Ktory dobry obchod pre novy smartfon ???

Všetko o mobilných telefónoch, tabletoch, fitness náramkoch, smart hodinkách a iných prenosných zariadeniach. Diskusia o mobilných sieťach, operátoroch a ponukách.
Toto nie je nákupná poradňa!! Taktiež zadeľte tému do dobrej podkategórie
Používateľov profilový obrázok
red98
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 639
Dátum registrácie: Ne 19. Júl, 2009, 22:50

Ktory dobry obchod pre novy smartfon ???

Príspevok od používateľa red98 »

Zdravim vsetkych mobilnych a pc maniakov!

Prosim Vas o radu.

Planujem po MWC 2015 kupit novy smartfon. Aky, to este neviem...
Potrebujem od Vas radu, ohladom dobreho obchodu.

Moje poziadavky:

- existujuca pobocka v Kosiciach, alebo v Presove (v KE pracujem, do PO to mam na skok - koli pripadnej reklamacii)

- predaj smartfonov s SK distribuciou (nie sedivky- to predava kde kto)

- dobra povest obchodu

- dobre ceny (nie predrazene- porovnatelne ceny s inymi obchodmi)


Vopred Vam dakujem za tipy!
Argumentum ad hominem (lat.) je argument, ktorým sa diskutujúci snaží vyvrátiť oponentovo tvrdenie poukazovaním na oponentove skutočné či domnelé nedostatky. Snaží sa previesť dialóg od diskusie o probléme samotnom k diskusii o mravnej či inej oponentovej integrite.
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7729
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Ktory dobry obchod pre novy smartfon ???

Príspevok od používateľa LordKJ »

alza
Používateľov profilový obrázok
red98
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 639
Dátum registrácie: Ne 19. Júl, 2009, 22:50

Re: Ktory dobry obchod pre novy smartfon ???

Príspevok od používateľa red98 »

Obchod nesplna 2. bod :(
Argumentum ad hominem (lat.) je argument, ktorým sa diskutujúci snaží vyvrátiť oponentovo tvrdenie poukazovaním na oponentove skutočné či domnelé nedostatky. Snaží sa previesť dialóg od diskusie o probléme samotnom k diskusii o mravnej či inej oponentovej integrite.
Používateľov profilový obrázok
BlackAngel
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 807
Dátum registrácie: Po 24. Sep, 2007, 08:00
Bydlisko: Nitra

Re: Ktory dobry obchod pre novy smartfon ???

Príspevok od používateľa BlackAngel »

splna alza ako kazdy druhy shop na slovensku predava aj sk distribuciu aj sedivky...
CPU: I3 4130 + Noctua NH-U12P MB: ASrock Z87M Extreme4 VGA: MSI GTX 950 2GB RAM: KINGSTON 2x4GB HyperX 1600MHz SSD: Kingston 128GB V200 HDD:WD640AAKS PSU: Corsair VX450W Case: Fractal Desing 1500 Monitor: Dell P2414H + Dell Studio 1555 + PS4
Používateľov profilový obrázok
red98
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 639
Dátum registrácie: Ne 19. Júl, 2009, 22:50

Re: Ktory dobry obchod pre novy smartfon ???

Príspevok od používateľa red98 »

Ako zistim, ktory smartfon je z akej distribucie ? Pri popise produktu to nie je uvedene.
Argumentum ad hominem (lat.) je argument, ktorým sa diskutujúci snaží vyvrátiť oponentovo tvrdenie poukazovaním na oponentove skutočné či domnelé nedostatky. Snaží sa previesť dialóg od diskusie o probléme samotnom k diskusii o mravnej či inej oponentovej integrite.
Používateľov profilový obrázok
mirjak
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2222
Dátum registrácie: Št 16. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Ktory dobry obchod pre novy smartfon ???

Príspevok od používateľa mirjak »

Nay, Datart... co ides robit ramcovu zmluvu, ze najprv vyberas dodavatela a az potom predmet obstarania? :D
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5770
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Ktory dobry obchod pre novy smartfon ???

