Dynasties

Všetko o filmoch, filmových premiérach ...
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Dynasties

Príspevok od používateľa Leon »

Troška predčasne, lebo ešte len Coming Soon ale po Blue Planet II a Planet Earth II (2016 -) dávam do pozornosti ďalší prírodopisný seriál z dielne BBC Earth. Trailer zimomriavky. Inak teraz pozerám, veď tomu Attenboroughovi je už 92 rokov, pána boha. Klobúk dole. Potom to tu bumpnem.

.
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 9984
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: Dynasties

Príspevok od používateľa stiv »

:good:

Tie serialy co si spomenul mam prave rozpozerane.
.
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Dynasties

Príspevok od používateľa Leon »

Inak S01E01 a S01E02 sú už vonku. :) Na IMDB 9,6/10.

Seriál je niečo úplne nové než načo sme zvyknutý. Urobili dobrý krok. že to netočili ako Planet Earth 1/2 a Blue Planet 1/2.

Prvá časť fakt brutál, skvelý napínavý príbeh. Zábery ako vždy na špičkovej úrovni.
U E02 som sa trocha nudil, lebo život tučniakov je zdokumentovaný na tisíckrát, ten ich kolobeh vždy dookola jedno a to isté. Samozrejme natočené je to na jedničku, tam nie je o čom :)
.
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Dynasties

Príspevok od používateľa Leon »

Pozerám, že to pozerám asi sám :D

Dnes už vyšla aj S01E05, čiže odvysielané je už všetko.

Za mňa musím povedať, že dosť sklamanie. Okrem šimpanzov (S01E01), ktorých príbeh bol spracovaný fakt dobre (aspoň tú časť odporúčam pozrieť), ste ostatné príbehy (život) zvierat už určite mali šancu vidieť v ostatných prírodopisných dokumentoch. Jedna scénka z S01E03 bola ale fakt parádna :
Spoiler: ukázať
Ako stádo pakoňov prišlo zabiť malé levíčatá, to bol brutál. Nevedel som, že majú medzi sebou aj opačnú rivalitu :)

Inak dosť som sa nudil :P Dokonca som sa pristihol počas toho ako tam tie levy a tigre lovily, že som rozmýšľal, kedy konečne natočia aj niečo zo života gazeliek :laugh: :laugh: :laugh:

Aby som len nehejtoval, tak na druhú stranu, natočené je to bez pochýb na vynikajúcu, tie zábery sú bez konkurencie. Zato jednoznačne 10/10, ale obsahovo za mňa 3/10, kto nepozerá dokumentárne, bude mať 10/10 :D
.

Návrat na "Film"