Zaklínač //Netflix//

Všetko o filmoch, filmových premiérach ...
Používateľov profilový obrázok
dexterav
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 22002
Dátum registrácie: Po 06. Máj, 2002, 02:00
Bydlisko: Sered´

Re: Zaklínač //Netflix//

Príspevok od používateľa dexterav »

ono všetky poviedky sú pred románom...
potom je tu búrková sezona tiež pre romanom, a potom sú tu hry , teoreticky je koniec trojky aj koniec :D
to časovanie je dosť ťažké niekedy ale dá sa to podľa Ciri :D

asik to dám do spoileru
Spoiler: ukázať
ad Triss , nič proti nej ale v snád 2000 stranách jej je venovaných možno 50 ked beriem jedna veta 1 strana :cool:
ale tu aj hrách ju vcelku tlačia
Triss + Ada je WTF a celé totok je daleko horšie ako uvodná animácia na zaklínača 1
to už aj Coral má viac miesta ako Triss :-)
btw Ciri spoznala Geralta už predtým než sa definitávne stretli, dokonca jej zachránil život, myslím že by to bola pekná akčná scéna a bolo tam aj pár pekných odkazov na istú rozprávku
Myšilov bol na WTF :facepalm: :rolleyes:
Nilfgaard bol vykreslený snád až moc temno, ale aspoň vieme kto je ten zlý, nateraz
za Soden +1, kedže ten sa nikde moc nerozvádza
Geralt pozná Marigolda odjakživa a nikde myslím to neni vysvetlené, určite sa 1. krát nestreli Na Konci Sveta :D
trochu biedny trpazlíci aj vzhľadom na to že to robil Netlix a nie Horná Dolná
Spoiler: ukázať
Intel Core i9 14900kf@6/6,2GHz,Strix Z790 F, 2X24GB 7,2GHz CL32 GSkill, Asus TUF 4090 3/23GHz , H2O + Carbide 600Q,ROG-THOR-1600T, 10TB 850X, Topping D50s + A50s + T5, MPG 321URX QD-OLED, S23Ultra, ITX 13700k + 4070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X


motto1:Mýliť sa je ľudské, ale zbabrať niečo dokonale na to treba počítač
motto2: Silný zdroj a veľký chladič to istí
motto3: Ten most prekročíme až k nemu prídeme, Jack O'Neill
motto4:Nikdy nič nieje ľahké, Zeddicus Zu'l Zorander
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: Zaklínač //Netflix//

Príspevok od používateľa Blackhawk »

jasne, ja som knihy cital (teda okrem Burkovej sezony), len som si chcel obnovit pamat
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13793
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Zaklínač //Netflix//

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

triss je fakt spata..ta cierna princezna ci aka z prvej casti bola velmi pekna..kludne mohla byt triss ona
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: Zaklínač //Netflix//

Príspevok od používateľa Blackhawk »

ja som skor narazal na herecke umenie. Spata nie je, ale vedel by som si predstavit lepsie volby.
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13793
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Zaklínač //Netflix//

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

tretia cast za mnou..nieco mi tam cely cas nesedelo,az som zbadal zaverecne titulky..hups ina,rezia :)
Používateľov profilový obrázok
kllr007
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5355
Dátum registrácie: So 21. Aug, 2010, 18:52
Bydlisko: Žilina - Lietavská Lúčka

Re: Zaklínač //Netflix//

Príspevok od používateľa kllr007 »

Tretí za mnou, páčil sa mi snáď najviac.
Škoda tej Triss, ta je úplne mimo predlohy.
MB: ASUS TUF B550M-PLUS; CPU: AMD Ryzen 5800X3D; RAM: 32GB DDR4 3200Mhz; GPU: Nvidia RTX 3080Ti 12GB; SSD: WD SN750 1TB + SN570 1TB; PSU: Corsair RM650x; CASE: LianLi Lancool 2 Mesh; LCD: LG OLED 42C2; MOUSE: Logitech G305; KEYBOARD: Logitech MX Keys; Repro: Panasonic PMX-90; OS: Windows 10
Používateľov profilový obrázok
Andre
TV & Audio expert
TV & Audio expert
Príspevky: 11478
Dátum registrácie: St 09. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Žilina

