Babel 7 JSX React Biela Screen

Sekcia o programovaní, programovacích jazykoch...
Používateľov profilový obrázok
JurajSlovakID
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 787
Dátum registrácie: Po 13. Apr, 2015, 09:35
Bydlisko: Spišská Nová Ves

Babel 7 JSX React Biela Screen

Príspevok od používateľa JurajSlovakID »

Cau.
Pouzival som Babel 6, presets env, react (pisem react JSX) mal som to takto
babel src/app.js --out-file=public/scripts/app.js --presets=/env,react --watch

Teraz som zbuchal dokopy Babel 7 (latest 7.9) a mam to takto, je to spravne?
babel src/app.js --out-file=public/scripts/app.js --presets=@babel/env,@babel/react --watch

Lebo spravi vanilla js ale nic sa nezobrazi, pouzivam posledny firefox. Navyse mi nepise zmeny suborov pri --watch, da sa to nejak confignut?
Watch funguje, pouzivam live-server a ten hlasi zmeny v app.js takze to ide.
Zmien je vela, asi mi nieco chyba? Alebo som to nainstaloval zle? Vari by mi nevyhodilo chybu keby to bolo confignute zle?
Vyzera to tak ze preset react ide, pretoze bez toho to nevie parsovat JSX. Env ide asi tiez lebo ked dam napr. envx tak to napise chybu ze to kniznicu nemoze najst.
Som zufaly :)
Za pomoc dakujem.
PC: CPU: RYZEN 5950X VMR-B2@ 4725MHz 1.35V , Chladic Arctic Liquid Freezer II RAM: GSKILL NEO 2x16KIT(32GB) 14-15-15-12-26-38 CR2 - upravene tercialne casovania, GFX: AMD Vega64, MB: Asus Dark Hero VIII X570, M.2 SSD Samsung 990 PRO 2TB, 2xRAID1 WDGOLD 8TB
Používateľov profilový obrázok
JurajSlovakID
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 787
Dátum registrácie: Po 13. Apr, 2015, 09:35
Bydlisko: Spišská Nová Ves

Re: Babel 7 JSX React Biela Screen

Príspevok od používateľa JurajSlovakID »

Tak odstranil som <br>?</br>? co som skusal ze kde to bude a ide to :) preco mi editor takto zarovnal br?
edit: <br/> podtym text zobrazuje. Nieje toto bug vhodny na nahlasenie? :)
PC: CPU: RYZEN 5950X VMR-B2@ 4725MHz 1.35V , Chladic Arctic Liquid Freezer II RAM: GSKILL NEO 2x16KIT(32GB) 14-15-15-12-26-38 CR2 - upravene tercialne casovania, GFX: AMD Vega64, MB: Asus Dark Hero VIII X570, M.2 SSD Samsung 990 PRO 2TB, 2xRAID1 WDGOLD 8TB
Používateľov profilový obrázok
Hexaris
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 782
Dátum registrácie: Št 11. Júl, 2019, 19:35
Bydlisko: Nekde na zahori

Re: Babel 7 JSX React Biela Screen

Príspevok od používateľa Hexaris »

Element <br> je predsa zalamovanie, <br></br> neexistuje, tag je samouzatvaraci. Verzia <br/> a <br /> je tu skrz xhtml ... a babel nepoznam, nepouzivam ...
Your value does not decrease because of someone's inability to see your worth.
BOOK: MB Air M1 2020 AMP: Topping DX3Pro+ HEADPHONES: HiFiMAN HE400SE
Používateľov profilový obrázok
JurajSlovakID
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 787
Dátum registrácie: Po 13. Apr, 2015, 09:35
Bydlisko: Spišská Nová Ves

Re: Babel 7 JSX React Biela Screen

Príspevok od používateľa JurajSlovakID »

hej vsak to ja viem, este ked som mal 12 som sa s tym bavil, comu nerozumiem je preco visual studio code mi autocompletoval na <br></br> asi nejaky zly plugin mam, je to bug proste... zistim ktory plugin to je a nahlasim... br sa moze pouzivat <br> <br/> a <br /> ale nie open AND close predsa
babel mas na to ze ked pises react (js kniznica) v es6+ tak mozes pouzit JSX - <p>{kod()}</p> tak ti zoberie dev file a spravi z toho vannila js public .js subor..
PC: CPU: RYZEN 5950X VMR-B2@ 4725MHz 1.35V , Chladic Arctic Liquid Freezer II RAM: GSKILL NEO 2x16KIT(32GB) 14-15-15-12-26-38 CR2 - upravene tercialne casovania, GFX: AMD Vega64, MB: Asus Dark Hero VIII X570, M.2 SSD Samsung 990 PRO 2TB, 2xRAID1 WDGOLD 8TB

Návrat na "Programovanie"