Stolicka k pc

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
Používateľov profilový obrázok
paranoid.asian
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2508
Dátum registrácie: Št 26. Feb, 2009, 16:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Stolicka k pc

Príspevok od používateľa paranoid.asian »

pozor. sietovy sedak len ak nejsi velky a tazky. lebo inak ta budu tlacit tie okraje stolicky.
stolicka ma nosnost 130kg, ale ak sa priblizujes k tejto hmotnosti je celkom mozne, ze sa casom vytaha ta sietovina na okrajoch.
imho sietovy sedak je pre ludi max do 100kg, mozno aj menej.
Spoiler: ukázať
::: ...
Používateľov profilový obrázok
bugsy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 436
Dátum registrácie: Št 20. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bardejov

Re: Stolicka k pc

Príspevok od používateľa bugsy »

s mojou váhou som ešte dosť v rezerve :D 178cm 70kg... stále sa nwm rozhodnúť... ach jáááj
EDIT: nieje tu niekto z PO, KE, kto má niečo z tohto doma, v práci a nevadilo by mu, keby som sa na ňu prišiel osobne pozrieť, vyskúšať?
Spoiler: ukázať
Water cooling: EK-Quantum Velocity D-RGB AMD - Full Nickel, Barrow BS-GIX1080T-PA, Laing DDC-1T + Barrow PBTS28-W1 PMMA + Barrow 140mm cylinder water tank, Alphacool NexXxoS ST30 Full Copper, Barrow Dabel-A360 360
MB: ASUS ROG Strix B550-F (Wi-Fi) CPU: AMD Ryzen 5 5600X +150PBO RAM: Crucial Ballistix 2x16GB 3800MHz 16-18-16-36 1T 1,37V VGA: Gigabyte Aorus GTX 1080 Ti Xtreme Edition @2000/12000MHz 1,00V HDD: Samsung 970 EVO Plus 500GB + Samsung 970 EVO 1TB + 850 EVO 1TB Power: Super Flower Golden King 550W Case: Fractal Design Define R6 Black TG Monitor: 34" LG 34UM88C @75Hz Keyboards: Logitech G915 Lightspeed US GL Tactile Mouse: Logitech G604 Lightspeed Gamepad: Microsoft XBOX 360 Wireless Wheel: Thrustmaster TS-PC + Fanatec ClubSport V3 + TH8A Headphones: Topping DX3 Pro+ > Fluid Audio F5 / Sennheiser HD 555 @HD 595 mod OS: Windows 10 Pro x64bit
Používateľov profilový obrázok
Lord Anakin
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 533
Dátum registrácie: Ut 29. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad / Košice

Re: Stolicka k pc

Príspevok od používateľa Lord Anakin »

Ma niekto skusenosti s latkovymi stolickami od DX Racer ?

Mam 196cm a 95kg a tie mozu ist este hore :D tak premyslam ze co s tym.
DX racer vyhrava vdaka polohovatelnemu operadlu kedze mam dost vysoko telku tak by to mohlo byt prijemne.

Este pokukujem po Emagre len neviem sa rozhodnut.

Jedine co viem ze konecne nastal cas si spravit radost a kupit nieco poriadne co vydrzi aspon 6 rokov ... ci prehanam ? ... lebo tie lacne ked kupim tak vydrzia 2 roky a to posledne mesiace kym umru je to katastrofa na nich aj sediet :D
Používateľov profilový obrázok
wingo
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 5820
Dátum registrácie: St 01. Sep, 2010, 20:36
Bydlisko: Podbrezová

Re: Stolicka k pc

Príspevok od používateľa wingo »

Mohla by. V práci mám Emagru (plný sedák) 2 roky a zatiaľ nevyzerá že by jej niečo bolo, podobne doma (sieťový sedák) 1,5roka. BTW 94kg aktuálne :)
Inak Emagra má polohovateľné operadlo samozrejme tiež, a tie lepšie verzie majú určite viac možností polohovania ako DX Racer.
Spoiler: ukázať
STEAM: http://steamcommunity.com/id/X-w1n9/

PC1:
Ryzen 5 7600X, Noctua NH-D14+Arctic P14 PWM PST, Gigabyte B650M Gaming X AX, 32GB DDR5 Kingston Fury Renegade RGB @ 6000/28/37/37/30, Gigabyte AORUS RX 6800XT Master 16GB, SSD Kingston Fury Renegade 1TB, Adata XPG Core Reactor 650W, BeQuiet Pure Base 500DX + 3x Arctic P14 PWM PST, LG 42OLEDC21, Gamdias Hermes P3 Brown, Logitech G400, Hifiman HE-4XX + Topping NX4DSD

