stranky otvarane v layoute

Sekcia o programovaní, programovacích jazykoch...
Mainsteam
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 297
Dátum registrácie: Ne 16. Apr, 2006, 02:00
Bydlisko: Zilina

stranky otvarane v layoute

Príspevok od používateľa Mainsteam »

Potreboval by som pomoct s tym ze neviem ako docielyt aby sa stranky otvaraly v layoute.Cize neviem ako mam urobit aby stranka sa zobrazovala ked kliknem napriklad na recenzie tak aby sa mi zobrazila cela stranka a v nej recenzie dufam ze ma pochopite :) a este teraz som stiahol free templatu a tam je ze registrovat a ja neviem ako mam spravit aby sa ludia mohli regnut na moju stranku a dostali pritom nejake bonusy ako mozu strahovat a tak.Za odpoved dakujem :red:

Je na to nejaky program???
Amd Athlon 3000+,A8N SLI Deluxe socket 939,Geforce 6600GT 128 mb ddr3,1 GB ram
Lonsdale

Re: stranky otvarane v layoute

Príspevok od používateľa Lonsdale »

Mainsteam napísal:Potreboval by som pomoct s tym ze neviem ako docielyt aby sa stranky otvaraly v layoute.Cize neviem ako mam urobit aby stranka sa zobrazovala ked kliknem napriklad na recenzie tak aby sa mi zobrazila cela stranka a v nej recenzie dufam ze ma pochopite :) a este teraz som stiahol free templatu a tam je ze registrovat a ja neviem ako mam spravit aby sa ludia mohli regnut na moju stranku a dostali pritom nejake bonusy ako mozu strahovat a tak.Za odpoved dakujem :red:

Je na to nejaky program???
no zrejme ta nexapem mas daky priklad??? alebo link webu ktory tak funguje
Používateľov profilový obrázok
Scorp
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2225
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Krankenhaus

Príspevok od používateľa Scorp »

Si tu dvaja robite reklamu nenapadne? :)
Ak sa jedna o ten web, co je este hnusnejsi ako moj, tj. ten,co mas v podpise, tak na nejaky template zabudni
Hod si tam nejaky RS, Drupal, Joomla, Wordpress a zvysok poriesis cez pluginy, bez toho, ze by si mal tusenie o php..
Alebo zaplat kamosovi basu piva, nech ti to nahodi, nastavi a spravovat to potom je pre trubky
Me like Pentium

Návrat na "Programovanie"