Retencne oddelenie Telekom

Všetko o mobilných telefónoch, tabletoch, fitness náramkoch, smart hodinkách a iných prenosných zariadeniach. Diskusia o mobilných sieťach, operátoroch a ponukách.
Toto nie je nákupná poradňa!! Taktiež zadeľte tému do dobrej podkategórie
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7725
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Retencne oddelenie Telekom

Príspevok od používateľa LordKJ »

Podpultove ponuky su rodinkarstvo nie slobodny trh
Sugyi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 480
Dátum registrácie: Št 24. Nov, 2011, 15:17

Re: Retencne oddelenie Telekom

Príspevok od používateľa Sugyi »

Ake rodinkarstvo ked maju taku obchodnu strategiu? S rodinkarstvom to nic nema.

Imho si operatori zratali, ze sa im oplati to robit takto. Lebo tym kolko ludi nazbieraju na vyssich poplatkoch ktorym tie zlavy nedaju pokryju svoje. Ti ostatni so zlavami su ako bonus kvazi. Ti co nemaju podpultove ceny je mozno 80-90% ludi a to je v absolutnej hodnote ovela viac penazi ako tych ktorym daju nizsie ceny.
Ale asi sme my ovce kus. Mal by kazdy prejst do 4ky. Tym padom bud operatori zlacnia alebo to mozu zabalit. Mat na Slovensku 4och operatorov je celkom luxus imho na to kolko mame obyvatelov.
Používateľov profilový obrázok
werwest
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1624
Dátum registrácie: So 30. Jún, 2018, 20:01
Bydlisko: Lucenec

Re: Retencne oddelenie Telekom

Príspevok od používateľa werwest »

4ka by bola relevantna keby mala poriadne pokrytie. Takto nestoji za rec.
A kcomu je dobre byt staly zakaznik. Akurat ti bez pytania predlzia zmluvu a calujes furt rovnako.
Nikdy nedaju zlavu bez pytania. Nikdy ti nedaju kompenzaciu bez pytania ked mas vypadok sluzby. Robia to tak naschval.
Ak mas ponuku x a je lepsia, tak nezoberes ponuku y ked ti nic lepsie neponuknu. Rodicia tam boli asi 6? Rokov? Cena stale podla cenniku. Sorry jako :) ak ti pride ok platit viac za menej, kludne, ak ti pride ze prist o zakaznika je tiez ok, tak ok
#fetacinechdrziaticho
#nafetkynereagujem
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Retencne oddelenie Telekom

Príspevok od používateľa Snake »

Vidis a uz sa stazujes ze nemas lepsie ceny. A mozes za to presne ty co dostava podpultovky. Zlodej krici chytte zlodeja :)





.
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15044
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Retencne oddelenie Telekom

Príspevok od používateľa faugusztin »

Neviem ako inym, mne prakticky vzdy do 1-2 tyzdnov od ukoncenia viazanosti retencne Telekomu vzdy zavolalo s novou ponukou, a ja vzdy poviem ze uvazujem nad odchodom do <nazov operatora> kvoli <realisticky dovod> a vzdy sa najde nejaka pouzivatelna ponuka. Napriklad toto leto mi dali Ano L za 16 euro mesacne - len kvoli tomu, ze som im povedal ze potrebujem trochu viac dat, ze 4ka ma pokrytie kde potrebujem tie data a teda ze by som k nim presiel; a zrazu sa dalo dat Ano L so zlavou, aj bez nejakych klamstiev.
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12170
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Retencne oddelenie Telekom

Príspevok od používateľa HellAngel »

urcite stale ide vybavit lepsiu cenu. Len operatori nereaguju na vyhrazky potelefone, ze ppjdete k niekomu inemu. Treba to aj realne spravit.
Mal som kartu u vodneho operatora, pred ukoncenim zmluvy som im volal, ze co do buducna, ci je nejaka zaujimava ponuka z ich strany. Nakolko nic neponukli ani ked som im povedal, ze citrusovy operator mi ponukol celkom zaujimavu ponuku, poslal som ziadost o prenos cisla. A hla o dva dni volali, no len vyrovanli ponuku citrusoveho operatora, tak som ziadost o prenos nezrusil a vodnemu operatorovi som povedal, ze sa mozno vratim o dva roky, ked ponuknu nieco zaujimave.
Inac k vodnemu operatorovi som presiel z citrusoveho po tom, co mi nedali ani po 15 rokoch ziadnu zlavu na pausal alebo zariadenie. Tiez reagovali az po odoslani ziadosti o prenos cisla a aj ked ponukli lepsiu ponuku, tak uz len z principu som odisiel.
NB: Asus ROG Zephyrus G14
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 9949
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: Retencne oddelenie Telekom

Príspevok od používateľa stiv »

Cize chodis kazde 2 roky hore dole aj ked ti daju rovnaku ponuku tu aj tam? Zaujimave.
.
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7725
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Retencne oddelenie Telekom

Príspevok od používateľa LordKJ »

