Strana 1 z 1

Aplikácia na uloženie miest do mapy

Napísané: Pi 03. Júl, 2015, 12:03
od užívateľa Martin2195
Ahojte, potrebujem si zakresliť niekam do mapy 100-150 rôznych budov a každú si pomenovať. Tieto budovy sa nachádzajú v rôznych mestách na Slovensku, takže by som si ich potreboval dať aj prehľadne do zložiek. Takéto aplikácie na iOS exustujú, to nie je problém. No ja by som potreboval aby som si tieto miesta vedel editovať aj z PC a zároveň to videl v mobile.

V PC si zaradím do mapy miesta, ktoré chcem navštíviť a potom sa telefónom budem k nim navigovať. Skúšal som My Maps od googlu. Na PC fungujú dobre, no v mobile som nevedel nájsť schopnú appku na ich zobrazovanie.

Neviete niekto prosím o niečom ?

Re: Aplikácia na uloženie miest do mapy

Napísané: So 04. Júl, 2015, 14:56
od užívateľa lepermessiah
ja si taketo body davam do Here Maps .. da sa to cez prehliadac, Windows appku (ktoru nepouzivam lebo mi blblo prihlasovanie :D ) a potom appka v mobile by to tiez mala vediet, na WP urcite bez problemov, asi to nepodporuje zlozky, ale to sa da vyriesit prefixom v nazve POI :)

Re: Aplikácia na uloženie miest do mapy

Napísané: So 04. Júl, 2015, 20:12
od užívateľa Martin2195
Díky za radu, no nejako sa mi podarilo obnoviť zálohu aplikácie Maps+ kde som všetky tieto veci mal už zaznačené v mape. Ušetrilo mi to asi tak 15 hodín práce.