PC2:
Ryzen 5 5600X, ASUS TUF Gaming B550M-PLUS WiFi, 32GB DDR4 Kingston Predator@3600/16/19/21/36, Sapphire Pulse RX6600 8GB, Toshiba XG3 1TB M.2 NVMe, Seasonic Platinum SS-660XP2, Riotoro Morpheus, ASUS VG279Q, Marvo K605, Rapture ASPIS, Superlux HD-330 + Brainwavz Sheepskin earpads, Edifier WN820NB
Používateľov profilový obrázok
Lord Anakin
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 533
Dátum registrácie: Ut 29. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad / Košice

Re: Stolicka k pc

Príspevok od používateľa Lord Anakin »

tak aktualny maximalny rozpocet je 350eur tak premyslam ze co s tym ... niekedy sedim na hulvata cudne poskrucany bokom v aktualnom kresle kde mam nohy vylozene na stol ale stalo som blizko toho stola ze dotiahhnem na klavesnicu ...

Pozeral som aj tych vyvazovacich stolickach - nejako druhu aktivneho sedenia ale to som si predstavil ze unaveny si chcem oddychnut pri nejakej hre a to by asi nebolo uplne vhodne ... aj cenovo su niekde inde

DX racer sa mi paci pre svoju konstrukciu ze by mala nieco vydrzat ... o tom polohovani oproti ostatnym stolickam beriem ze je to horsie len asi by bolo vhodne najst miesto kde by som si to vyskusal najlepsie PP/PO/KE. Viete o nejakom obchode kde maju vystavene taketo lepsie stolicky ?
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5605
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Stolicka k pc

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Par stran dozadu sme pisali, na Mlynskej je v KE obchod ale Emagru tam nemaju, ta je najblizsie az v BA.
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12935
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Stolicka k pc

Príspevok od používateľa loleqboleq »

Anakin666 napísal: St 15. Nov, 2017, 13:08 tak aktualny maximalny rozpocet je 350eur tak premyslam ze co s tym ... niekedy sedim na hulvata cudne poskrucany bokom v aktualnom kresle kde mam nohy vylozene na stol ale stalo som blizko toho stola ze dotiahhnem na klavesnicu ...

Pozeral som aj tych vyvazovacich stolickach - nejako druhu aktivneho sedenia ale to som si predstavil ze unaveny si chcem oddychnut pri nejakej hre a to by asi nebolo uplne vhodne ... aj cenovo su niekde inde

DX racer sa mi paci pre svoju konstrukciu ze by mala nieco vydrzat ... o tom polohovani oproti ostatnym stolickam beriem ze je to horsie len asi by bolo vhodne najst miesto kde by som si to vyskusal najlepsie PP/PO/KE. Viete o nejakom obchode kde maju vystavene taketo lepsie stolicky ?
Ja by som bral Kinga od DXR, osobne. Ergo (ja mám konkrétne Ergohuman) je super ale neviem, niekedy si proste prajem presadnúť do nejakého kvázi kresla ako DXR a podobné.
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Používateľov profilový obrázok
ZacI
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 181
Dátum registrácie: So 28. Nov, 2009, 20:13
Bydlisko: Košice, Sídlisko Ťahanovce

Re: Stolicka k pc

Príspevok od používateľa ZacI »

paranoid.asian napísal: Ut 07. Nov, 2017, 09:59 pozor. sietovy sedak len ak nejsi velky a tazky. lebo inak ta budu tlacit tie okraje stolicky.
stolicka ma nosnost 130kg, ale ak sa priblizujes k tejto hmotnosti je celkom mozne, ze sa casom vytaha ta sietovina na okrajoch.
imho sietovy sedak je pre ludi max do 100kg, mozno aj menej.
toto môžem potvrdiť aj ja, síce ma netlačí a mával som 105kg(kolegu na testovacej stoličke tlačili boky), ale na jednej strane sa mi začína tá sieťovina vyťahovať, budem to riešiť reklamáciou. Plus jeden neskutočne obrovský mínusový bod pre sieťový sedák je, že je aj posúvny a páčka na posúvanie je na takom mieste, kde ju vždy zatlačím lýtkami a potom sa mi to posunie.

Toto je aj dôvod prečo sme nezobrali sieťový sedák do firmy. Máme objednaných 20 stoličiek s klasickým sedákom, ktorý je potiahnutý nejakým vodotesným povlakom. Takže by to aj malo niečo vydržať.

