Strana 1 z 1

Swift - práca s certifikátmi

Napísané: Št 02. Feb, 2017, 01:49
od užívateľa Rozok
Zdravím, potreboval by som poradiť ako v iOS zariadení nájsť certifikát a následne z neho vytiahnuť nejaké data. Robím totiž BP a mojim cielom je spraviť appku na iOS na elektronickú evidenciu tržieb čo teraz zaviedli v ČR. TU je celá dokumentácia čo k tomu poskytujú a moc s tým neviem pohnúť.

V podstate som ale z toho pochopil to, že používatel si stiahne certifikát do mobilu kde budú udaje ako dič atď. a môj hlavný cieľ nateraz je nejako otvoriť ten certifikát a vytiahnuť z neho dáta. V dokumentácii som našiel túto funkciu ktorá by mi mala vracať data z certifikátu, ale nerozumiem čo mám vkladať do parametrov. Ak by ste mi s tým vedeli pomôcť bol by som veľmi vďačný.

Re: Swift - práca s certifikátmi

Napísané: Št 02. Feb, 2017, 02:36
od užívateľa faugusztin
Krypto na iOS je trapenie, a odporucam si najprv zistit co s tym certifikatom dokaze spravit OpenSSL samotne, a ak s tym dokaze pracovat OpenSSL, tak sa poobzerat po Objective-C ci Swift knizniciach pre OpenSSL. Pre Objective C je https://github.com/krzyzanowskim/OpenSSL. Swift som neskumal.

Re: Swift - práca s certifikátmi

Napísané: Pi 24. Feb, 2017, 22:59
od užívateľa altt
Riešil som eet v php. Skrz openssl vytvoris . key a . pem. Tie následne pouzijes pri zasifrovani správy + vygenerovanie potrebných kódov obsiahnuté v správe.