Strana 1 z 1

Aký internet do tabletu na občasné používanie

Napísané: Po 16. Okt, 2017, 10:47
od užívateľa zedolsi
Ahojte, viete mi poradiť najideálnejšie riešenie na internet do tabletu na občasné používanie? v mobile mám net ale po prečerpaní mi padne rýchlosť na cca 1MB +- (reálna rýchlosť orane píše niečo cez 7xx kB).. zdielať net z mobilu na tablet nechcem aj kvôli vydrží batérie a pod.

preto by som radšej vybavil nejakú SIM kartu (bez viazanosti) kde by som si mohol dať net napr na 1-2-3.. dni prípadne aby mi z nejakého kreditu odpočítavalo toľko čo presurfujem, je niečo také možné na SR aby som nezaplatil majland za dáta?

Re: Aký internet do tabletu na občasné používanie

Napísané: Po 16. Okt, 2017, 10:56
od užívateľa stiv
V Telekome mas 1GB na den za 1 euro ale nie bez viazanosti. V O2 je 250mb/50centov den bez viazanosti.

250mb neni nic moc ale ked to chces iba obcasne tak sa to da a mozes to opakovane aktivovat. Samozrejme LTE.

Re: Aký internet do tabletu na občasné používanie

Napísané: Po 16. Okt, 2017, 11:00
od užívateľa molnart
kolko dat planujes minut? cez easy mozes denne minut 200 MB za 0,50 eur, pripadne dokupit za 3 eura 1 GB na 7 dni s moznostou opatovneho dokupenia

Re: Aký internet do tabletu na občasné používanie

Napísané: Po 16. Okt, 2017, 12:16
od užívateľa zedolsi
no ono ta spotreba je práve rôzna :) niekedy možno len nejaké mapy pozrieť a naplánovať trasu (to môžem samozrejme aj v mobile tam nejaký extra rýchly net netreba), inokedy online seriály a pod. (tu už mi môj mobilný po prečerpaní nestačí tak predpokladám že väčšinou na tieto účely) ten Telekom 1GB na 1€ je fajn len to bude asi k nejakému paušálu alebo pod.
práve o to ide že možno ho použijem 2-3 dni v mesiaci inokedy týždeň (napr na dovolenke a pod.) preto zisťujem či je niečo také "ideálne" pre mňa :)

Re: Aký internet do tabletu na občasné používanie

Napísané: Po 16. Okt, 2017, 12:26
od užívateľa Sky
4ka, 1euro za 1gb s platnostou 1 mesiac, akurat to pokrytie si musis okukat. Alebo ani data nemusis kupovat, 4centy za 1mb a bere ti to z kreditu.

Re: Aký internet do tabletu na občasné používanie

Napísané: Po 16. Okt, 2017, 12:39
od užívateľa zedolsi
no 4ku som pozeral ako prvú len ma odrádza to pokrytie, keď budem mať čas (rozumej v obchodnom centre keď bude polovička nakupovať) asi skúsim obehnúť aj osobne operátorov čo vedia ponúknuť lebo na nete to majú napísané tak že som si nie celkom istý či to správne chápem :D

prípadne neviete či sa dá spraviť "klon" SIM karty? že by som používal tú čo mam aj v phone a len si "dobíjal" 1GB za 4€ (orange) keď bude treba?