Vikings (seriál)

Všetko o filmoch, filmových premiérach ...
Používateľov profilový obrázok
Andre
TV & Audio expert
TV & Audio expert
Príspevky: 11469
Dátum registrácie: St 09. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Žilina

Re: Vikings (seriál)

Príspevok od používateľa Andre »

s04e16 comeback? brutalna atmosfera :OO= :good:
odporucam pohar vinka k tomu :)
5600X | Fortis 5 | STRIX B550-F | 32GB DDR4 3600 | RTX 3070 | Seasonic Focus Plus 650 Gold | NZXT S340 Elite
LG OLED42C21 | Corsair Scimitar + Roccat Hiro | Fnatic Gear Rush Red + CM wrist rest
Fanatec DD 8nm + Fanatec F1 V2 | Simgrade VX-PRO
Topping E50 + Focal Alpha 65
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Vikings (seriál)

Príspevok od používateľa Leon »

Tiež stále sledujem, akurát som chcel dnes tiež písať, ale sa nejak nenašiel čas :D
.
|lucas|
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 698
Dátum registrácie: St 16. Júl, 2014, 09:40
Bydlisko: Stará Ľubovňa

Re: Vikings (seriál)

Príspevok od používateľa |lucas| »

Az teraz som mal cas na 16. cast, no akoze riadny odpal som dostal, brutaaal ten koniec jak odin dosiel za kazdym, zimomriavky :D Ivar to tam bude dobre cistit na tom voze :D Bjorn detto. Som zvedavy na posledne casti, perfektne sa to opat rozbehlo.
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Vikings (seriál)

Príspevok od používateľa quicky »

skoda,ze takuto uroven ako nastolili vikingovia, nema game of thrones (dodnes nechapem ten hype okolo toho)... po kazdej casti sa neviem dockat na tu dalsiu :O
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Vikings (seriál)

Príspevok od používateľa Leon »

To čo bolo dnes kokos. Najbrutálnejšia časť zatiaľ? :D
.
|lucas|
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 698
Dátum registrácie: St 16. Júl, 2014, 09:40
Bydlisko: Stará Ľubovňa

Re: Vikings (seriál)

Príspevok od používateľa |lucas| »

Naaaklad riadny tvl :D Tato druha cast 4.serie neskutocne grady, od epizody k epizode, top.
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Vikings (seriál)

Príspevok od používateľa Leon »

hej presne som si toto ráno hovoril, že sa neviem dočkať kedy si konečne pustím ďalšiu a ďalšiu časť :) neskutočný rozbeh dali, v každej epizóde niečo.
.
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Vikings (seriál)

Príspevok od používateľa quicky »

because we are vikings :D :D :D

top cast proste.... mal by si GoT brat priklad, lebo to nema gule ani zdaleka :laugh: fakt sa tesim na dalsiu cast! jaj!
|lucas|
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 698
Dátum registrácie: St 16. Júl, 2014, 09:40
Bydlisko: Stará Ľubovňa

Re: Vikings (seriál)

Príspevok od používateľa |lucas| »

Tak je, GoT fakt uz zacina nudit, tesis sa na cast, ale nic poriadne sa neudeje. Tu? Tesis sa na cast a dostanes este viac jak by si cakal :D
Používateľov profilový obrázok
amplifier
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 434
Dátum registrácie: Po 24. Nov, 2014, 20:09
Bydlisko: Viničné

Re: Vikings (seriál)

Príspevok od používateľa amplifier »