Príspevok od používateľa felipe25 »

v datarte mas dobre to, ze sa fon da poistit proti rozbitiu a pod. - celkom vyhodne, myslim si ze najvyhodnejsie v porovnani s konkurenciou.

fon by som ale kludne bral aj v takom datacompe, focuse, alebo si vyber co chces a pozri cez heureku kde su naj ceny. nikdy nenajdes 10modelov najlacnejsie u jedneho predajcu, stale bude daco lacne tu daco tam
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 23" Fujitsu Siemens LED LCD, key: Hama uRAGE, mouse: Logitech G700, Windows 10 Pro 64bit

NB work: Fujitsu Siemens Esprimo Mobile U9200 12", Windows 10 Pro 64bit

Huawei Mate 20 Pro
Motorola G7 Power
Apple iPad Mini 2 16GB
Používateľov profilový obrázok
red98
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 639
Dátum registrácie: Ne 19. Júl, 2009, 22:50

Re: Ktory dobry obchod pre novy smartfon ???

Príspevok od používateľa red98 »

Dakujem za tipy.
Argumentum ad hominem (lat.) je argument, ktorým sa diskutujúci snaží vyvrátiť oponentovo tvrdenie poukazovaním na oponentove skutočné či domnelé nedostatky. Snaží sa previesť dialóg od diskusie o probléme samotnom k diskusii o mravnej či inej oponentovej integrite.
Používateľov profilový obrázok
Eddward
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2071
Dátum registrácie: Pi 07. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice-okolie

Re: Ktory dobry obchod pre novy smartfon ???

Príspevok od používateľa Eddward »

Ja som napriklad bral z Focusu. Najprv som ani nevedel ze maju aj fony ale v konecnom dosledku mi to prislo ako najlepsie riesenie. Maju dobre ceny, ceska/slovenska distribucia (Part. No), kamenna predajna v centre, takze preco nie :)
Core i7 8700K @ 4.8 Ghz + Noctua NH-D15 | 16GB DDR4 3200Mhz CL15 Corsair | MSI Z370 GAMING PRO CARBON | MSI RTX 2080 GAMING X TRIO | Crucial MX500 2TB SSD
Samsung 970 EVO 500GB NVMe | Seasonic Prime Ti Ultra 750W | W10 x64 Pro v1809 | Fractal Define R4 Black + 3x NF-A14 | DELL U2515H 1440p
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5770
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Ktory dobry obchod pre novy smartfon ???

Príspevok od používateľa felipe25 »

tak tak, ale aj cena musi byt ok.

napr som raz bral znamej xperiu M2 v datacompe za 194eur! kdezto vsade inde stala 250e a viac. na bazosi sla za 200. nechapem, odkial mali taku cenu.
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 23" Fujitsu Siemens LED LCD, key: Hama uRAGE, mouse: Logitech G700, Windows 10 Pro 64bit

NB work: Fujitsu Siemens Esprimo Mobile U9200 12", Windows 10 Pro 64bit

Huawei Mate 20 Pro
Motorola G7 Power
Apple iPad Mini 2 16GB
Používateľov profilový obrázok
red98
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 639
Dátum registrácie: Ne 19. Júl, 2009, 22:50

Re: Ktory dobry obchod pre novy smartfon ???

Príspevok od používateľa red98 »

Nebola to nahodou xperia s EU distribuciou? Ide mi aj o tento fakt.
Ja proste hladam v Kosiciach, alebo v Presove obchody ako su napriklad: mp3.sk a marzo.sk a im podobne obchody specializovane na predaj mobilov,smartfonov,tabletov a prislusenstva k nim. Nezakladal som tuto temu, aby som sa dozvedel,ze existuje nejaky datart ci alza. To vie snad kazdy. Poznate taky obchod ???
Argumentum ad hominem (lat.) je argument, ktorým sa diskutujúci snaží vyvrátiť oponentovo tvrdenie poukazovaním na oponentove skutočné či domnelé nedostatky. Snaží sa previesť dialóg od diskusie o probléme samotnom k diskusii o mravnej či inej oponentovej integrite.

Návrat na "Mobilné telefóny, tablety, wearables a mobilné siete"