Nexus 6P

Všetko o mobilných telefónoch, tabletoch, fitness náramkoch, smart hodinkách a iných prenosných zariadeniach. Diskusia o mobilných sieťach, operátoroch a ponukách.
Toto nie je nákupná poradňa!! Taktiež zadeľte tému do dobrej podkategórie
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: Nexus 6P

Príspevok od používateľa Blackhawk »

Je to zvyk, prave Samsung panely su to najkvalitnejsie co sa da na trhu najst. Ak ti vadi ta saturacia, myslim, ze v Developer options je nastavenia sRGB, ktore zmeni farbyk trochu viac realnych. V pripade, ze by si sa chcel vrtat v systeme, tak s custom kernelom si mozes farby upravit podla seba.
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12917
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Nexus 6P

Príspevok od používateľa loleqboleq »

Len mi to pripomenulo časy, keď som mal Note 3 a robil si srandu z Galaxyčiek iných a toho silného Cyan titnu z akéhokoľvek okrem kolmého uhla...
Rovnako biela mi príde taká neprirodzená - je to ako keď si kúpiš RGB pásiky do PC - tá viditeľne kombinovaná biela vždy pósobí tak neprirodzene.

+ sRGB pomohlo...taký Boom Beach, úplne prefarbičkovaná kaša, neuveriteľný humus, teraz je to konečne rozumnejšie...
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Používateľov profilový obrázok
Pein
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1760
Dátum registrácie: St 11. Sep, 2013, 09:20
Bydlisko: Žilina

Re: Nexus 6P

Príspevok od používateľa Pein »

6P som zvazoval no po porecitani vlakien na reddite ma chut presla.. Neksutocne mnozstvo pripadov so zlou baterkou, ekdy sa telefon vypina pri 20% a podobne..
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12917
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Nexus 6P

Príspevok od používateľa loleqboleq »

Ak chce ísť človek do 6P, tak pôjde len s tým, že vie presne, čo chce, inak to nemá zmysel, 2016 vlajkové lode výkonom a rýchlym nabíjaním dajú proste viac. Proste riskne to - ak sa niečo stane, tak to vyreklamuješ (môj taký problém nemá ale ak sa objaví, tak pôjde na reklamačku - vybavené).

Ja som spokojný, dostávam chuť fotiť, každý deň nachodím asi 3km a konečne sa znovu obzerám, čo by som kde odfotil a hlavne sa teším z foto v náročnejších (nepriaznivejších) podmienkach a hneď vždy viem, prečo som ho chcel.

Rovnako ešte pár vecí, ktoré som nevedel aké budú ale teraz viem, že menej by som nechcel - 5,7" displej (do vrecka (nosím užšie nohavice) by som dal kľudne aj 6" :D ) a 1440p rozlíšenie - HUD v hrách oveľa menšie, plocha pre hranie väčšia, scaling ako malina (presne podľa mojich predstáv; čítanie webu ako v nebi...keď sa teraz pozriem na to, ako bolo všetko na 1+1 gigantické, tak mám až závrať).
Tiež pár vecí...teda jednu hlavnú, ktorú teraz viem, že v budúcnosti nechcem - mega-super-duper-giga stoka pjur android ixpírienc... :facepalm: Chcem späť svoj Cyanogen...A hej ešte super-mega-pecka Ťamťung AMOLED. :laugh: Mám z neho zlé sny, všade vidím tyrkysovo-červené odtiene ako na tom displeji. :cry:
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12917
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Nexus 6P

Príspevok od používateľa loleqboleq »

http://www.digitaltrends.com/mobile/goo ... nd-tricks/
Náhodou ešte niekto iné tipy? Už ma rozčuľovalo, že tam nie je žiadna notifikačná LED, no ona len je defaultne vypnutá...
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12917
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Nexus 6P

Príspevok od používateľa loleqboleq »

Dnešné muky s dBrand-om
https://drive.google.com/open?id=0B9Com ... HJxeDFiWW8
Uch, vydýchol som si, keď som to dokončil. :D
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12917
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Nexus 6P

Príspevok od používateľa loleqboleq »

Má už niekto 7.1.1 update? Ste spokojní?
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: Nexus 6P

Príspevok od používateľa Blackhawk »

Ano, mal som ho zopar dni, uplne bez problemov, vsetko pekne rychle.
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD

Návrat na "Mobilné telefóny, tablety, wearables a mobilné siete"