Re: Zaklínač //Netflix//

Príspevok od používateľa Andre »

videne cele(v HDR), 7/10, cakal som trochu menej mainstream
5600X | Fortis 5 | STRIX B550-F | 32GB DDR4 3600 | RTX 3070 | Seasonic Focus Plus 650 Gold | NZXT S340 Elite
LG OLED42C21 | Corsair Scimitar + Roccat Hiro | Fnatic Gear Rush Red + CM wrist rest
Fanatec DD 8nm + Fanatec F1 V2 | Simgrade VX-PRO
Topping E50 + Focal Alpha 65
Používateľov profilový obrázok
PROMETHEUS
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2066
Dátum registrácie: Ne 23. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Zaklínač //Netflix//

Príspevok od používateľa PROMETHEUS »

Sabrina bola najlepšia z dvoch veľkých dôvodov :D
MB: MSI X570 Tomahawk CPU: Ryzen 5900X RAM: BL2K8G36C16U4BL 4x8GB 3733MHz 16-18-18-35 GPU: Gigabyte RTX 3080 Gaming OC Waterforce Monitor: LG Ultragear 27GL83A-B SSD: WD Black SN850 1TB, SN750 500GB, 4x1TB Samsung EVO CASE: Lian Li O11 Dynamic XL PSU: EVGA 850W G2 Klavesnica, mys: Logitech G915 TKL + Logitech G903 Chladenie: CPU block: EK Quantum Velocity D-RGB Rads: EK SE360mm + EK XE360mm Fans: 9x Noctua NF-A12x25 PWM Pump: EK QUANTUM KINETIC TBE 200 D5 PWM D-RGB
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13793
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Zaklínač //Netflix//

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

Pozeram predposlednu cast. Casti 1,2 a 7 reziroval Alik Sakharov. Podla mna jednoznacne najlepsi reziser serie.
Používateľov profilový obrázok
kllr007
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5355
Dátum registrácie: So 21. Aug, 2010, 18:52
Bydlisko: Žilina - Lietavská Lúčka

Re: Zaklínač //Netflix//

Príspevok od používateľa kllr007 »

Dopozerane. Skvelé to bolo. Sodden spravený kvalitné. Niektoré postavy aká diverzita musí byť mi nesadli ale čo už. Cavil je best.

A áno Sabrina mala pekne...oči.
MB: ASUS TUF B550M-PLUS; CPU: AMD Ryzen 5800X3D; RAM: 32GB DDR4 3200Mhz; GPU: Nvidia RTX 3080Ti 12GB; SSD: WD SN750 1TB + SN570 1TB; PSU: Corsair RM650x; CASE: LianLi Lancool 2 Mesh; LCD: LG OLED 42C2; MOUSE: Logitech G305; KEYBOARD: Logitech MX Keys; Repro: Panasonic PMX-90; OS: Windows 10
Používateľov profilový obrázok
materik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2255
Dátum registrácie: Št 10. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Prešov

Re: Zaklínač //Netflix//

Príspevok od používateľa materik »

Dopozerane. Moje dojmy? Zmiesane. Svet vyzera uveritelne, kamera, striha, scenografia vyborna, rovnako herecke obsadenie (Triss a Frigila su moje jedine vyhrady). Skakanie v case mi az tak nevadilo, vzdy som vedel, o co ide. Pre ludi co necitali knihy to ale moze byt chaos. A co sa krasy carodejnic tyka, v knihach sa ako carodejnice vzdy vyberaju skarede baby, sak sa potom upravia... Hodnotit len tuto stranku, tak super :good:

K deju mam vyhrady, hlavne co sa tyka Nilfgardu a Cahira. Aj Frigila bola prestrelena, v knihe ma reputaciu na urovni vestice z EzoTv. Toto ma dost otravovalo, takze dejove mi to az take super nepride. A niflgardske brnenie... :facepalm:

Kazdopadne, napriek vsetkemu, tesim sa na 2. seriu. :-)

P.S.
Spoiler: ukázať
Co mi uplne najviac liezlo na nervy: DESTINY. Vypit poldeco slivky vzdy, ked to niekto povie, 5 minut po zacati epizody som KO.
PC -> Topping E30 -> Topping L30 -> Beyerdynamic Amiron Home / Microlab B77
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13793
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Zaklínač //Netflix//

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

Dopozerane.Posledna cast bola top,rovnako ako prva.
Ohladom zien,topky boli Renfri a Sabrina..skoda ze skapali..

