Tak čo, ideme pastovať notebooky?

Všetko o chladení procesorov, grafických kariet, pasí­vne chladenie, ventilátory...
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12917
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Tak čo, ideme pastovať notebooky?

Príspevok od používateľa loleqboleq »


Pastujeme?

Mám na ceste SSD do NTB, objednal som Kryonauta ale teraz akosi dúmem, že doobjednám aj Conductonauta a pôjdem radšej tou cestou...samozrejme, môj drobec má len 1050Ti, nie 1080 a len i5 ale aj keby som dosiahol 5°C rozdiel, tak som spokojný (často to je presne ten rozdiel medzi v pohode hlučnosťou a otravnou hlučnosťou).

Trošku ale váham, kvôli slončekovi v miestnosti - pád, prenášanie, trasenie - nie je pri CLU (sry, CLU neviem prečo používam stále, keď hovorím o tekutom kove, viem, že je to Coollaboratory Liquid Ultra) ten problém, že môže byť jemne nestabilné a niečo "odkvapnúť" mimo?
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Marek125
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2005
Dátum registrácie: So 29. Jún, 2013, 22:46
Bydlisko: Nesluša

Re: Tak čo, ideme pastovať notebooky?

Príspevok od používateľa Marek125 »

Neodporúčam davat Conductonaut na NB ja som tam dal malu kvapku rozstrel uplne ze jemnucko tyzden som ho nosil hore dole a potom som ho rozobral Conductonaut bolo na dobrej ceste ku ostatnym suciastkam i ked som to tam pekne oizoloval pretieklo celkom som sa spotel kym som to vyčistil a potom len dúfal ci ho zapnem.

Záver neodporúčam!
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12917
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Tak čo, ideme pastovať notebooky?

Príspevok od používateľa loleqboleq »

Mimochodom, Kryonaut došiel, cez víkend to asi prepastujem, je u tejto pastičky odporúčané ju aj rozotrieť, či stačí ísť klasicky štýlom zrnko ryže/x-ko, či sa musí aj rozmazať?
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305

Návrat na "Chladiče a všetky druhy chladenia"