Strana 1 z 1

iPhone 7 a 6 - nejde zapnúť

Napísané: St 23. Máj, 2018, 18:15
od užívateľa Reinok
Ahojte, mám otázočku, iPhone 7, vypisuje že pripojte sa na iTunes, vraj tam je odpálená doska, je to opravitelné? Resp. je to hardware problém s doskou alebo niečo so softom? Zapnúť nejde, stále vypisuje to iTunes.

Druhý iiPhone 6ka, pri výmene displaya ,,odišla" a vraj už nejde zapnúť.

Stretli ste sa s tým už niekto a viete čo by s tým mohlo byť a či sa to dá zachrániť?
Vďaka za cenné rady, viac k tomu nemám čo , je to info od kamošky. Nemali by to byť nejaké neznáme mašinky, je to baba ktorá ich brala vždy nové. T.j. nepredpokladám nejaké vzdialené ,,odstavenie" alebo nejaké ochrany na diaľku :D

Re: iPhone 7 a 6 - nejde zapnúť

Napísané: St 23. Máj, 2018, 18:39
od užívateľa shiro
V priade vaznejsich poruch tam neni co zachranovat. Kazdy telefon ma elektroniku na jednom plosaku, to sa vzdy meni cele. Je fuk ci je tam vadna RAM, ci CPU, ci napajanie...to ti nikto nebude reballovat, ci liezt do toho spajkovackou.
Ziadost o pripojenie na itunes sama o sebe nic neznamena. Co sa deje, ked ho pripojis, zije to nejak, itunes ho detekuje, da sa nabit?

U tej iP6 by ma ako prve zaujimalo, ze ako to, ze dam daco funkcne (okrem napr. prasknuteho LCD v tomto pripade)dakomu opravit a on mi to vrati komplet nefunkcne ze "smola, umrel" ? To co je za riesenie?

Inac moze byt problem s neorigo displayom. Treba pouzit original diel, samorejme je drahsi. Telefony s neorigo dielmi potom nefungovali. Apple to riesil v jednej z novsich verzii iOS.