Radosť od O2

Všetko o mobilných telefónoch, tabletoch, fitness náramkoch, smart hodinkách a iných prenosných zariadeniach. Diskusia o mobilných sieťach, operátoroch a ponukách.
Toto nie je nákupná poradňa!! Taktiež zadeľte tému do dobrej podkategórie
tyler91
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 288
Dátum registrácie: Ne 26. Dec, 2010, 11:45

Re: Radosť od O2

Príspevok od používateľa tyler91 »

faugusztin napísal: Ut 29. Sep, 2020, 09:51 Ja osobne napriklad nad tym uvazujem, O2 siet s 'nekonecnymi datami' za 20e alebo 4-ka 4G/Orange 3G siet za 22e. Ironicky, cakam na jednu vec a to ci volajuci z O2 Fer do Radosti ma tie bezplatne volania po 1. minute :). Podla pravidiel je to "na cisla O2", ale je teraz otazkou, ci Radost su cisla O2 alebo nie :D .
ak voláš z o2 fér na tesco mobile,tak výhoda neplatí,takže si myslím,že ani tu to nebude platiť
markus19
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 17
Dátum registrácie: So 30. Mar, 2019, 18:12

Re: Radosť od O2

Príspevok od používateľa markus19 »

Zaujímavá je hlavne ponuka za 20 EUR. Ak niekto kto je v Telekome alebo Orange a má nejaký vyšší neobmedzený paušál (minúty/sms/mms) s dátovým balíkom pár GB (Go20 s 1GB, GO30 s 4GB a vyššie, resp Tideál23-25) tak 20 EUR Radosť je super ponuka. O2 už nemá také slabé pokrytie ako v minulosti a zaplatiť 20ku za totálne neobmedzeno je super deal. Podľa mňa O2 vypáli rybník Telekomu aj Orange hlavne čo sa týka užívateľov Go20/30 a Tideál do 25.
Obzvlášť teraz keď z vlastnej skúsenosti viem, že Orange neupratuje len v najnižších paušáloch ale ruší dokonca aj dohodnuté, pre nich nevýhodné zľavnené produkty. Mal som bez viazanosti, bez zariadenia za prenos čísla dohodnutú zníženú cenu paušálu Go30 na 50%. Nebola to zľava uplatňovaná vo faktúre ale riadne uvedená jediná fakturovaná položka s názvom "Go Europe 30 s 50% zľavou" bez obmedzenia doby. Cena mala byť platná dokedy nezmením paušál. No aktuálna faktúra mi prišla už na plnú sumu. Na linke mi povedali že mám byť rád lebo systém mi to takto fakturoval údajne neoprávnene na dlhšie obdobie ako mal. Podobnú skúsenosť mal aj kolega kde jemu aj jeho manželke taktiež len tak zmenili cenu zľavneného paušálu, a to tiež bez upozornenia a zhodou okolností v tomto mesiaci ako mne. Pričom sme aktuálny paušál ani zďaleka nebrali v rovnakom čase. Od ďalšieho kolegu mám úplne rovnakú odozvu = zrušená zľava bez vysvetlenia a notifikácie.
Príchod OP Radosť prinesie naozaj radosť minimálne kope takto oklamaných zákazníkov Orange. Dokonca už ani retenčné sa neunúva zavolať aj napriek 2x podanej žiadosti.
Prečítal som pár diskusií kde sa ľudia takéhoto modelu platieb boja ako čert kríža. Neviem prečo, dnes takto funguje celý svet (napr. HBO Go, Netflix ...). Je to vlastne podobne ako paušál na faktúru s tým rozdielom, že namiesto platenia faktúry do termínu splatnosti prevodom na účet sa to stiahne automaticky samo cez platobnú kartu. Argumenty typu, že ak nechcem balík tak prídem o číslo sú taktiež mimo. To isté je u fakturovaných služieb, nezaplatíš = končíš a tvoje číslo bude fuč.
Pre mňa:
+ 4G sieť O2 má pre moje potreby/lokality dobré pokrytie
+ 20 EUR za full je najlepšia cena na trhu
+ plne digitálny OP (netreba nikam chodiť)
+ spôsob platby je automatický a bez starostí (ak má niekto obavy dá sa cez IB nastaviť pre kartu mesačný limit platby na Internete)
+ 10mbps rýchlosť je viac ako postačujúca a po prečerpaní 100GB rýchlosť 2mbps je taktiež pre použitie v mobile prijateľná
- problém s aplikáciou pri pokuse o overenie (ľudia hlásia viac ako je žiadúce že apka hlási prekročenie počtu pokusov a musia čakať až 15 dní - dá sa obísť zavolaním na linku)
- zatiaľ možnosť iba 1 čísla na 1 občiansky preukaz

