Star Trek: Discovery (2017 - ?)

Všetko o filmoch, filmových premiérach ...
Užívateľov profilový obrázok
Per
Autor FAQ
Autor FAQ
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01

Re: Star Trek: Discovery (2017 - ?)

Príspevok od užívateľa Per » Pi 16. Feb, 2018, 22:03

..tvrdili tam,ze ak to poriadne nevykormidluje,mozu sa objavit kadejako..tj v inom vesmire ako je nas,v inom case,mieste..aspon tak som to pochopil..
a aj ten bielovlasi technik zahlasil,ked sa sem dostali..ze to prestrelili o 9 mesiacov

Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00

Príspevok od užívateľa Leon » So 03. Mar, 2018, 12:47

Tak ja som finále dopozeral až dnes. Slabšie oproti tomu čo predviedli v predošlých častiach. Inak rád by som v seriáloch konečne videl aj niečo iné než, že príde hlavný hrdina a len tak rozhovorí pôvodný plán celej posádke, lebo jemu sa to nepáči. Už to je otrepané. Raz by mohli konečne spraviť aj to, že hrdina dostane po papuli a bude tak ako sa plánovalo. Aspoň by bol dobrý ohňostroj :D
.

wingo
Používateľ
Používateľ
Dátum registrácie: St 01. Sep, 2010, 20:36

Príspevok od užívateľa wingo » So 03. Mar, 2018, 18:00

Hej ten záver bol nejaký až moc jednoduchý, ako keby to chceli odrazu čo najrýchlejšie uzavrieť.

K poslednej myšlienke, niečo podobné sa stalo v Star Wars The Last Jedi, hrdina dostal stop aj keď nakoniec si aj tak presadil svoje ignorovaním rozkazu a nakoniec sa zistilo že nepomohol, naopak iba uškodil (útok bombardérov), a potom to pre istotu zopakoval s ešte horším výsledkom - vzbura, celý subplot na planéte s kasínom ktorého výsledkom nakoniec bolo že nepriateľ zistil skutočný plán rebelov na záchranu ktorý by fungoval keby sa len ten blbec Poe do toho nestaral a počúval. Ale bežnému obecenstvu sa to očividne nepáčilo (väčšinou nepochopili), aj keď kritici boli nadšení lebo konečne niečo iné a nie furt to isté otrepané dookola, hrdina presvedčí všetkých na plán ktorý logicky nemôže fungovať ale nakoniec aj tak funguje a všetko dobre dopadne...
STEAM: http://steamcommunity.com/id/X-w1n9/

i7 6700K@4600MHz@1,3V, Noctua NH-D14, GIGABYTE GA-Z270 GAMING K3, 16GB DDR4 Corsair Vengeance 3200MHz, Gainward GTX 1060 6GB + Accelero Twin Turbo II (2100MHz core, 8800MHz VRAM), Toshiba XG3 1TB M.2 NVMe, 1TB Samsung SpinPoint F3 3RZ + Silentmaxx HD-Silencer, Corsair TX650 + Enermax T.B. Silence UCTB12A, Fractal Design Define R3 (outtake: Noiseblocker NB-eLoop Fan B12-P, intake: Enermax T.B. Silence UCTB14B bottom), Acer HN274 (TN, 27", FullHD, 120Hz, 3D Vision), Logitech K200, Logitech G400, Superlux HD-330 + Brainwavz memory foam sheep skin round earpads

Napísať odpoveď

Návrat na "Film"