Neviem síce ako jedná emagre s jednotlivcami, ale ich prístup k nám ako firme bol špičkový, poslali stoličky na testovanie, mali sme x4, x5 a ako písal loleqboleq tá x4 má len akože delenú opierku, x5-ka s bedrovou opierkou je oveľa lepšia :)
case: Nanoxia Deep Silence 4 Black | psu: be quiet! Pure Power 430W | mb: ASRock Z97M Pro4 | cpu: Intel Core i5-4690K 3.5GHz | cooler: Scythe Mugen MAX | ram: Kingston HyperX Fury Black 1600Mhz 8GB | ssd: Crucial MX100 256GB | hdd: Seagate Barracuda 7200 2TB | gpu: Asus Strix gtx960 DC2OC 2GD5 | wifi: Gigabyte GC-WB867D-I | monitor: 25" DELL U2515H | mice: Logitech G403 wireless | mousepad: SteelSeries QcK Mass | speakers: microlab solo6C | headphones: Vsonic r02 white, Rock Zircon | phone: iPhone 6 16GB
Používateľov profilový obrázok
paranoid.asian
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2508
Dátum registrácie: Št 26. Feb, 2009, 16:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Stolicka k pc

Príspevok od používateľa paranoid.asian »

no chcem to aj ja poslat na reklamaciu kvoli tej vytahanej sietovine
uvidim ako zareaguju. a ci budu ochotni to vobec riesit.
vymena sedaku za iny je 50e, tak naivne verim, ze v ramci reklamacie by to mohli poriesit s nejakou zlavou.

e: ano ta packa vytaca i mna. staci do toho jemne tuknut a uz sa to hybe cele
dokonca ta zatka neprilieha pevne, a staci aby som kolesom zavadil o nieco na zemi, tak sa sedak posunie.
Spoiler: ukázať
::: ...
Používateľov profilový obrázok
wingo
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 5820
Dátum registrácie: St 01. Sep, 2010, 20:36
Bydlisko: Podbrezová

Re: Stolicka k pc

Príspevok od používateľa wingo »

Ja mám na X5 iný sedák, úplne inú páčku a vôbec do nej omylom nezabŕdam, ani sieťovina zatiaľ nevyzerá že by sa vyťahovala (92-95kg) - asi menili dodávateľa/model, dávnejšie sme to riešili, dával som sem foto.
Spoiler: ukázať
STEAM: http://steamcommunity.com/id/X-w1n9/

PC1:
Ryzen 5 7600X, Noctua NH-D14+Arctic P14 PWM PST, Gigabyte B650M Gaming X AX, 32GB DDR5 Kingston Fury Renegade RGB @ 6000/28/37/37/30, Gigabyte AORUS RX 6800XT Master 16GB, SSD Kingston Fury Renegade 1TB, Adata XPG Core Reactor 650W, BeQuiet Pure Base 500DX + 3x Arctic P14 PWM PST, LG 42OLEDC21, Gamdias Hermes P3 Brown, Logitech G400, Hifiman HE-4XX + Topping NX4DSD

PC2:
Ryzen 5 5600X, ASUS TUF Gaming B550M-PLUS WiFi, 32GB DDR4 Kingston Predator@3600/16/19/21/36, Sapphire Pulse RX6600 8GB, Toshiba XG3 1TB M.2 NVMe, Seasonic Platinum SS-660XP2, Riotoro Morpheus, ASUS VG279Q, Marvo K605, Rapture ASPIS, Superlux HD-330 + Brainwavz Sheepskin earpads, Edifier WN820NB
Používateľov profilový obrázok
paranoid.asian
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2508
Dátum registrácie: Št 26. Feb, 2009, 16:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Stolicka k pc

Príspevok od používateľa paranoid.asian »

ano ty mas uplne iny ten sietovy sedak
Spoiler: ukázať
::: ...
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12935
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Stolicka k pc

Príspevok od používateľa loleqboleq »

paranoid.asian napísal: Št 16. Nov, 2017, 15:04 no chcem to aj ja poslat na reklamaciu kvoli tej vytahanej sietovine
uvidim ako zareaguju. a ci budu ochotni to vobec riesit.
vymena sedaku za iny je 50e, tak naivne verim, ze v ramci reklamacie by to mohli poriesit s nejakou zlavou.

