nový paušál

Všetko o mobilných telefónoch, tabletoch, fitness náramkoch, smart hodinkách a iných prenosných zariadeniach. Diskusia o mobilných sieťach, operátoroch a ponukách.
Toto nie je nákupná poradňa!! Taktiež zadeľte tému do dobrej podkategórie
Používateľov profilový obrázok
LeaR
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 817
Dátum registrácie: Pi 09. Sep, 2011, 19:31
Bydlisko: BA

nový paušál

Príspevok od používateľa LeaR »

čaute,

chcel by som vás požiadať o pomoc pri výbere nového paušálu.

priorita sú u mňa dáta, zo súkromného pretelefonujem max 100min mesačne a minimum sms. Doteraz som mal paušál od orange sova 10 (10€+2€ SMS naviac+2€ 800MB net - 5€ mesačne sa prenos čísla cez e-shop), takže doteraz som platil cca 9€ mesačne. Mesačná zľava -5€ mi ale budúci mesiac končí tak budem platiť cca 14€ mesačne.

Preto sa chcem opýtať či má niekto prehľad u ktorého operátora zohnať lepší paušál/alebo či nieje niečo výhodne - mesačná zľava za prenos čísla a pod. (nechcem ale platiť 20€ za 100mb dát). Alebo ostať pri tomto čo mám a platiť 14€ mesačne?

díky moc
Používateľov profilový obrázok
molnart
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6646
Dátum registrácie: Ut 19. Jún, 2012, 23:03
Bydlisko: Bratislava/Samorin

Re: nový paušál

Príspevok od používateľa molnart »

na easy mozes za 5,99 zakupit giga dat s platnostou 30 dni. denny max limit na hovory je 0,50 eur, plati ale kazda siet zvlast (takze je to celkovo 1,50). ak by si tych 100 min mal menej dlhych hovorov tak by sa ti to oplatilo, ak vela kratkych tak nie. pri prenose cisla mas dvojnasobny kredit za prve dobitie, takze ak dobijes za 50 mas dalsiiu 50ku zadarmo, co sa moze oplatit aj ako docasne riesenie kym neminies prvotny kredit, potom pojdes inam. ak mas dual sim fon tak mozes skusit kombinovat aj nejaky lacny pausal na hovory + easy na data. nejake velmi zaujimave retencne ponuky pri tychto mini pausaloch sa asi nedaju ocakavat
Spoiler: ukázať
PC: CPU: Intel Core i5 12600K with Silentium Fortis 5 ARGB MB: MSI Tomahawk Z690 DDR4 RAM: 2x 16GB G.Skill Ripjaws V 4400-19 DDR4 GPU: GigaByte Eagle GeForce RTX 3060 Ti OC HDD: Samsung 970 1GB GB PSU: Corsair RMx (2018) 650W Case: Fractal Meshify 2 Compact Monitor: Philips 272B7QPJEB OS: Win 11 64-bit
Notebook: HP EliteBook 840 G6 Core i5 8265U, 16 GB RAM, 512 GB SSD
Server: HP Microserver Gen8 Xeon E3-1265Lv2, 16GB ECC DDR3 OS: PVE + OMV + OPNsense
Phone: Samsung Galaxy A52s
Tablet: iPad Pro 11 (2018)
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12170
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: nový paušál

Príspevok od používateľa HellAngel »

najlepsie je co mozes rpavit je stale pozerat, ci nejaky operator nevypali zaujmavu ponuku vramci prenosu cisla.
AKo pise molnart, pri malych pausaloch moc toho nevykuzlis u operatora.
napriklad ja som preniesol cislo do O2, kde som dostal vari 150eur za prenos a neviem kolko eur na zariadenie. Zobral som to najlacnejsie a zbytok kreditu na zariadenie mi stahuju z faktury.
Taakto platim za strieborny pusal 9 eur. (150min, nekonecne sms, 500mb internet, stym ze nepresurfovane data sa mi prenasaju do dalsieho mesiaca, dalsi 1GB internetovy balicek stoji vari 3erua)
NB: Asus ROG Zephyrus G14
Používateľov profilový obrázok
LeaR
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 817
Dátum registrácie: Pi 09. Sep, 2011, 19:31
Bydlisko: BA

Re: nový paušál

Príspevok od používateľa LeaR »

díky za odpovede.

skúsim to ešte raz všetko popozerať

ako nemám problém platiť mesačne aj 15€ pokiaľ by to bolo aspoň ako tak výhodné.

Návrat na "Mobilné telefóny, tablety, wearables a mobilné siete"