iPhone 7 a 6 - nejde zapnúť

Všetko o mobilných telefónoch, tabletoch, fitness náramkoch, smart hodinkách a iných prenosných zariadeniach. Diskusia o mobilných sieťach, operátoroch a ponukách.
Toto nie je nákupná poradňa!! Taktiež zadeľte tému do dobrej podkategórie
Používateľov profilový obrázok
Reinok
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 1335
Dátum registrácie: Št 20. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Senec

iPhone 7 a 6 - nejde zapnúť

Príspevok od používateľa Reinok »

Ahojte, mám otázočku, iPhone 7, vypisuje že pripojte sa na iTunes, vraj tam je odpálená doska, je to opravitelné? Resp. je to hardware problém s doskou alebo niečo so softom? Zapnúť nejde, stále vypisuje to iTunes.

Druhý iiPhone 6ka, pri výmene displaya ,,odišla" a vraj už nejde zapnúť.

Stretli ste sa s tým už niekto a viete čo by s tým mohlo byť a či sa to dá zachrániť?
Vďaka za cenné rady, viac k tomu nemám čo , je to info od kamošky. Nemali by to byť nejaké neznáme mašinky, je to baba ktorá ich brala vždy nové. T.j. nepredpokladám nejaké vzdialené ,,odstavenie" alebo nejaké ochrany na diaľku :D
Moto: Yamaha FZ8 Fazer
Používateľov profilový obrázok
shiro
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 8523
Dátum registrácie: Št 21. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: iPhone 7 a 6 - nejde zapnúť

Príspevok od používateľa shiro »

V priade vaznejsich poruch tam neni co zachranovat. Kazdy telefon ma elektroniku na jednom plosaku, to sa vzdy meni cele. Je fuk ci je tam vadna RAM, ci CPU, ci napajanie...to ti nikto nebude reballovat, ci liezt do toho spajkovackou.
Ziadost o pripojenie na itunes sama o sebe nic neznamena. Co sa deje, ked ho pripojis, zije to nejak, itunes ho detekuje, da sa nabit?

U tej iP6 by ma ako prve zaujimalo, ze ako to, ze dam daco funkcne (okrem napr. prasknuteho LCD v tomto pripade)dakomu opravit a on mi to vrati komplet nefunkcne ze "smola, umrel" ? To co je za riesenie?

Inac moze byt problem s neorigo displayom. Treba pouzit original diel, samorejme je drahsi. Telefony s neorigo dielmi potom nefungovali. Apple to riesil v jednej z novsich verzii iOS.
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 24" BenQ GW2470H | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB

Návrat na "Mobilné telefóny, tablety, wearables a mobilné siete"