e: ano ta packa vytaca i mna. staci do toho jemne tuknut a uz sa to hybe cele
dokonca ta zatka neprilieha pevne, a staci aby som kolesom zavadil o nieco na zemi, tak sa sedak posunie.
Zdravesedenie, či Kancelarskezidle? Neviem, či pri oboch, ak im aj pošleš tú foto, čo sa deje, tak či ti len nepošlú nový sedák. Prípadne, ak by si to mal posielať, tak napísať aj do Emagry, že nemáš na čom sedieť a či by boli ochotní rovno poslať nový sedák (že im pošleš aj faktúru, aj foto,...).
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12935
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Stolicka k pc

Príspevok od používateľa loleqboleq »

Inak, neviem, či som robil analýzku aj tu, ale na inom fóre som v podstate dávnejšie pozrel stoličky na kancelarskezidle v normálnych cenách a snažil sa vydolovať z nekonečnej ponuky niečo, vyzeralo to asi takto
Spoiler: ukázať
Jj, stále mám pootvárané karty...ich web nie je nič extra, to je pravda...najhoršie na tom je to, že máš napríklad základný model stoličky, kde máš možnosť pridať veci ako opierka hlavy, opierky pod ruky,...no okrem toho sú v ponuke aj tie čiastočne upgradnuté verzie a potom z toho je guláš...

A k vám obom,

Smoukey - všetky zo skladačiek budú mať niekoľko týždňové dodanie, lebo ich robia na objednávku (práve kvôli tým kombináciam), ak chceš niečo rýchlejšie, tak jedine off-the-shelf, predtým som linkoval napríklad toto
https://www.kancelarskezidle.com/zidle/ ... -cerna.php , to je príklad modelu, ktorý je len jeden a nič sa tam nemení, takže takmer vždy skladom, no rovnako také skladačky sú často pod len 3 ročnou zárukou (napríklad aj môj Ergohuman má len 3 roky záruku).
V tých cenách som našiel napríklad

Ak by sa ti nechcelo čakať tie týždne, tak neviem prečo ale tá BZJ-393 mi príde lákavá...nehovoriac o to, že tam je nejaká "do vypredania zásob" akcia ako som spomínal aj vtedy (tu je za pôvodnú https://www.kancelarskezidle.com/zidle/ ... 043139.php ).
Len problémom ako u všetkých takýchto kancelárskych bude opierka hlavy, tie opierky na všetkých stoličkách sú veľmi vzadu a pri normálnej polohe nemáš šancu mať tú oporu, kde chceš, ja to napríklad na ergohumanke riešim takouto srandou.


Michaelo - u teba by som možno začal rozmýšľať aj o Therapii (značka), tie sú zaujímavé ale nepamätám si úplne tie ceny, možno to je ešte primalý rozpočet pre tie srandy. Ak nie...viacmenej platí to, čo vyššie, aj keď u teba by som už povedal, že by som počkal na takú Emagru.
Inakšie nezabúdaj, že oni majú veľkú predajňu v Prahe, takže najdi kontakt a bež tam, ja tam po sťahovaní niekedy musím tiež zájsť a im to tam všetko oslintať od tých nuancí zo sedenia. :lol: :lol:

Keď pozrieš
https://www.kancelarskezidle.com/zidle/ ... dej_v_kat=
je tam pár modelov ako
https://www.kancelarskezidle.com/zidle/ ... 043186.php
https://www.kancelarskezidle.com/zidle/ ... 043248.php
len tie sú lacné, lebo sú to vystavené kusy (možno za dobrú cenu by pridali aj opierky), no opýtal by som sa na úprimný názor, že či to zaváži, podľa mňa nie, teoreticky by to mali byť nepoužívané stoličky a sám som si nimi teraz nasadil chrobáka do hlavy...


Emagry sa tiež môžu riešiť potom ešte z
http://www.zdravesedenie.eu/sk/stolicky ... ke-k-pc/12
tiež dobrý obchod, pár chalanov, čo riešili nedokonalosti s X5 tam boli spokojní s ochotou a riešením. V súvislosti s tým tam je taká sranda, že chalanom, ktorí objednávali X5 a dali celosieťovanú verziu, tak mali aj posuvný sedák (čo by mal byť model X5H myslím), u kancelarskezidle už neviem, či by tam bol posuvný. Osobne mám posuvný a experimentoval som na začiatku a nechal ho nakoniec v pôvodnej polohe.

Tiež môžete kontaktovať takú Albu a Multised a poradiť sa s nimi o Vašom rozpočte, nech dajú návrh na model...kto vie, možno dajú aj dobrú cenu ale zase pochybujem, že by dali aj servis ako napríklad kancelarskezidle.com .
Vyhol by som sa asi Antaresu, tam v prípade reklamácie by mohli požadovať celú stoličku a neposlali by len náhradný diel, Emagra by mala napríklad byť jedna z tých, kde posielajú hlavne náhradné diely.
Inak aj na margo Emagry by som napísal výrobcovi a nechal si vysvetliť rozdiel medzi ich modelmi, lebo nie často človek narazí na niečo tak nejasne odlíšené cenovo...

