Ake sklo/foliu na Note 8

Všetko o mobilných telefónoch, tabletoch, fitness náramkoch, smart hodinkách a iných prenosných zariadeniach. Diskusia o mobilných sieťach, operátoroch a ponukách.
Toto nie je nákupná poradňa!! Taktiež zadeľte tému do dobrej podkategórie
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4778
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Ake sklo/foliu na Note 8

Príspevok od používateľa hulo92 »

Buduci tyzden si idem pre note 8 a stale neviem ake sklo vybrat. Vy co mate zakrivene displeje, mate nejaku osvedcenu znacku skla ktore drzi dobre aj uplne po okraje displeja? Kryt uz mam vybraty - https://www.caseologycases.com/collecti ... allax-case

Dakujem za rady a napady
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: Ake sklo/foliu na Note 8

Príspevok od používateľa Blackhawk »

Riesim podobnu dilemu s Pixel 2XL a zatial vsetky skla su shity, ktore maju lepidlo iba po stranach. Intelliglass vraj pracuje na zaoblenom skle, ktore sa prilepi celou castou a taktiez Whitestone Dome, to je asi top co je na trhu, ale je to drahe jak fras:

Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4778
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: Ake sklo/foliu na Note 8

Príspevok od používateľa hulo92 »

tiez mam uz dve skla za sebou, prve dobre nekrylo zaoblenu stranu a na boku jednoducho zacalo praskat po tlaku a teraz co mam tak nedoliehaju zase boky a nesnima dobre tlak... mam objednanu obycajnu foliu za 4 eura z ebayu tak vyskusam
Používateľov profilový obrázok
verzo
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 528
Dátum registrácie: Po 22. Feb, 2010, 21:01
Bydlisko: Levoča

Re: Ake sklo/foliu na Note 8

Príspevok od používateľa verzo »

ja som mal drahsie skol na S9+ ale po dvoch dnoch som ho dal prec ako nahle som dal samsung obal na telefon tak sklo sa odlepovalo :) tie uvazujem ci nedat foliu aspon ale to od Whistone je super kukam
Galaxy S9+

Návrat na "Mobilné telefóny, tablety, wearables a mobilné siete"