Strana 1 z 1

Mobil bez LTE podpory - chyba ?

Napísané: Št 22. Máj, 2014, 15:58
od užívateľa Mani
Zdar. Jeden znamy po spadnuti cen Xiaomi, zvazuje ze si zadovazi Mi2S. Vsetko je vyhovujuce, no kruti hlavou nad LTE, kedze ten mobil nepodporuje LTE konektivitu. Vnimate to ako nedostatok v dnesnej dobe ? Myslite ze LTE zazije aj u nas na Slovensku obrovsky rozmach a bude mu potom luto ze nezobral nejaky telefon s LTE podporou ?

Re: Mobil bez LTE podpory - chyba ?

Napísané: Št 22. Máj, 2014, 16:26
od užívateľa Papek
U nas nefunguje poriadne ani 3G, kym rozbehnu naplno LTE a bude to v ramci standardneho internetoveho balika, tak bude na trhu aj Mi8S :-)
Tiez som chvilu vahal, ked som menil Lumiu 920 za Lumiu 928, ktora ma americke LTE, ale popravde, nechyba mi. Ja mam momentalne ten problem, ze na juznom konci Petrzalky uplne mizerny signal HSPA+ aj 3G (Orange). Akonahle vbehnem par ulic do vnutrozemia, pripadne som v centre, iternet beha paradne rychlo a nejaka vyssia rychlost mi na browsovanie nechyba.

Re: Mobil bez LTE podpory - chyba ?

Napísané: Št 22. Máj, 2014, 17:09
od užívateľa YEEZY
OMG to mi nieco hovor, ruzinov to iste, v byte ani zaboha nemozem chytit 3G a ked tak, tak fakt treba ako idiot drzat telefon na jedno mieste, inak stale Edge a staci ze vyjdem vonku na zastavku elektricky a uz mam full 3G :rolleyes: jedine stastie ze tam nie som nejak extra vela

Re: Mobil bez LTE podpory - chyba ?

Napísané: Št 22. Máj, 2014, 20:33
od užívateľa felipe25
silne pochybujem o realnom vyuziti LTE na net v mobile..
HSPDA a 3G ktore funguje teraz podla mna rychlostou uplne staci, na net v mobile. Pokym to postavia a pokryju nejake zaujimave uzemie, uz bude mat aj tak iny fon :)) (nie par miest ako teraz..)

Re: Mobil bez LTE podpory - chyba ?

Napísané: Pi 23. Máj, 2014, 18:58
od užívateľa Pein
Lol že LTE. Kým bude reálne vyuzitelnr vymeni ešte ďalšie tri telefóny... Toto by som absolútne neriedil.