Oooo ani som si nevsimol ze tu je toto vlakno. Tak som sem Vam prisiel len povedat ze ocenujem vas kinematograficky ffkus, ja som total fanusik Vikignov, uplne som magor do toho a takisto s Vami suhlasim ze je super ze tento serial netrpi syndromom telenovely ale stale si drzi kvalitu. TOP!!
Project Fractal Define S Black & White http://zostavy.tichepc.sk/sk/#reference ... lack-white
CASE: Fractal Desing Define S PSU: Superflower Leadex 80 Plus Platinum 850W GPU: Gigabyte GTX980Ti MB: Asus X99-A CPU: Intel i5820K @4,5GHz/1,25V
RAM:
2x8GB Crucial Ballistix Sport SSD: Samsung 850 EVO 500GB HDD: Seagate 1TB SCREEN: Dell U2515H Ultrasharp MOUSE: Mionix Naos 3200
MOUSEPAD:
Razer Goliathus Speed KEYBOARD: Hľadám novú vysnívanú SOUND: Schiit Modi 2 Uber + Magni 2 Uber SPEAKERS: Mackie CR4
HEADPHONES: Beyerdynamic DT-150/AKG 712 PRO/Hifiman HE-400i PHONE: Moto Z Play
Používateľov profilový obrázok
dargy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1571
Dátum registrácie: Ut 30. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Vikings (seriál)

Príspevok od používateľa dargy »

Tak je veru, ta posledna cast bola super. Ono GOT je ineho zamerania trosku a viac na vztahy sa to zameriava, co zase po roku budem lustit 3 casti kto s kym kde co, bo uz taky to bordel je. Vikingovia serviruju akciu pekne po poriadku a vedia aj prekvapit, aj ked je to priamociarejsie a tie vztahy niesu tak popretkavane ako u GOT. Btw, no kolki by ste sa tu podelili so zenou??? Haaa? Ono to ma aj vyhody, ze teba tiez moze niekto milo prekvapit :D
ZDROJ: Seasonic G Series 550W GOLD MB: ASUS TUF Gaming B550-PLUS WI-FI II CPU: Ryzen 5 5600@4,6 GHz cooled by NOCTUA NH-U12F RAM: 2x8 GB Crucial Ballistix Black 3600MHz cl16 VGA: Sapphire Pulse RX 5700 8 GB + 2x Noctua NF-A12x15 Chromax PWM HDD: Samsung SSD 860 EVO 500GB + Kingstone SSD Now 64GB + 1TB WD Caviar Blue WD10EALS SOUND: Asus Xonar DX MONITOR: 34" LG 34UM68 DRIVING WHEEL: Logitech G25 RECEIVER: KINO: Yamaha RX-V557 + CANTON set 5.0 GLE series + subwoofer VELODYNE VX-10 STEREO: ONKYO A-5VL + Tannoy M1 HEADPHONES: Superlux HD330, Focal Sphear, Soundmagic e50 + LG V30 TV: Plazma P50X60 R.I.P. now TX-P50UT50
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Vikings (seriál)

Príspevok od používateľa Leon »

Hlavne GoT zobrazuje príbeh z pomaly 8 oblastí, tam nemôžu prísť a každú časť v každej oblasti niekoho hneď zabiť a dovi :D Treba troška príbeh aj vyrozprávať. U Vikingov taký problém nemajú.
.
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Vikings (seriál)

Príspevok od používateľa quicky »

Len škoda,že ten príbeh servírujú rýchlosťou chromeho slimáka :D :D
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Vikings (seriál)

Príspevok od používateľa Leon »

No tak zase nepreháňajme :D GoT má jeden celkový príbeh, na ktorý každý čaká ako skončí. Vo Vikingoch sa udeje aj 4-5 príbehov za sezónu. GoT má tak 3 zvraty za sezónu, a musíš uznať, že tie zvraty sú na úplne inej úrovni. A majú iba 10 častí na sezónu, kdežto Vikingovia teraz 21 dokonca. (Prvé 3 sezóny síce po 10, ale nič také prevratné sa tam ani nestalo, až teraz S04 je riadny náklad.) U mňa GoT stále top seriál.
.
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Vikings (seriál)

Príspevok od používateľa quicky »

Samozrejme každému iné chuti...Mne got nesmakuje,lebo keď si chcem honkat nad príbehom budem čítať knihy...Od seriálu očakávam nejakú pastvu pre oči,proste vizuálny zážitok :)) chápeš čo chcem povedať :D

Návrat na "Film"