Orange a Telekom akosi zaspali dobu a dokonca ani nevedeli zareagovať na príchod OP Radosť aj napriek tomu, že parametre produktu boli známe ešte pred oficiálnym spustením a nielen že neupravili ceny svojich akože výhodných programov ale ani tie dáta nepridali v dostatočnom množstve adekvátnom pre dnešnú dobu (Telekom akurát pridal dvom nižším Tideálom po troche, no žiadna sláva).
Používateľov profilový obrázok
geroswen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1255
Dátum registrácie: So 03. Jan, 2015, 23:54
Bydlisko: Bratislava, Cifer

Re: Radosť od O2

Príspevok od používateľa geroswen »

Celkom suhlasim s tym, co pise Markus. Len som zvedavy co povie O2 siet, ked sa na nu napoji kopec novych zakaznikov s unlimited datami. Teraz je takych ludi pomerne malo, lebo titanovy pausal za 40 eur je drahy. Viem si predstavit, ze to kopec ludi zacne pouzivat aj namiesto kabloveho internetu a nechcem si predstavit, co to spravi s rychlostou / stabilitou pripojenia napr. u nas v Petrzalke.
Dell M4500 - i7-920xm @3.87Ghz, quadro 1800m
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 9949
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: Radosť od O2

Príspevok od používateľa stiv »

Pojdeme potom do orangeu. :D
.
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15044
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Radosť od O2

Príspevok od používateľa faugusztin »

geroswen napísal: Ut 29. Sep, 2020, 23:59 Celkom suhlasim s tym, co pise Markus. Len som zvedavy co povie O2 siet, ked sa na nu napoji kopec novych zakaznikov s unlimited datami. Teraz je takych ludi pomerne malo, lebo titanovy pausal za 40 eur je drahy. Viem si predstavit, ze to kopec ludi zacne pouzivat aj namiesto kabloveho internetu a nechcem si predstavit, co to spravi s rychlostou / stabilitou pripojenia napr. u nas v Petrzalke.
Vsak ale to uz predavaju aj teraz, internet na doma biely, neobmedzene data, za 10 euro, 15/2 .
https://www.o2.sk/ponuka/pre-domacnost/internet-na-doma
tyler91
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 288
Dátum registrácie: Ne 26. Dec, 2010, 11:45

Re: Radosť od O2

Príspevok od používateľa tyler91 »

Veď poskytujú "pevný" internet na 4G kde rýchlosť nie je obmedzená a zjavne to funguje
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12170
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Radosť od O2

Príspevok od používateľa HellAngel »

mam biely internet na chate (telekom/orange nemal 4G signal) a max spokojnost. Lieta mi to tam od 8 do 14mbps, pingy su OK. Na chatu uplne postacujuce. Za 10€, NO PROBLEMO. Pausal mi konci v Orange zaciatkom decembra, uvidime co do vtedy bude v ponuke. Orange ma uy chcel teraz zazmluvnit na dalsie 2 roky, ale pockam si do decembra a rozhodnem sa podla aktualnych ponuk. Ale ta radost za 20€ vyzera velmi zaujmavo
Naposledy upravil/-a HellAngel v St 30. Sep, 2020, 12:08, upravené celkom 1 krát.
NB: Asus ROG Zephyrus G14
tyler91
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 288
Dátum registrácie: Ne 26. Dec, 2010, 11:45

Re: Radosť od O2

Príspevok od používateľa tyler91 »

Funguje vám VoLTE ?
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13793
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Radosť od O2

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

Tie rychlosti 10Mbps/2Mbps su garantovane,alebo maximalne?
Používateľov profilový obrázok
geroswen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1255
Dátum registrácie: So 03. Jan, 2015, 23:54
Bydlisko: Bratislava, Cifer

Re: Radosť od O2

Príspevok od používateľa geroswen »

Tie rychlosti su samozrejme maximalne. Pochybujem, ze by nejaky operator garantoval rychlost cez mobilnu siet.

Ku internetu na doma: Ked ho objednavas, tak musis v objednavke uviest presnu adresu, na ktoru to je viazane. Ak ho prenesies niekam inam, tak dostanes kazdy mesiac pokutu. Ked maju na jednej BTS privela zakaznikov s bielym internetom, tak dalsie v tej lokalite uz nepredaju. To pri Radosti neplati, lebo nikto neriesi, kde sa pripojis.
Dell M4500 - i7-920xm @3.87Ghz, quadro 1800m

Návrat na "Mobilné telefóny, tablety, wearables a mobilné siete"