Sugyi napísal: Ut 22. Okt, 2019, 20:40 Ake rodinkarstvo ked maju taku obchodnu strategiu? S rodinkarstvom to nic nema.
no ved obchodna strategia podporujuca spekulantov

HellAngel, to ta bavi tolko behat hore dole?
liqua1
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 430
Dátum registrácie: So 24. Jan, 2015, 16:58

Re: Retencne oddelenie Telekom

Príspevok od používateľa liqua1 »

dufam, ze vsetko kupujete za cennikove ceny tak ako tie pausaly a zasadne neuplatnujete ziadne kupony a zlavy a ak je nahodou niekde akcia, tak vzdy pockate kym skonci a kupite za plnu cenu :D

ja toto cvicenie absolvujem kazdych cca 15 mesiacov, ked konci viazanost, niekedy sa ozvu oni (operator), niekedy ja. vzdy sa nakoniec nejako dohodneme a dalej spokojne platim 40-50% cennikovych cien. Samozrejme mam prejdenu ponuku konkurencie a som pripraveny realne portovat cisla.

dnes vernost nic neznamena, mozes byt u Opa 20r a ja ako uplne novy zakaznik dostanem mozno lepsiu ponuku.
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Retencne oddelenie Telekom

Príspevok od používateľa Leon »

To ja som uz 17 rokov Orange, nechodim nikam a mam za 5 eur 400 minut do vsetkych sieti a 3GB netu :D
.
liqua1
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 430
Dátum registrácie: So 24. Jan, 2015, 16:58

Re: Retencne oddelenie Telekom

Príspevok od používateľa liqua1 »

to bola urcite cennikova cena, to sa nerata.
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7725
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Retencne oddelenie Telekom

Príspevok od používateľa LordKJ »

liqua1 napísal: Ut 22. Okt, 2019, 22:53 dufam, ze vsetko kupujete za cennikove ceny tak ako tie pausaly a zasadne neuplatnujete ziadne kupony a zlavy a ak je nahodou niekde akcia, tak vzdy pockate kym skonci a kupite za plnu cenu :D
kupony / zlavy nie su spekulanstvo a 'vydieranie' s prenosom cisla inam
liqua1
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 430
Dátum registrácie: So 24. Jan, 2015, 16:58

Re: Retencne oddelenie Telekom

Príspevok od používateľa liqua1 »

doteraz som si myslel ze tie prispevky o spekulantstve a vydierani su ironia, ale ako vidim, zjavne nie.
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12170
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Retencne oddelenie Telekom

Príspevok od používateľa HellAngel »

LordKJ napísal: Ut 22. Okt, 2019, 22:44
Sugyi napísal: Ut 22. Okt, 2019, 20:40 Ake rodinkarstvo ked maju taku obchodnu strategiu? S rodinkarstvom to nic nema.
no ved obchodna strategia podporujuca spekulantov

HellAngel, to ta bavi tolko behat hore dole?
Posledne 4 roky ano.
Stiv: prejdem aj ked nakoniec dostanem rovnaku ponuku od operatora kde aktualne som. Mestoji ma to nic, nemam vypadok, ze sa mi nemozu dovolat, takze je mi to fuk. Ked si niekto nevie vazit ze som niekde 15 rokov a platil tam nemale peniaze. Prechod k operatorovi je dnes hracka, takze ma to neobtazuje
NB: Asus ROG Zephyrus G14
Používateľov profilový obrázok
MaxPayne
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: Št 09. Júl, 2009, 23:14
Bydlisko: Zlaté Moravce

Re: Retencne oddelenie Telekom

Príspevok od používateľa MaxPayne »

Chlapci ohladom 4ky,momentalne zatial je to tusim len do januara 2020 ale tych 10gb co maju a 100min za 8e,maju aj v pokryti orange,sice je to len v 3g ale na navigaciu,priehladanie netu to staci
Spoiler: ukázať
Desktop PC
MB: MSI Z97S SLI Krait Edition
CPU: Intel Core i7 4770K @ OC 4,4 GHz - 1,23V (real 1,25V)
Cooler: Noctua NH-D15
GPU: GAINWARD GeForce GTX 1070 Phoenix @ OC 2062/9500
RAM: Kingston Savage 2x8GB KIT DDR3 1600MHz CL9
SSD/HDD: Samsung 850 EVO 250GB + Samsung 850 EVO 500GB + Ext. WD 2.5" 750GB
Sound: HiFime Sabre 9018 USB DAC + Swissonic ASM7
PSU: Super Flower SF-550P14PE Golden King
Monitor: Philips BDM4350UC
Case: Fractal Define R4 Noctua Edition (5x Noctua NF-A14 FLX + 1x Noctua NF-A14 PWM)
Mouse: A4tech Bloody R7
Keyboard: Logitech G15 v1
Gamepad: Xbox One
OS: Windows 10 Pro SK 64-bit

Návrat na "Mobilné telefóny, tablety, wearables a mobilné siete"