, ktorú vieš odinštalovať.
S battery managementom mali problém aj samsungy aj huaweie. Teda podľa vlastných skúseností. Ale je pravda, že mi niekedy nechodia upozornenia aj keď nemám zapnutie šetrenia baterky. Idem to akurát pozrieť, čím to je...
Ach tie slovenské mamičky
shiro napísal:blba mamicka s kocikom sa mi vdrbe do cesty a pre istotu kocikom napred, nech najprv zrazim dieta a mam o to vacsi trest....
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12172
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Xiaomi Mi 11

Príspevok od používateľa HellAngel »

ano, obcas sa mi stalo, ze mi neprislo upozornenie na MIUI. Stavalo sa mi to pri Skype. Musel som uzamknut v RAM tuto aplikaciu a este nastavit asi cca 3 veci aby nedoslo k jej ukonceniu a zobrazovalo upozornenia.

Bebetko je to tak ako pises. Problem, teda neviem ci sa to da nazvat problemom, s battery managmentom, je uz vec samotneho androidu. Ak nenastavis manualne aplikaciu, aby battery managment nezasahoval do jej spustania a uzatvarania, tak ju bude zhadzovat. Je to kvoli dosiahnutiu co najlepsiej vydrze.
NB: Asus ROG Zephyrus G14
marfan
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1931
Dátum registrácie: So 05. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Veselé pri Pieš

Re: Xiaomi Mi 11

Príspevok od používateľa marfan »

Páni mám otázku. Už máte MIUI 13 a Android 12 ?? Všade čítam akoby už mal mať ale ja mám stále 12,5 a android 11.
Spoiler: ukázať
MB:ASUS PRIME X370-PRO, CPU:AMD Ryzen 7 2700x, RAM:2x8GB Patriot Viper 4 Black 3200MHz,CLADIC:Thermalte NiC C4,CASE: Fractal Core 3500, PSU:EVGA 650 G3, GPU:AMD XFX RX480 8GB, SSD: Samsung 850 EVO 500GB HDD:WD 1TB RED, GREEN ,Samsung 1TB,2TB, Samsung 750GB, LCD:DELL U2412M,
Používateľov profilový obrázok
werwest
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1624
Dátum registrácie: So 30. Jún, 2018, 20:01
Bydlisko: Lucenec

Re: Xiaomi Mi 11

Príspevok od používateľa werwest »

Mam, 13.0.4.0 (SKBEUXM)
13ka by mala byt volna pre EEA aj Global verzie (EEA je europska verzia global verzie, kde su google appky pre telefon spravy atd. aby splnali gdpr)
https://xiaomifirmwareupdater.com/miui/venus/
Dokonca frajerka mala uz aj na redmi note 10 pro update
#fetacinechdrziaticho
#nafetkynereagujem

Návrat na "Mobilné telefóny, tablety, wearables a mobilné siete"