Strana 1 z 1

Sony xperia GO - len logo a dalej nic ...

Napísané: Po 28. Júl, 2014, 17:48
od užívateľa grepii
Caute ,

mam telefon Sony xperia Go a ked ho zapnem nacita mi logo Sony potom tam skoci Xperia a potom uz len farebne vlnky ako keby cakal kym sa zapne ,ale nezapne sa.

Snazil som sa na nom pustit ten mod s Recovery ci ako sa to vola ,ale nejde mi ani to pustit. Nikde neviem najst ako. Uz som to raz robil na HTC Desire a tam stacilo ked bol vypnuty stalict tlacidlo zapinani/vypinania a volume up.

Viete mi poradit ako to funguje na Sony Xperia Go ??

Dakujem za vsetky rady.

Re: Sony xperia GO - len logo a dalej nic ...

Napísané: Po 28. Júl, 2014, 18:46
od užívateľa miroh
xperiu obnovis cez soft: update service priamo od sony.

Re: Sony xperia GO - len logo a dalej nic ...

Napísané: Po 28. Júl, 2014, 22:02
od užívateľa spencer
Sony nie je HTC , tým myslím HTC od novoty ako sa telefon kúpi ma v sebe záložné funkcie a celkovo sa to da nazvať presne Recovery menu . Sony toto nemá . Treba si to dostať manuálne do telefonu a tým pádom padá záruka pri prípadnom odhaleni inštalacie tohto SW . xperiu GO má môj otec a zamrzol mu nevedl ho reštarotvať keďže bateria je napevno. vtedy som posnoril po nete a našiel kombináciu ktorá mu ho reštartla a neviem či nie aj obnovila telefon do pôvodných nastaveni . http://www.hard-reset.com/sony-xperia-g ... reset.html tu je všetko potrebné .

Re: Sony xperia GO - len logo a dalej nic ...

Napísané: St 30. Júl, 2014, 11:31
od užívateľa grepii
miroh napísal:xperiu obnovis cez soft: update service priamo od sony.
Dakujem :) sice to islo az na druhy krat a mal som problemy s pripojenim cez usb lebo nevedelo stiahnut ovladace,ale funguje to dakujem este raz :)

Re: Sony xperia GO - len logo a dalej nic ...

Napísané: St 30. Júl, 2014, 19:04
od užívateľa Pein
Spancer - keď stpravis repair cez Sony Update Service tak záruka ani nič nepada... Je to oficiálny SW na podobne problémy.

Re: Sony xperia GO - len logo a dalej nic ...

Napísané: Pi 01. Aug, 2014, 20:59
od užívateľa spencer
v pohode riešenie ktoré som munavrhol tiež mu ním nepadne záruka . ta trojkombinacia tlačidiel ide aj bez zásahov do systému . Len pokiaľ by chcel riešiť veci cez recovery menu vtedy už si treba lepšie sledovasť kroky všetko zalohovať aby bolo možné navratiť telefon do stavu ako keĎ sa kúpil .