Kraken x62

Všetko o chladení procesorov, grafických kariet, pasí­vne chladenie, ventilátory...
L.Matej
Nový používateľ
Nový používateľ
Dátum registrácie: Po 29. Máj, 2017, 10:26

Kraken x62

Príspevok od užívateľa L.Matej » Po 29. Máj, 2017, 10:44

Zdravím chcem sa len spýtať či sa už niekto z vás stretol podobným problémom, kúpil som si nzxt kraken x62 nie vždy mi ho najde CAM driver občas hej občas nie až viete podariť niečo iné uvýtam to.. premyšlal som nad tým aj či to nebude v zapojení keď že na kabliku je napisane pump ako pumpa tak logicky sedliackym rozumom by som to mal zapojiť na matičnu kde je konektor pre pumpu no len v návode zasa je písane nech ten konektor pre pump mám zapojiť do cpu_fan. Alebo je to cele nepoctatné že to je len pre oko a kraken si ustraži teplotu aj bez driveru??
Za odpoveď ďakujem.

masstersvk
Nový používateľ
Nový používateľ
Dátum registrácie: St 23. Sep, 2015, 14:00
Kontaktovať užívateľa:

Re: Kraken x62

Príspevok od užívateľa masstersvk » Ut 30. Máj, 2017, 08:13

To že kde zapojíš FAN či na pumpu alebo na na CPU je jedno , záleží na tom či ti doska nepiše chybu že sa netočí chladič CPU .
Pump konektor na doske zvykne mať tuším pri neiktorých doskách povolené väčšie zaťaženie (odber) .
Ono bude skôr probmém v tom usb ktoré máš pripojené do pumpy , alebo samotný program/driver skús nahodiť staršiu verziu .
Povedzme ja pretoto neaktualzujem svoj Corsair H115i (mám tam jednu stabilnú verziu) lebo viacerým známim to blblo nefungovalo a crashoval system .
Cpu:Intel i7 7700K + Corsair Hydro H115i Mb: Asus Z170-A Ram:Kingston Savage 2x8GB ddr4 3000 MHz Psu:550W Gpu:EVGA GeForce GTX 1080 FTW HYBRID GAMING Case: Zalman Z9 Neo HDD: WD Blue 500GB Ssd: Kingston Savage 2x240GB Monitor: 29" LG LED 29UB67-B -21:9 Headset : HyperX Cloud II
Gaming mice : Razer deathadder chroma

Napísať odpoveď

Návrat na "Chladiče a všetky druhy chladenia"