Jedine co sa mi nepaci je obcasna lacnost a ochotnictvo v niektorych castiach.
Používateľov profilový obrázok
bepetko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 561
Dátum registrácie: Št 11. Apr, 2019, 11:08
Bydlisko: Bratislava

Re: Zaklínač //Netflix//

Príspevok od používateľa bepetko »

Nemám prečítané knihy, iba trochu napočúvané audio poviedky a tie ma akosi chytili viac. Ktosi kdesi písal, že chcú konkurovať GoT. Aj keď GoT nebolo to najlepšie čo som videl tak toto sa naň nechytá. Hlavne čo sa spracovania deja týka.
Sabrina mala riadne lajdáky :D škoda jej
Ach tie slovenské mamičky
shiro napísal:blba mamicka s kocikom sa mi vdrbe do cesty a pre istotu kocikom napred, nech najprv zrazim dieta a mam o to vacsi trest....
Používateľov profilový obrázok
wingo
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 5812
Dátum registrácie: St 01. Sep, 2010, 20:36
Bydlisko: Podbrezová

Re: Zaklínač //Netflix//

Príspevok od používateľa wingo »

Podľa mňa je super, atmosféru z kníh to má. Do detailov neporovnávam, jednak si už knihy presne nepamätám, a aj čo si pamätám nie je podstatné aké sú detaily, podstatná je atmosféra, motivácia postáv a hlavná dejová linka.
Spoiler: ukázať
Napríklad myslím že Djin prebiehal v knihe úplne inak ale výsledok bol cca rovnaký takže mi to vôbec nevadí, a čo si pamätám Sodden Hill sa v knihe spomína iba námatkovo, hlavne v zmysle toho koho tam stratili a aké to malo následky, osobne dokonca mi ani nenapadlo že by to mal byť hrad, napadol ma doslova len kopec vyčnievajúci nad bojiskom na ktorom boli v kruhu mágovia a podporovali v boji armádu Severných kráľovstiev a nie bojovali sami pri obrane hradu než konečne prídu armády. Opravte ma ak sa mýlim, knihy som čítal po dohratí Witcher 1 ešte pred vyjdením Witcher 2.
Čo mi najviac vadí sú tí náhodní černosi kade-tade bez ladu a skladu, bez rozmyslu v rozpore s atmosférou a internou logikou prostredia. Prostredie prešpikované nenávisťou k čomukľvek odlišnému, ale černosi očividne nikomu absolútne nevadia. Na druhú stranu napriek tomu že očividne žijú spoločne premiešaní, sa za tie storočia vôbec nezmiešali.
Ozaj a Fringilla sa mi zdá strašne nesympatická, a nie je to farbou pleti, existujú aj sympatické černošky. Taký divný ksicht má. Ale možno zámer, lebo aj charakterovo ju spravili strašne nesympatickú.
Spoiler: ukázať
STEAM: http://steamcommunity.com/id/X-w1n9/

PC1:
Ryzen 5 7600X, Noctua NH-D14+Arctic P14 PWM PST, Gigabyte B650M Gaming X AX, 32GB DDR5 Kingston Fury Renegade RGB @ 6000/28/37/37/30, Gigabyte AORUS RX 6800XT Master 16GB, SSD Kingston Fury Renegade 1TB, Adata XPG Core Reactor 650W, BeQuiet Pure Base 500DX + 3x Arctic P14 PWM PST, LG 42OLEDC21, Gamdias Hermes P3 Brown, Logitech G400, Hifiman HE-4XX + Topping NX4DSD

PC2:
Ryzen 5 5600X, ASUS TUF Gaming B550M-PLUS WiFi, 32GB DDR4 Kingston Predator@3600/16/19/21/36, Sapphire Pulse RX6600 8GB, Toshiba XG3 1TB M.2 NVMe, Seasonic Platinum SS-660XP2, Riotoro Morpheus, ASUS VG279Q, Marvo K605, Rapture ASPIS, Superlux HD-330 + Brainwavz Sheepskin earpads, Edifier WN820NB
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13793
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Zaklínač //Netflix//

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

S cernochmi nič neurobíš. Budú aj v LOTR seriály.

Návrat na "Film"