Takže celkovo, Alba (5 rokov), Emagra (5 rokov), Multised (hotové stoličky, 3roky) by boli asi tie, na ktoré by som pozeral, čo trošku aj pomôže tomu vysomáreniu sa z neprehľadného chaosu.

Rovnako ma zaujal Topstar, nemecký výrobca, tam sú rôzne odvážnejšie tvary, no mám pocit, že u kancelarskezidle riadne preplácame - https://www.amazon.de/s/ref=nb_sb_noss_ ... SITNESS+15 .



....Ešte jedna dôležitá vec, u stoličiek so sieťovým sedákom/operadlom/oboma si treba dávať pozor na sieť, nesmie to byť doslova sieť s jednoduchým vzorom ako napríklad
https://www.kika.sk/shop/sk/kikask/naby ... t-19980227 (príklad 38€ stoličky z Kiky) - t.j. podozrivo lacné stoličky so sieťou budú mať len to - je to tvrdé, nepohodlné a nepružné;
je potrebné pozerať po zložitejších vzoroch...síce extrém ale takto vyzerá napríklad ergohumanka a jej sieť (všade)
https://drive.google.com/open?id=1BX6Ya ... Zl-ypv6S8A
mäkká, aj na dotyk je členitá, pohodlná a flexibilná.
Spomínam tam Multised BZJ-393, zaujímavo vyzerajúce AiO riešenie, vtedy za neviem akú cenu (bola akciová, asi ~180€), no v rámci piatku teraz dali novú, teraz za smiešnych 167€
https://www.kancelarskezidle.com/zidle/ ... -cerna.php
musím povedať, že ak by som chcel niečo lacné a AiO riešenie (aj podrúčky, aj opierka na hlavu), tak by som do toho šiel...trošku lepšie vyzerajúca mechanika, sedák vyzerá, že má aj svoju hrúbku a tá sieťovina...verím, že to bude niečo flexibilné a nielen nejaká sieťka.
Ten vešiačik ani neriešim. :laugh:
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Používateľov profilový obrázok
elementar
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5228
Dátum registrácie: Ut 16. Mar, 2010, 22:34
Bydlisko: Brno/Brezno

Re: Stolicka k pc

Príspevok od používateľa elementar »

zajtra mi dojde DX King, daco potom napisem knemu ale hlavne sa pokusim spisat ich porfolio podrobne a poriadne pretoze po par hodinach badania som zistil ze v tom maju dost bordel aj na slovenskom shope aj na kancelarskezidle
je dost nejasne ktory model a preco si vybrat...
tiez som prv chcel Formulu ktora je krpata(180cm 90kg clovek by v tom trpel)... potom Racing alebo Drifting ale tiez su na mna male a to niesom obrovsky (93kg) cize sa da velmi lahko pomylit...
hlavne ich znacenie je matuce napr. edicie racing su dokonca tri kedy rozdiel v odporucanej vyske je v skutocnosti aj 10cm v zavislosti od znacenia to ale nikde nieje uvedene... cize tak
tiez som bol rozhodnuty pre latku ale nakoniec som vzal PU kvoli zivotnosti... PU moze casom popraskat... ale latkova vybledne, vyderie a skrvny z potu alebo ineho sa nevycistia len tak atd. atd.
navyse PU hlavne v karbonovom vzore vyzera fakt luxusne
Spoiler: ukázať
PC1:MB: ASUS PRIME Z490-P, CPU: 10700F@4,9 + Corator DS + Noctua NF-P14,NOCTUA NF-A15 1.28V ,RAM: 2x8GB Corsair Vengeance 3200GPU:MSI 1060 6GB @2000(1,223V), SSD: Samsung 840 256GB PRO, HDD: Samsung 870 512GB ,PSU: Seasonic M12II-620W ,OS: Win 10 ,LCD: 31.5" AOC 2560x1440,CASE:Lancool K62, MOUSE: Zowie FK1+ + SteelSeries QcK,KEYBOARD: HyperX FPS PRO load 425[W]
Net
AS SSD
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12935
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Stolicka k pc

Príspevok od používateľa loleqboleq »

Vyzerá luxusne ako "karbónová" páska na kapote. Áve, umelá hmota. Ššššššmls - už počujem ten zvuk v lete.
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305

Návrat na "Nákupná poradňa"