Filmy ktore sa neobjavili a je to skoda

Všetko o filmoch, filmových premiérach ...
Používateľov profilový obrázok
RP
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2529
Dátum registrácie: St 21. Mar, 2001, 20:00
Bydlisko: Kosice

Filmy ktore sa neobjavili a je to skoda

Príspevok od používateľa RP »

Su filmy ktore sa pripravovali no nakoniec z ich natocenia nic nebolo alebo sa ich dokoncenie nekonecne natahuje. Pri mnohych to nevadi, no pri niektorych je to naozaj skoda.

Prikladom filmu ktory sa zatial neobjavil, no mozme to len lutovat je
sfilmovanie Stoparovho sprievodcu galaxiou od Douglasa Adamsa. Douglas Adams zomrel skor ako stacil dokoncit scenar. Skoda.

Inym prikladom je LOTR. Su temy ktore nie su lahke na sfilmovanie a tak to bolo aj s Panom prstena. Ked sa vsak uz jeho sfilmovana verzia objavila tak stala za to.

Ktore knihy a pribehy vam este chybaju na filmovom platne?
Používateľov profilový obrázok
GABO
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 9265
Dátum registrácie: Ut 15. Júl, 2003, 08:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa GABO »

Mno napr. by som velmi rad videl sfilmovanu Trhlinovu sagu od R.E.Feista :wink:
PC1 Intel Core i7-4960X@4,8GHz . ASRock X79 Extreme 11 . 32GB Corsair Dominator 2133MHz DDR3 . Zotac GTX 1080Ti . Samsung 850 PRO 256GB . Samsung 840 1TB . SF Leadex 750W . AOC Q3279VWFD8 . Noctua
PC2 i5-2500K . Noctua NH-U12 . ASUS P8Z68-V PRO . 16GB G.Skill Ripjaws X . EVGA GTX 1070 SC . Intel 530 240GB . Samsung 850 PRO 2TB . COUGAR GX-600W . Lian Li PC-V1010A - Silver . ASUS Xonar Essence STX + HD555
Používateľov profilový obrázok
RP
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2529
Dátum registrácie: St 21. Mar, 2001, 20:00
Bydlisko: Kosice

Stoparov sprievodca uz v maji

Príspevok od používateľa RP »

Dvakrat meraj ... prave som sa pozrel ako je to s filmom Stoparov sprievoca Galaxiou. Je pred dokoncenim. Do kin sa dostane 6. maja 2005.

V produkcii Walt Disney Pictures http://hitchhikers.movies.go.com/ a rezii Gartha Jenningsa (prvy jeho film, aj herecke obsadenie nepozostava z hviezd prvej velkosti).

Pekny trailer, jednoduchy a vystizny, schuti som sa zasmial.
Sountrack je uz von (aspon na iTunes uz ano). Je zlozenim roznych interpretov od Mike Oldfielda (tema z Tubular Bells) cez hudbu z Ruzoveho pantera, Jamesa Bonda, Chaplinoviek, westernu Vtedy na zapade (skladba Muz s harmonikou, urcite si pamatate :) az po Simona & Garfunkela s Mrs. Robinson. Podarena kompilacia.
Používateľov profilový obrázok
AcE
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 112
Dátum registrácie: Ut 01. Jún, 2004, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Stoparov sprievodca uz v maji

Príspevok od používateľa AcE »

RP napísal:Dvakrat meraj ... prave som sa pozrel ako je to s filmom Stoparov sprievoca Galaxiou. Je pred dokoncenim. Do kin sa dostane 6. maja 2005.
Tak na to sa uz TESIIM,..stopare som precital,niekolko krat,je to super vec,..Dufam ze aj film bude stat za to,..
MB: DFI LanParty NF2Ultra/B| CPU:AMD 2000+(@2288MHz 183x12.5,1.7V) | RAM:PQI DDR333 512MB CL 2 (2.8V)|GPU:MSI Radeon 9800Pro 128MB|HDD:SATA-160GB samsung|MONITOR:iiyama LCD 15.1"|
VODNIK-CPU,GPU,Chipset
Používateľov profilový obrázok
RP
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2529
Dátum registrácie: St 21. Mar, 2001, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Stoparov sprievodca uz v maji

Príspevok od používateľa RP »

AcE napísal:
RP napísal:Dvakrat meraj ... prave som sa pozrel ako je to s filmom Stoparov sprievoca Galaxiou. Je pred dokoncenim. Do kin sa dostane 6. maja 2005.
Tak na to sa uz TESIIM,..stopare som precital,niekolko krat,je to super vec,..Dufam ze aj film bude stat za to,..
Dufam ze ano:) Problem takychto filmov je vsak vo vysokych ocakavaniach fanusikov knihy (ani nemozu byt male , ved kniha je vynikajuca tak by aj film mal byt taky). A oni tvoria zaklad ocakavanej divackej obce.
Používateľov profilový obrázok
jararak
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3115
Dátum registrácie: Št 13. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice, Bratislava (29)

Príspevok od používateľa jararak »

nho ja by som rozhodne chcel vidiet pracheta, alebo mozno to niekto aj pozna gooka. neviem ale velmi sa mi pacili tie knihy cize bolo by to urcite slusne
Watching you ...

Modra je dobra a preto ju mam aj v logu.
Používateľov profilový obrázok
vulu
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 136
Dátum registrácie: Ne 09. Sep, 2012, 03:46
Bydlisko: Žilina

Re: Filmy ktore sa neobjavili a je to skoda

Príspevok od používateľa vulu »

Tak si sa dockal :)
http://www.csfd.cz/film/224149-otec-prasatek/
http://www.csfd.cz/film/236265-barva-kouzel/
http://www.csfd.cz/film/243168-zaslana-posta/

Farba magie + Zaslana posta som videl ale moc ma to nenadchlo taky lepsi priemer (mozno za to moze aj skutocnost ze sa jedna o TV film kde byva rozpocet velmi obmedzeny)

K teme : Jediny film ktory ma napada a nevysiel bol Warcraft,ktory mal byt natoceny podla W3.potom prislo WOW a zacali cely film prekopavat a upravovat na WOW.Ale skor to ponali cele od znova to uz neviem.Info o tom mam malo ale Warcraft film bol uz ohlaseny takze mozno ho naozaj aj dotocia.Ale za tie roky som uz daako on stratil zaujem :) http://www.csfd.cz/film/233328-warcraft/zajimavosti/

Návrat na "Film"