S-IPS vs S-PVA

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
Užívateľov profilový obrázok
johny269
Nový používateľ
Nový používateľ
Dátum registrácie: Št 30. Aug, 2007, 08:00

S-IPS vs S-PVA

Príspevok od užívateľa johny269 » Po 16. Nov, 2009, 11:54

Ahojte, konkretne sa jedna o modely NEC MultiSync®LCD 2490WUXi a Eizo S2431WE-BK? kolko bitovy je ten nec lebo na viacerych strankach sa tie udaje lisia a som z toho dost zmateny :? a hlavne z informacie ze zobrazuje len 75% ADOBE RGB pricom jeho mensi a o 7 tisic lacnejsi brat P221W ma 95% ? vie mi niekto vysvetlit tieto inforamacie?viacej sa priklanam zatial k tomu necu hlavne kvoli cene. Vie mi tu niekto pomoct? dakujem za vsetky rady

salvadord
Nový používateľ
Nový používateľ
Dátum registrácie: So 14. Nov, 2009, 17:35

Re: S-IPS vs S-PVA

Príspevok od užívateľa salvadord » St 18. Nov, 2009, 11:26

johny269 napísal:Ahojte, konkretne sa jedna o modely NEC MultiSync®LCD 2490WUXi a Eizo S2431WE-BK? kolko bitovy je ten nec lebo na viacerych strankach sa tie udaje lisia a som z toho dost zmateny :? a hlavne z informacie ze zobrazuje len 75% ADOBE RGB pricom jeho mensi a o 7 tisic lacnejsi brat P221W ma 95% ? vie mi niekto vysvetlit tieto inforamacie?viacej sa priklanam zatial k tomu necu hlavne kvoli cene. Vie mi tu niekto pomoct? dakujem za vsetky rady
Skus pozriet http://www.sofos.sk" onclick="window.open(this.href);return false; pripadne ich kontaktuj zavolaj tvoj problem urcite vyriesia.

Užívateľov profilový obrázok
Snake
Administrátor
Administrátor
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Kontaktovať užívateľa:

Re: S-IPS vs S-PVA

Príspevok od užívateľa Snake » St 18. Nov, 2009, 19:11

určite nie, s johnym si pingpongujeme SSky :-)

.

Napísať odpoveď

Návrat na "Nákupná poradňa"